Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Respecta si vei fi respectat !
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 reclamatie Maver

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
gabifack
V.I.P
V.I.P
gabifack

Mesaje : 17
Data de inscriere : 24/11/2010
Varsta : 34
Localizare : Valcea

reclamatie Maver Empty
MesajSubiect: reclamatie Maver   reclamatie Maver Icon_minitimeLun Feb 13, 2012 7:34 am

Nick acuzat: Maver
Ip acuzat:--
Mapa / Harta:35_hp2
Motiv / Acuzarea:in primu rand dadea slay fara motiv adica el avea motiv ca nu merg pe bara si ocoles pe jos
apoi nu tinea randu mai fiind cu un jucator in echipa si cnd iam zis a incepus sa dea destroy si fuck off
Dovada / Martori:Triana
Sus In jos
Maver
Adminstrator
Adminstrator
Maver

Mesaje : 264
Data de inscriere : 24/06/2011
Varsta : 41
Localizare : Oradea

reclamatie Maver Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie Maver   reclamatie Maver Icon_minitimeLun Feb 13, 2012 8:28 am

Slay ai primit de la mine pentru ca fugeai tot timpul si ma ocoleai pe 35hp_2... Very Happy erai singur in echipa , deci ce rost avea sa fugi?
FuckOff sau Destroy ai primit de la Triana pentru ca m-ai injurat sau l-ai injurat...cu dovada vine Triana ca a facut snapshot la consola (mie nu imi merge). lol!



Sus In jos
Shadow_Killer
Adminstrator
Adminstrator
Shadow_Killer

Mesaje : 1546
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 33
Localizare : Botosani

reclamatie Maver Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie Maver   reclamatie Maver Icon_minitimeLun Feb 13, 2012 1:53 pm

maver apasa F5 in cs e comanda rapida se snapshot si poti sa faci si cand joci nu numai la consola, iti faci ss singur , merge si la jucatori sa faca si ei asa ....
Sus In jos
http://fullmp3.ro
gabifack
V.I.P
V.I.P
gabifack

Mesaje : 17
Data de inscriere : 24/11/2010
Varsta : 34
Localizare : Valcea

reclamatie Maver Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie Maver   reclamatie Maver Icon_minitimeLun Feb 13, 2012 2:15 pm

Pai de aia fugeam ca eram singur si voi 2 si veneati amandoi nu stateati la rand
Sus In jos
Mihai
Asistent
Asistent
Mihai

Mesaje : 355
Data de inscriere : 18/04/2011
Varsta : 26

reclamatie Maver Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie Maver   reclamatie Maver Icon_minitimeLun Feb 13, 2012 4:14 pm

Asa se intampla intotdeauna pe 35hp.
Sus In jos
http://www.politiainromania.webs.com
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

reclamatie Maver Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie Maver   reclamatie Maver Icon_minitimeLun Feb 13, 2012 7:14 pm

Mihai a scris:
Asa se intampla intotdeauna pe 35hp.

mai bine scoti mapa
Sus In jos
gont1
Asistent
Asistent
gont1

Mesaje : 533
Data de inscriere : 28/12/2010
Varsta : 30
Localizare : Craiova

reclamatie Maver Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie Maver   reclamatie Maver Icon_minitimeLun Feb 13, 2012 7:30 pm

vedeti de ce nu o bag eu deloc
+ca mine nu imi plac lamele
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com
Mihai
Asistent
Asistent
Mihai

Mesaje : 355
Data de inscriere : 18/04/2011
Varsta : 26

reclamatie Maver Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie Maver   reclamatie Maver Icon_minitimeLun Feb 13, 2012 7:33 pm

De o vreme nici eu n-o mai bag...ma zapacesc playerii sa o pun la vot...le dau gag ca n-am ce face.
Sus In jos
http://www.politiainromania.webs.com
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

reclamatie Maver Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie Maver   reclamatie Maver Icon_minitimeLun Feb 13, 2012 7:37 pm

eu si kid punem harta asta tot timpul. si nu stiu de ce. dar cand jocum se respecta regulile . iar cei care nu ii respecta. sunt sanctionati

ON: contra reclamatiei. invata sa vorbesti. daca un admin nu respecta regulile. faci reclamatie si o sa fie sanctionat
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
Maver
Adminstrator
Adminstrator
Maver

Mesaje : 264
Data de inscriere : 24/06/2011
Varsta : 41
Localizare : Oradea

reclamatie Maver Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie Maver   reclamatie Maver Icon_minitimeLun Feb 13, 2012 8:23 pm

Face poza Shadow...numai ca imi iese neagra si nu stiu de ce...poate e de la windows, sincer nu stiu...
Nu a fost vorba de a respecta randul , celalalt player de la mine din echipa era slab slab saracul plus ca si afk de multe ori (incerca ceva din shopmenu...nu stiu ce Laughing ) si tot la el fugeai chiar daca erai de multe ori fata in fata cu mine...de aceea ai primit slay.

Harta asta e chiar ok daca se respecta regulile iar mie personal imi place ca faci rapid fraguri ... Laughing Triana e inca la munca dar vine el cu snapshot-ul dupa ce iese Very Happy



Da-ti T.C.


Ultima editare efectuata de catre Maver in Mar Feb 14, 2012 2:31 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Triana
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 145
Data de inscriere : 14/06/2011
Varsta : 39
Localizare : Oradea

reclamatie Maver Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie Maver   reclamatie Maver Icon_minitimeLun Feb 13, 2012 9:57 pm

Sus In jos
Continut sponsorizat




reclamatie Maver Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie Maver   reclamatie Maver Icon_minitime

Sus In jos
 

reclamatie Maver

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial :: Serverele Noastre :: Inf3rnal.cs-16.net[War3ft] Non-Stop :: Reclamatii admini-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente