Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Respecta si vei fi respectat !
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 Reclamatie Maver

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
drOg;x
V.I.P
V.I.P
drOg;x

Mesaje : 1718
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

Reclamatie Maver Empty
MesajSubiect: Reclamatie Maver   Reclamatie Maver Icon_minitimeJoi Ian 19, 2012 10:39 pm

Nick:drOg;x
Nickul adminului:Maver
Ip:nu e nevoie
Motiv:Sa va explic toata faza
Deci totul a inceput pe harta de_dust2_long pe care TOTI TS campau in groapa fara sa puna bomba...timpul se scurgea adminii nu le dadeau slay...ptc si ei erau TS normal...m`am enervat...am luat AWP(aici fiind partea mea de vina) si am inceput sa le dau pe cap...vazand ca ii bateam h@pc!u mi`a dat slay...nu mi sa parut iesit din comun pentru ca stiam ca voi primii dar uimerea mea cea mai mare a fost ca adminul Maver mi`a dat comanda ADDHACKER cu care mi`a bulit CSul (comanda care se da la codatii cu ip dinamic).Recunosc am o parte din vina pentru ca m`am enervat si am luat awp dar eu cred ca cea mai mare parte din vina pica asupra lui Maver...frate ban o zii cat te lasa inima...slay...dar nu ADDHACKER...+ca nu mi se pare corect ca voi sa aveti voie sa camapti in groapa la fraguri pana se termina timpul iar eu sa nu am voie sa iau un awp(asta fiind partea a doua)
Dovada: Reclamatie Maver 99830368
Observati si in poza ce mandru era el de fapta lui absolut CORECTA
Cereri:doamne fereste sa cer sa ii se scoata adminul...a fost vina mea ca am luat awp...dar fapta lui e mai grava...propun sa fie degradat la Moderator deoarece mi`a bulit csu...Si apropo astept sa imi si scoateti comanda(asta daca se poate scoate).
Sus In jos
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

Reclamatie Maver Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Maver   Reclamatie Maver Icon_minitimeJoi Ian 19, 2012 10:43 pm

Cam urat. Maver ti-am spus si pe servar . ban/slay dar nu addhacker. petru ce ai folosit acea comanda? te credeam un admin mai de treaba. dar se pare ca si tu incepi sa abuzezi de acel admin ( pacat )

Pro.


Ultima editare efectuata de catre licoare in Vin Ian 20, 2012 5:12 am, editata de 1 ori
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
Maver
Adminstrator
Adminstrator
Maver

Mesaje : 264
Data de inscriere : 24/06/2011
Varsta : 41
Localizare : Oradea

Reclamatie Maver Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Maver   Reclamatie Maver Icon_minitimeJoi Ian 19, 2012 11:18 pm

Sugestii/opinii Arrow " gasiti raspunsul meu "!!!!





Sus In jos
drOg;x
V.I.P
V.I.P
drOg;x

Mesaje : 1718
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

Reclamatie Maver Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Maver   Reclamatie Maver Icon_minitimeJoi Ian 19, 2012 11:22 pm

Da si acolo ii gasiti si demnitatea...el cred ca esti in regula sa dai ADDHACKER care face un player sa nu mai poata juca nimic..o comanda mai grava decat destroyulc ar epoate fii scos foarte usor...pentru un amarat de awp pentru care nu meritam nici ban 120min deoarece campau in groapa...aici se vede experienta ta ca admin prietena Smile fierbi dupa comenzi...te crezi superior ceva gen "phoo gata daca am dat pot sa dau ce comanda vreau oricum pentru orice..."daca o faceai cu alt playeriti iesea dar eu nu las pe nimeni sa ma joace in picioare doar dupa bunul lui place.

Astept parerea altcuiva ianfara de h@pc!iu care rpobabil va fii de partea lui deoare si el campa in groapa cu el...daca vrei sa ne certam/discutam lasi aici id de mess altfel discutia noastra se incheie aici.
Sus In jos
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

Reclamatie Maver Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Maver   Reclamatie Maver Icon_minitimeJoi Ian 19, 2012 11:26 pm

Maver a scris:
Sugestii/opinii Arrow " gasiti raspunsul meu "!!!!






asteptam raspunsul tau.
a si ca sa sti. nu am intrat pe servar ca sa ii scot comanda. am intrat doar ca sa ma joc. si atunci am vazut ca drog nu putea juca. si daca te uiti in consola . tot intrebam ce sa intamplat . si il intrebam pe h@pciu care nu mi-a raspuns. asa ca am incercat sa ii scot. prin amx_uncensure (deoarece nu stiam ce comanda ia dat ) asa sa nu spui ca am intrat ca sa ii iau apararea pentru ca nu a fost asa.a
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
gont1
Asistent
Asistent
gont1

Mesaje : 533
Data de inscriere : 28/12/2010
Varsta : 30
Localizare : Craiova

Reclamatie Maver Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Maver   Reclamatie Maver Icon_minitimeVin Ian 20, 2012 1:24 am

bai fratilor cum sa ii dau pt awp addhacker ?maver ce e cu tine ...e un player vechi ...
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com
Mihai
Asistent
Asistent
Mihai

Mesaje : 355
Data de inscriere : 18/04/2011
Varsta : 26

Reclamatie Maver Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Maver   Reclamatie Maver Icon_minitimeVin Ian 20, 2012 2:24 am

Se..."duce pe rapa".
Sus In jos
http://www.politiainromania.webs.com
Triana
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 145
Data de inscriere : 14/06/2011
Varsta : 39
Localizare : Oradea

Reclamatie Maver Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Maver   Reclamatie Maver Icon_minitimeVin Ian 20, 2012 4:57 am

Mai drog;x !!!

Data viitoare macar sti sa numai iei awp pe hartile mici Razz

Contra
Sus In jos
Maver
Adminstrator
Adminstrator
Maver

Mesaje : 264
Data de inscriere : 24/06/2011
Varsta : 41
Localizare : Oradea

Reclamatie Maver Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Maver   Reclamatie Maver Icon_minitimeVin Ian 20, 2012 6:25 am

Sa revenim...
Addhacker ai primit pentru urmatoarele motive:
* ai folosit AWP pe harta dust2_long2, care doar daca era atat nu iti dadeam addhacker fii sigur...
* cand imi spui in chat ca pot sa-ti dau ce vreau si ca te doare undeva...ca tu oricum nu renunti la AWP e un motiv
* dar cand imi spui ca orice iti fac imi faci reclamatie chiar si pentru slay/ban120 min...deja zic ca esti cam nesimtit...si nu stii unde iti este locul...
* poate ca nu a fost adecvata comanda care ti-am dat-o...dar frate nu faci tu regulile pe server, nici eu, nici altul...sunt bine stabilite de Shadow.
* avertizat ai fost de nenumarte ori si de hapciu si de mine...si consider ca datorit-a nesimtirii de care ai dat dovada atat fata de el cat si de mine... ai meritat pe buna dreptate addhacker, cand eu stau si scriu in chat sa nu folosesti AWP...si mai zici si ca faci ce vrei si ca orice iti dau imi faci reclamatie. Daca ar face asa toata lumea pe sv ce ar iesi? tocmai de faptul ca esti un player vechi ar fi trebuit sa stii ca nu e voie AWP pe harta respectiva iar cand iti zice un admin ceva ... vorbeste frumos si mai asculta ca nu e serverul tau sa faci ce vrei.
* Tero nu campau in groapa frate si nu stateau acolo toata runda sa zic ca " ai avut un motiv " sa iei AWP-ul...cei care au fost pe sv stiu asta. Martori au fost: hapciu; siriusblack; Musat; etc...iar despre CT la harta acesta...erau unii care stateau in baza si aruncau doar cu grenazi si nici macar nu se sinchiseau sa iasa afara dupa ce bomba era plantata sau tero ajungea la locul de plantare a bombei...si asta inainte sa iti faci de cap sa iei AWP. Ai luat AWP de frustrat ce ai fost...ca nu iti mergea jocul si ti-ai si gasit sa faci reguli si sa ameninti...

* licoare tu ar trebui sa vorbesti frumos cu colegii tai...nu sa-i injuri de mama sau macar foloseste canalul adminilor daca o faci.Decizia iti apartine...

Decizia a fost a mea...si consider ca a meritat-o deplin. Iar de cs-ul tau...nu ma intereseaza sau de fps...trebuia sa te gandesti inainte...te-am avertizat ca nu primesti ban sau slay daca continui cu AWP si faci pe smekeru...
Daca Shadow sau Dannyel considera ca am gresit sau ca ei nu i-ar fi dat destroy sau addhacker la alt player care ar fi avut atitudinea asta si ar fi venit cu amenintari la adresa adminului...sincer, ma multumesc si cu slot sau ca simplu player.

In rest Peace! lol!
Sus In jos
Triana
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 145
Data de inscriere : 14/06/2011
Varsta : 39
Localizare : Oradea

Reclamatie Maver Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Maver   Reclamatie Maver Icon_minitimeVin Ian 20, 2012 7:49 am

drog;x si jignesti adminul

Meriti ce ai primit

cred ca Maver nu a gresit cu nimic!!! ....de la mine primeai mai multe nu numa addhacker asa ca bucurate si vezati de treaba ta

* licoare tu ar trebui sa vorbesti frumos cu colegii tai...nu sa-i injuri de mama sau macar foloseste canalul adminilor daca o faci.Decizia iti apartine...
licoare sincer nu te-am crezut asa Question esti cam ......in fine
sa vada fiecare de treaba lui Very Happy ok
Sus In jos
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

Reclamatie Maver Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Maver   Reclamatie Maver Icon_minitimeVin Ian 20, 2012 3:27 pm

Triana a scris:
drog;x si jignesti adminul

Meriti ce ai primit

cred ca Maver nu a gresit cu nimic!!! ....de la mine primeai mai multe nu numa addhacker asa ca bucurate si vezati de treaba ta

* licoare tu ar trebui sa vorbesti frumos cu colegii tai...nu sa-i injuri de mama sau macar foloseste canalul adminilor daca o faci.Decizia iti apartine...
licoare sincer nu te-am crezut asa Question esti cam ......in fine
sa vada fiecare de treaba lui Very Happy ok

OMFG. cand v-am injurat eu pe vreunul dintre voi? :O. hai ca deja veniti cu niste acuzatii grave.Vreau sa vad acea dovada cum ca v-am injurat. chiar vreau sa vad. (Eu nici macar cu DanNyel nu m-am injurat cand eram certat si voi imi spuneti mie ca va injur?)
Repet. vreau sa vad si eu cand v-am injurat (si de mama) cum spune Triana.

Voi sunteti intregi la minte? spuneti de mine ca sunt prieten cu drog. Cand de fapt aici se vad "prieteniile" de fapt.
INCA ODATA VREAU SA VAD O DOVADA . CA V-AM INJURAT
@Triana nu crezi ca si tu cam abuzezi de admin? Frate ai niste reguli de respectat nu face fiecare ce vrea ( ai vazut ca Shadow da direct destroy sau nu stiu ce . asta nu inseamna ca tu ai voie. ) Shadow e Shadow . tu esti doar un admin. asa ca nu mai ABUZATI ATAT DE admin.
Voi spuneti ca vretii ca playeri sa respecte niste reguli . dar voi le respectati? (eu de fiecare data cand cineva ma injurat. nu am facut nimic impotriva regulamentului. desi mi s-au adresat injuraturii foarte grave. insa eu totusi am procedat ca in regulament gag/slay/ban120 Nici odata nu am dat destroy sau addhacker (CARE O COMANDA PENTRU RUTABILI NU PENTRU A SE DISTRA UN ADMIN)
Cand eram eu admin . Oare dece nu se intamplau astfel de chesti? Ca sa nu mai vorbim de nivelul de compententa al unor admini.
Scuzati-ma ca va zic. dar suferitii de admin.
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
seby
Asistent
Asistent
seby

Mesaje : 185
Data de inscriere : 19/08/2010
Varsta : 28
Localizare : dorohoi

Reclamatie Maver Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Maver   Reclamatie Maver Icon_minitimeVin Ian 20, 2012 8:52 pm

Scuzatima ca ma bag dar uitati consecintele comenzi amx_addhacker
"Jucatorul asupra caruia se foloseste acest plugin nu va mai putea juca, imaginea i se va intoarce intr-o pozitie oblica si se va misca, pe fond roz, dand senzatia de betie sau drogat. In plus, la inceputul rundei il lasa cu doar 1 hp, nu poate lua nici o arma, pe scurt nu mai poate juca."
Si sincer cred ca drog nu merita o asa comanda!
Stiu sentimentu cu awp adevaru e ca ts stau mai mereu in groapa
Sus In jos
drOg;x
V.I.P
V.I.P
drOg;x

Mesaje : 1718
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

Reclamatie Maver Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Maver   Reclamatie Maver Icon_minitimeVin Ian 20, 2012 9:10 pm

BA FRATILOR VOI SUNTENTI INTREGI LA MINTE NICI MACAR UNUL DINTRE MOTIVELE LUI MAVER NU ESTE ADEVARAT.
TRIANA NU TE BAGA DACA NU STII...AM LUAT AWP PENTRU CA VOI INCALCATI O REGULA A SERVERULUI SI ANUME "TS nu au voie sa campeze cand bomba nu e pusa" ESTE REGULA SERVERULUI IAR VOI CAMPATI GROAPA DE AIA AM LUAT AWP...SI INCA ODATA TRIANA MACAR TACI DACA NU AI FOST DE FATA VREAU SA VAD DOVADA CA EU AM VORBIT URAT SAU CHIAR AM JICNIT,nu am adresat nici macar un cuvant urat lui maver doar i`am zis lui h@pc!u ca daca imi da ceva ii fac reclamatie NU LUI MAVER,,,maver pur si simplu s`a bagat ca o suferinta de admin in seama dandu`mi addhacker Wink repet Triana te rog frumos daca nu stii povestea nu il apara degeaba Wink eu nu i`am adresat lui un cuvant urat sau de jicnire el pur si simplu a incalcat 2 reguli ale serverului:
1.A campat groapa cand bomba nu era pusa
2.Mi`a dat Addhacker cand legile serverului spun clar ca pentru asta se da "slay/kick/ban 120min"
3.Un motiv din care ai zis nu este adevarat TS stateau DOAR in groapa sa vina un martor inafara de h@paciu sa imi zica ca nu e asa(care sa nu fie prieten de al tau) si eu renunt la reclamatie prietene Wink
4.Prea suferi de admin crezi ca imi pasa mie ca tu esti admin tocmai ptc sunt un vechi player stiu ca toti trebuie sa fim tratati la fel nu conteaza ca tu esti admin si eu player daca regulile serverului spun ca TREBUIA SLAY KICK BAN tu aia dai prietene nu addhacker sa imi distrugi mie cs+ca din vorbele tale cum ca "nu ti`ar pasa de csul meu" dai dovada de amatorism la admin deoarece un admin trebuie sa ii pese de un player si sa gandeasca de 2 ori inainte de a face o prostie.
5.Eu nu ma las calcat in picioare de nimeni si iti mai zic odata TS incalcau regula svului de a nu campa cand bmb nu e pusa iar lor nu le faceai nimic dar eu cand am luat awp repede addhacker asta da dovada ca iti convenea cand erai TS si castigai rundele.
Se vede ca Triana iti e prieten deoarece sunteti 2 copii frustrati din Oradea care se dau mari cu varstele lor cica "27 si 28" iar voi va comportati ca unul de 15...+ca Triana nici nu stia povestea si deja il apara pe Maver...e clar cata competenta de admin aveti amandoi suferintelor Wink

Have Fun Smile


Sus In jos
Maver
Adminstrator
Adminstrator
Maver

Mesaje : 264
Data de inscriere : 24/06/2011
Varsta : 41
Localizare : Oradea

Reclamatie Maver Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Maver   Reclamatie Maver Icon_minitimeVin Ian 20, 2012 9:48 pm

Voi o tineti pe a voastra e clar... eu pe a mea, iar e clar...
Nu ma compar eu cu Shadow sau cu Dannyel...eu am dat doar un exemplu sa fie clar!

Drog: eu m-am bagat pur si simplu?...cate avertizari ai primit de la mine pentru AWP inainte de addhacker? sau daca ai avut ceva cu hapciu inainte sa intru eu pe sv, iar dupa ce am intrat si te-am avertizat nu iti spune nimic?...sau consideri ca eu sunt pielea pe .... si nu imi dai importanta sau tu faci ce vrei?...poftim inca un motiv.

Lasa prostiile cu tero campau si etc...stii bine ca nu a fost chiar asa, cel putin nu dupa ce am intrat eu pe server, asa ca mucles.

licoare: ai scris in chat " Pi*** ma*** " cui nu stiu exact dar cu siguranta numai mie sau lui hapciu pentru noi doi mai eram admini online. Iar acum daca vii si spui ca te-ai inervat ca nu ai putut sa-l ajuti pe drog...puteai injura in aer fara sa scrii in chat. Iar daca nu recunosti ma doare in p..., eu stiu ce am vazut. Mincinosului sa nu i se mai ****** lol!
Dovada ca ai injurat, nu am pentru ca a picat serverul tocmai atunci, dar de mintit nu mint si nu imi retrag afirmatia pentru ca stiu ce ai scris.

Suferit de admin? ... cred ca habar nu aveti ce e cu expresia asta! Ziceti-mi mi-e care player sau fost admin a primit ceva de la mine...fara motiv. Va spun ca atunci doar, am dat o comanda daca nu respecta randul la 35 hp, sau teleport pe fy, sau awp dar niciodata fara avertizare si fara motiv...exemple sunt cu nemiluita. Sufar de admin pentru ca aplic pedepse celor ca tine ? .... nu ti-am dat repede addhacker, te-am lasat cateva runde in care te-am tot avertizat si ti-am comunicat clar ca nu primesti slay sau kick daca nu incetezi asa ca nu inteleg ce te agiti asa? ai facut-o pe proprie raspundere...si ai primit ce ai meritat.

Drog...nici licoare nu a fost pe server atunci cand ai primit comanda, doar dupa...si nici altii care si-au dat cu parerea de-a prostu...asa ca nu are relevanta ce sustii.
Cat despre faptul ca suntem copii ... nu stiu care a procedat mai copilareste la faza asta. Eu sunt trecut cat decat prin viata...si lucrez zilnic cu oameni, stiu ce inseamna sa ai responsabilitati mai mult decat iti imaginezi, atat in viata cat si pe server...cat despre tine, pentru mine e clar.
Va mai comunic inca odata...daca Shadow sau Dannyel nu aplica ceva similar la alt player...si sustin ei asta, nu trebuie ei sa ma degradeze...ii rog eu frumos.

In rest peace!!! lol!


Sus In jos
drOg;x
V.I.P
V.I.P
drOg;x

Mesaje : 1718
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

Reclamatie Maver Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Maver   Reclamatie Maver Icon_minitimeVin Ian 20, 2012 9:55 pm

Prietene iti mai explic odata...Ts groapa=eu awp...Regula pe regula...tu pur si simplu mai sanctionat prea dur DOAR pe mine...la TS care campau nu le faceai absolut nimic...eu iti zic doar atat...tu nu imi dai mie ce comandra vrei pentru toata aceea faza care e corecta dupa aprerea mea sa iau awp daca campati groapa meritam MAXIM ban 120..asa spune si regulamentul...daca eram un player care sa accept asta era...dar firea mea nu imi permite sa stau sa vad cum iti bati joc de acel admin...
Sus In jos
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

Reclamatie Maver Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Maver   Reclamatie Maver Icon_minitimeVin Ian 20, 2012 10:32 pm

da am scris p**** m*** cand am vorbit cu drog. petnru ca i-am spus ceva pe chat. si el nu a raspuns. iar eu i-am spus acel cuvant (glume intre noi) asa ca te rog frumos sa nu spui ca te-am injurat. cand nu sti despre ce e vorba. daca credeai ca te-am injurat atunci puteai sa ma intrebi nu sa aduci acuzatii false..

@maver. tu tot nu intelegi asentialul din aceasta reclamatie. NU SE FOLOSESTE ADDHACKER PENTRU O PROSTIE ( ACEEA ESTE O COMANDA PETNRU RUTABILI SI DOAR ATAT NU CA SA TE DISTREZI TU ) . Asta inseamna abuzul tau de admin. ( si oricum ai spune-o stii bine ca am dreptate. )
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
drOg;x
V.I.P
V.I.P
drOg;x

Mesaje : 1718
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

Reclamatie Maver Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Maver   Reclamatie Maver Icon_minitimeSam Ian 21, 2012 1:14 am

7.ADMINI NU AU VOIE SA ISI INVENTEZE PROPRIILE REGULI(cred ca asta t`i se potriveste bine Maver)
8.Nu abuzati de pozitia voastra de admin, inainte de a fi admini sunteti jucatori si implicit trebuie sa respectati regulile pe care le respecta si acestia(faza cu statul tau in groapa:P)


Noul regulament spune totul Razz
Sus In jos
Shadow_Killer
Adminstrator
Adminstrator
Shadow_Killer

Mesaje : 1546
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 33
Localizare : Botosani

Reclamatie Maver Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Maver   Reclamatie Maver Icon_minitimeSam Ian 21, 2012 2:26 am

capitol inchis sa zicem , de acum se respecta noul regulament . T.C.
Sus In jos
http://fullmp3.ro
Continut sponsorizat




Reclamatie Maver Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Maver   Reclamatie Maver Icon_minitime

Sus In jos
 

Reclamatie Maver

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial :: Serverele Noastre :: Inf3rnal.cs-16.net[War3ft] Non-Stop :: Reclamatii admini-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente