Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Respecta si vei fi respectat !
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 [Cerere]Un text simplu dar dificil:|

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
*(Shadow^_^Blyde)*
V.I.P
V.I.P
*(Shadow^_^Blyde)*

Mesaje : 81
Data de inscriere : 05/05/2011

[Cerere]Un text simplu dar dificil:| Empty
MesajSubiect: [Cerere]Un text simplu dar dificil:|   [Cerere]Un text simplu dar dificil:| Icon_minitimeLun Iul 11, 2011 2:16 am

Tip imagine : Doar Text
Dimensiune : : 800x600
Tema imagine : Fara Background
Culori principale : Doar o culoare... ffff00 (un fel de galben)Smile
Text principal : Vreau sa scriu YoU
Render : Fara
Alte specificatii : Deci vreau o imagine care sa fie ca asta doar ca cu alt text...

Imagine:
[Cerere]Un text simplu dar dificil:| Newbitmapimageveh



In imagine este un I peste care am apicat de 2 ori efectu Wind in fiecare parte....Cine reuseste sa imi faca un text asemanator dar sa scrie in loc de I...sa scrie YoU...Atentie!Nu vreau sa aiba background...vreau imaginea fara background pentru ca vreau sa o copiez pe alta imagine...Accept imaginea si in format de PSD...

Sa vedem cine reuseste sa imi faca imaginea...e a doua comunitate la care apelez...Sper sa stie unu cum sa imi faca imaginea:D
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


[Cerere]Un text simplu dar dificil:| Empty
MesajSubiect: Re: [Cerere]Un text simplu dar dificil:|   [Cerere]Un text simplu dar dificil:| Icon_minitimeLun Iul 11, 2011 11:28 pm

1) https://2img.net/r/ihimizer/img841/2754/bladen.png <-cum am zis eu ca arata mai bine
2) https://2img.net/r/ihimizer/img189/5828/unled2fu.png <- cum ai cerut tu
nu mergea se punea automat background.... scz am incercat
Sus In jos
*(Shadow^_^Blyde)*
V.I.P
V.I.P
*(Shadow^_^Blyde)*

Mesaje : 81
Data de inscriere : 05/05/2011

[Cerere]Un text simplu dar dificil:| Empty
MesajSubiect: Re: [Cerere]Un text simplu dar dificil:|   [Cerere]Un text simplu dar dificil:| Icon_minitimeMier Iul 13, 2011 2:10 am

Adrenaline da-mi un pm nu id-u tau plz:)Vreau sa vorbesc ceva cu tine fratioare;)Si merci mult pentru imagine:)
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


[Cerere]Un text simplu dar dificil:| Empty
MesajSubiect: Re: [Cerere]Un text simplu dar dificil:|   [Cerere]Un text simplu dar dificil:| Icon_minitimeMier Iul 13, 2011 2:24 am

team dat pm
Sus In jos
Continut sponsorizat




[Cerere]Un text simplu dar dificil:| Empty
MesajSubiect: Re: [Cerere]Un text simplu dar dificil:|   [Cerere]Un text simplu dar dificil:| Icon_minitime

Sus In jos
 

[Cerere]Un text simplu dar dificil:|

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial :: Photoshop :: Cereri imagini !-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente