Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Respecta si vei fi respectat !
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 Slot Ika.[RESPINS]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Ika
V.I.P
V.I.P
Ika

Mesaje : 13
Data de inscriere : 26/10/2010

Slot  Ika.[RESPINS] Empty
MesajSubiect: Slot Ika.[RESPINS]   Slot  Ika.[RESPINS] Icon_minitimeVin Oct 29, 2010 1:37 am

Nume:Ika
Nick:Ika.
Id de mess:ik4_campionu
Id steam: mi s'a furat Smile
Motivul pt care vrei slot: protectia rasei:)

MS ...!!
Sus In jos
quest
Moderator GlobalModerator Global
quest

Mesaje : 1209
Data de inscriere : 14/08/2010
Varsta : 31
Localizare : Piatra Neamt

Slot  Ika.[RESPINS] Empty
MesajSubiect: Re: Slot Ika.[RESPINS]   Slot  Ika.[RESPINS] Icon_minitimeVin Oct 29, 2010 3:41 am

Pro !
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com
demonu
Asistent
Asistent
demonu

Mesaje : 303
Data de inscriere : 13/08/2010

Slot  Ika.[RESPINS] Empty
MesajSubiect: Re: Slot Ika.[RESPINS]   Slot  Ika.[RESPINS] Icon_minitimeVin Oct 29, 2010 4:23 am

pro.~!~
Sus In jos
Caddy
V.I.P
V.I.P
Caddy

Mesaje : 2974
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 28
Localizare : Braila

Slot  Ika.[RESPINS] Empty
MesajSubiect: Re: Slot Ika.[RESPINS]   Slot  Ika.[RESPINS] Icon_minitimeVin Oct 29, 2010 7:49 pm

Contra.
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
drOg;x
V.I.P
V.I.P
drOg;x

Mesaje : 1718
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

Slot  Ika.[RESPINS] Empty
MesajSubiect: Re: Slot Ika.[RESPINS]   Slot  Ika.[RESPINS] Icon_minitimeVin Oct 29, 2010 11:26 pm

por...cady nu vad dc contra...
Sus In jos
Shade
V.I.P
V.I.P
Shade

Mesaje : 183
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Petrosani

Slot  Ika.[RESPINS] Empty
MesajSubiect: Re: Slot Ika.[RESPINS]   Slot  Ika.[RESPINS] Icon_minitimeVin Oct 29, 2010 11:40 pm

contra
Sus In jos
drOg;x
V.I.P
V.I.P
drOg;x

Mesaje : 1718
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

Slot  Ika.[RESPINS] Empty
MesajSubiect: Re: Slot Ika.[RESPINS]   Slot  Ika.[RESPINS] Icon_minitimeVin Oct 29, 2010 11:57 pm

lol frate da daca dati CONTRA ziceti si motivul macar sa stim ca nu dati degeaba:|
Sus In jos
Shadow_Killer
Adminstrator
Adminstrator
Shadow_Killer

Mesaje : 1546
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 33
Localizare : Botosani

Slot  Ika.[RESPINS] Empty
MesajSubiect: Re: Slot Ika.[RESPINS]   Slot  Ika.[RESPINS] Icon_minitimeSam Oct 30, 2010 12:16 am

baietii zic ca ika joaca cu aim daca nu ma insel ....
Sus In jos
http://fullmp3.ro
Shade
V.I.P
V.I.P
Shade

Mesaje : 183
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Petrosani

Slot  Ika.[RESPINS] Empty
MesajSubiect: Re: Slot Ika.[RESPINS]   Slot  Ika.[RESPINS] Icon_minitimeSam Oct 30, 2010 12:41 am

stiu ... uneori intra dar cand vede un admin il scoate de aia sunt CONTRA
Sus In jos
drOg;x
V.I.P
V.I.P
drOg;x

Mesaje : 1718
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

Slot  Ika.[RESPINS] Empty
MesajSubiect: Re: Slot Ika.[RESPINS]   Slot  Ika.[RESPINS] Icon_minitimeSam Oct 30, 2010 12:51 am

si tu in loc sa faci demo stai...plm vorbiti da demo nu faceti...
Sus In jos
Ika
V.I.P
V.I.P
Ika

Mesaje : 13
Data de inscriere : 26/10/2010

Slot  Ika.[RESPINS] Empty
MesajSubiect: Re: Slot Ika.[RESPINS]   Slot  Ika.[RESPINS] Icon_minitimeSam Oct 30, 2010 1:07 am

Shade dak u imi aduci o dovada k io joc q aim, iti promit k nu mai joc pe serveru asta.

Si repet : NU AM JUKT NICIODATA CU COD !!!
Sus In jos
quest
Moderator GlobalModerator Global
quest

Mesaje : 1209
Data de inscriere : 14/08/2010
Varsta : 31
Localizare : Piatra Neamt

Slot  Ika.[RESPINS] Empty
MesajSubiect: Re: Slot Ika.[RESPINS]   Slot  Ika.[RESPINS] Icon_minitimeSam Oct 30, 2010 1:39 am

eu nush ce aim visati la baiatul asta....acuma 3 zile eram eu ,dragonu ,explosion ,drog jucand cu alte nickuri....si a intrat si el si nu a rupt stilul !
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com
Ika
V.I.P
V.I.P
Ika

Mesaje : 13
Data de inscriere : 26/10/2010

Slot  Ika.[RESPINS] Empty
MesajSubiect: Re: Slot Ika.[RESPINS]   Slot  Ika.[RESPINS] Icon_minitimeSam Oct 30, 2010 1:41 am

Caddy are pik pe mn stiu asta sigur, iar shade se ia dupa el. Cred k sunt prieteni. Nu ma puteti contrazice nici unu din voi 2.
Sus In jos
drOg;x
V.I.P
V.I.P
drOg;x

Mesaje : 1718
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

Slot  Ika.[RESPINS] Empty
MesajSubiect: Re: Slot Ika.[RESPINS]   Slot  Ika.[RESPINS] Icon_minitimeSam Oct 30, 2010 1:59 am

exact shade a zis ca atunci cand nu si admini on intra cu cod eu,quest,asasinu si explo aveam nume diferite...cu dan senzatioenscu nu amis tiu...a intrat dar nua vea cod...nu avea de unde sa stie ca suntem noi...eu zic ca doar va ofticati Wink
Sus In jos
SaKaLuL
Designer
Designer
SaKaLuL

Mesaje : 377
Data de inscriere : 13/09/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

Slot  Ika.[RESPINS] Empty
MesajSubiect: Re: Slot Ika.[RESPINS]   Slot  Ika.[RESPINS] Icon_minitimeSam Oct 30, 2010 1:07 pm

Scuze ca intervin dar eu de cate ori jucam ika nu avut aim niciodata la 10-7 nu cred ca are aim ...
Sus In jos
Shadow_Killer
Adminstrator
Adminstrator
Shadow_Killer

Mesaje : 1546
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 33
Localizare : Botosani

Slot  Ika.[RESPINS] Empty
MesajSubiect: Re: Slot Ika.[RESPINS]   Slot  Ika.[RESPINS] Icon_minitimeSam Oct 30, 2010 1:51 pm

hai sa iti zic eu ca intervii aiurea sa te vad pe tine ca dai hs din aer ....... cum la scos putin gata nu mai dadea hs din aer ........ sa fim seriosi ca nu jucam cs de maine ....
Sus In jos
http://fullmp3.ro
Ika
V.I.P
V.I.P
Ika

Mesaje : 13
Data de inscriere : 26/10/2010

Slot  Ika.[RESPINS] Empty
MesajSubiect: Re: Slot Ika.[RESPINS]   Slot  Ika.[RESPINS] Icon_minitimeSam Oct 30, 2010 1:57 pm

prietene esti admin degeaba. Nu ma intereseaza ce experienta ai u de cs sau ce experienta ai u ca admin. O ai degeaba , iti zic io. Puteai sa faci un demo. Nu cred k mureai dak stateai 1-2 min. spec ptr a face un demo. Da sa fim seriosi. Nu inteleg dc sunteti unii contra mea atata timp cat nu aveti dovezi. Ti`am dat 2-3 hs`uri si gata am aim.
Sus In jos
SaKaLuL
Designer
Designer
SaKaLuL

Mesaje : 377
Data de inscriere : 13/09/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

Slot  Ika.[RESPINS] Empty
MesajSubiect: Re: Slot Ika.[RESPINS]   Slot  Ika.[RESPINS] Icon_minitimeSam Oct 30, 2010 1:59 pm

el nu e admin e detinator daca vrea iti da ban direct si da din aer si el mia dat hs dar daca aveam admin ii faceam poze daca nu mi le dadeam ban si gata...
Sus In jos
Ika
V.I.P
V.I.P
Ika

Mesaje : 13
Data de inscriere : 26/10/2010

Slot  Ika.[RESPINS] Empty
MesajSubiect: Re: Slot Ika.[RESPINS]   Slot  Ika.[RESPINS] Icon_minitimeSam Oct 30, 2010 2:01 pm

Nu conteaza k e detinator sau k e admin. Da sa fie corect frate.
Sus In jos
SaKaLuL
Designer
Designer
SaKaLuL

Mesaje : 377
Data de inscriere : 13/09/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

Slot  Ika.[RESPINS] Empty
MesajSubiect: Re: Slot Ika.[RESPINS]   Slot  Ika.[RESPINS] Icon_minitimeSam Oct 30, 2010 2:09 pm

ba corect nu e corect tot poate sa te dea afara nu prea il doare ca te pierde sincer sa fiu....ca fix deasta nu mai poate el ...
Sus In jos
Shadow_Killer
Adminstrator
Adminstrator
Shadow_Killer

Mesaje : 1546
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 33
Localizare : Botosani

Slot  Ika.[RESPINS] Empty
MesajSubiect: Re: Slot Ika.[RESPINS]   Slot  Ika.[RESPINS] Icon_minitimeSam Oct 30, 2010 2:13 pm

ika tu vorbesti de corect ? puteam sa iti dau ban si alte prostii eu ti-am zis sa scoti aim-ul ca nu e frumos , asa ca nu ma lua tu cu demo si cu ce e corect si ce nu e , voi incercati sa profitati la maxim ca aveti ip dinamic , dar si asta se poate rezolva
Sus In jos
http://fullmp3.ro
quest
Moderator GlobalModerator Global
quest

Mesaje : 1209
Data de inscriere : 14/08/2010
Varsta : 31
Localizare : Piatra Neamt

Slot  Ika.[RESPINS] Empty
MesajSubiect: Re: Slot Ika.[RESPINS]   Slot  Ika.[RESPINS] Icon_minitimeSam Oct 30, 2010 2:46 pm

Ika ala e cainele tau ?:OSper ca nu stai la bloc....ca nu e bine sa ai un Husky la bloc !
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com
Ika
V.I.P
V.I.P
Ika

Mesaje : 13
Data de inscriere : 26/10/2010

Slot  Ika.[RESPINS] Empty
MesajSubiect: Re: Slot Ika.[RESPINS]   Slot  Ika.[RESPINS] Icon_minitimeSam Oct 30, 2010 5:11 pm

bai omule intelege k nu am aim. ce nu pricepi ?????

da quest e al meu .. si nu , nu stau la bloc:P
sunt de la tara:)
Sus In jos
Caddy
V.I.P
V.I.P
Caddy

Mesaje : 2974
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 28
Localizare : Braila

Slot  Ika.[RESPINS] Empty
MesajSubiect: Re: Slot Ika.[RESPINS]   Slot  Ika.[RESPINS] Icon_minitimeSam Oct 30, 2010 7:18 pm

ika, incearca sa nu fi cocalar in comunitatea infernal, scapa de scris de rog cu "k" si exemplele continua...si daca dau contra nu am nici o indatorire ca sa dau argument ...pentru a primi slot e nevoie de PRO sau CONTRA nu "De ce?" si punct.
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
Ika
V.I.P
V.I.P
Ika

Mesaje : 13
Data de inscriere : 26/10/2010

Slot  Ika.[RESPINS] Empty
MesajSubiect: Re: Slot Ika.[RESPINS]   Slot  Ika.[RESPINS] Icon_minitimeSam Oct 30, 2010 7:21 pm

bai nu e vorba de PRO SAU CONTRA ca nu de aia mor io. Io va cer sa intelegeti ca nu am aim!!! atata tot. Si faptul ca scriu cu "k" si altele nu inseamna ca sunt cocalar. Controleaza'ti vorbele ca eu nu te'am jignit cu nimic. Dati raspuns la cerere, nu are rost sa ne "confruntam" aiurea.
Sus In jos
Continut sponsorizat




Slot  Ika.[RESPINS] Empty
MesajSubiect: Re: Slot Ika.[RESPINS]   Slot  Ika.[RESPINS] Icon_minitime

Sus In jos
 

Slot Ika.[RESPINS]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial :: Serverele Noastre :: Inf3rnal.cs-16.net[War3ft] Non-Stop :: Cerere Slot-
Mergi direct la:  
Creati un forum gratuit | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente