Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Respecta si vei fi respectat !
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 Pluginuri care reduc lagul pe server de Counter Strike 1.6

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
drOg;x
V.I.P
V.I.P
drOg;x

Mesaje : 1718
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

Pluginuri care reduc lagul pe server de Counter Strike 1.6 Empty
MesajSubiect: Pluginuri care reduc lagul pe server de Counter Strike 1.6   Pluginuri care reduc lagul pe server de Counter Strike 1.6 Icon_minitimeDum Ian 02, 2011 4:40 am

Aceste pluginuri sunt in numar de 7 si am auzit ca reduc lagul destul de mult...sper sa se adauge si pe infernal..

Download--> hotfile.com 7_Pluginuri_No-Lag.rar.html
Sus In jos
XeroX
Asistent
Asistent
XeroX

Mesaje : 250
Data de inscriere : 30/08/2010
Varsta : 30
Localizare : Pitesti

Pluginuri care reduc lagul pe server de Counter Strike 1.6 Empty
MesajSubiect: Re: Pluginuri care reduc lagul pe server de Counter Strike 1.6   Pluginuri care reduc lagul pe server de Counter Strike 1.6 Icon_minitimeDum Ian 02, 2011 3:38 pm

asta ar fi un lucru bun pentru ca uneori se mai face lag din cauza unora...Sad,si nici nu ii poti nimeri pe aceia...Smile
Sus In jos
http://www.rapidfans.ro/
Caddy
V.I.P
V.I.P
Caddy

Mesaje : 2974
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 28
Localizare : Braila

Pluginuri care reduc lagul pe server de Counter Strike 1.6 Empty
MesajSubiect: Re: Pluginuri care reduc lagul pe server de Counter Strike 1.6   Pluginuri care reduc lagul pe server de Counter Strike 1.6 Icon_minitimeDum Ian 02, 2011 4:20 pm

Ca sa ai lag in cs....trebuie sa ai un pc super de lemn...dar gj pentru aceai ar fi de folos.
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
eXp
V.I.P
V.I.P
eXp

Mesaje : 1135
Data de inscriere : 01/12/2010
Varsta : 33
Localizare : Petrosani

Pluginuri care reduc lagul pe server de Counter Strike 1.6 Empty
MesajSubiect: Re: Pluginuri care reduc lagul pe server de Counter Strike 1.6   Pluginuri care reduc lagul pe server de Counter Strike 1.6 Icon_minitimeDum Ian 02, 2011 4:30 pm

caddy nu toti au net bun nu depinde de pc trb sa ai un pc foarte foarte vechi sa ai lag de la pc
Netul conteaza
Sus In jos
Caddy
V.I.P
V.I.P
Caddy

Mesaje : 2974
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 28
Localizare : Braila

Pluginuri care reduc lagul pe server de Counter Strike 1.6 Empty
MesajSubiect: Re: Pluginuri care reduc lagul pe server de Counter Strike 1.6   Pluginuri care reduc lagul pe server de Counter Strike 1.6 Icon_minitimeDum Ian 02, 2011 5:39 pm

Conteaza atat netul cat si pc....dar oricum e bine ca l-a postat.Eu de exemplu am un net care este foarte slab...dar la www. este foarte bun si sigur....legendarul ClickNeT.
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
eXp
V.I.P
V.I.P
eXp

Mesaje : 1135
Data de inscriere : 01/12/2010
Varsta : 33
Localizare : Petrosani

Pluginuri care reduc lagul pe server de Counter Strike 1.6 Empty
MesajSubiect: Re: Pluginuri care reduc lagul pe server de Counter Strike 1.6   Pluginuri care reduc lagul pe server de Counter Strike 1.6 Icon_minitimeDum Ian 02, 2011 5:55 pm

si eu am tot clicknet si am un lag destul de mare dar pc este bun
Sus In jos
quest
Moderator GlobalModerator Global
quest

Mesaje : 1209
Data de inscriere : 14/08/2010
Varsta : 31
Localizare : Piatra Neamt

Pluginuri care reduc lagul pe server de Counter Strike 1.6 Empty
MesajSubiect: Re: Pluginuri care reduc lagul pe server de Counter Strike 1.6   Pluginuri care reduc lagul pe server de Counter Strike 1.6 Icon_minitimeDum Ian 02, 2011 6:08 pm

Am vazut pluginurile astea si pe alte servere ,dar booster v 2 mi se pare mai bun Smile propun sa se puna boosteru-l
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com
XeroX
Asistent
Asistent
XeroX

Mesaje : 250
Data de inscriere : 30/08/2010
Varsta : 30
Localizare : Pitesti

Pluginuri care reduc lagul pe server de Counter Strike 1.6 Empty
MesajSubiect: Re: Pluginuri care reduc lagul pe server de Counter Strike 1.6   Pluginuri care reduc lagul pe server de Counter Strike 1.6 Icon_minitimeLun Ian 03, 2011 12:11 am

daca reudce lagul e foarte bine..si eu am tot de la ClickNet dar na is prea multi la ei si cred ca deaceea e si lag....parerea mea:)
Sus In jos
http://www.rapidfans.ro/
Continut sponsorizat




Pluginuri care reduc lagul pe server de Counter Strike 1.6 Empty
MesajSubiect: Re: Pluginuri care reduc lagul pe server de Counter Strike 1.6   Pluginuri care reduc lagul pe server de Counter Strike 1.6 Icon_minitime

Sus In jos
 

Pluginuri care reduc lagul pe server de Counter Strike 1.6

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial :: Resurse HLDS :: Pluginuri-
Mergi direct la:  
Creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente