Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Respecta si vei fi respectat !
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 Reclamatie Triana

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

Reclamatie Triana - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Triana   Reclamatie Triana - Pagina 2 Icon_minitimeMar Feb 21, 2012 4:48 pm

Maver a scris:
Eu spun ca saritul ala e de la lag...daca ai lag asa arata.Te blochezi apoi cand iti revii esti cu tinta altundeva stiu ca am patit si eu, aici s-a nimerit sa ii fie pe el...nu am vazut nici un aim, nici un hs plus ca demoul e prea scurt...iar ala pe care l-a omorat a avut tinta pe el clar. Nu am vazut cod si nici nu am auzit la care sa sara tinta dintr-o parte in alta asa mult Laughing . Parerea mea

Cum poti spune ca are lag? tu gandesti ce spui? Uita-te clar. la inceput la demo. triana sa oprit ( dupa mine ca sa acativeze silentu) . si acum uita-te cand trage. ca trage 2 gloante in ala care il vede. si dupa inca 2 . in celalalt unde era mult prea departe. ca sa reuseasca sa puna mousu pe el direct. iar dupa aceea revine cu 2 gloante in primu. ( Povesti de adormit copii)

Triana a scris:
Jo!n' ;x a scris:
Ce zice Triana si Maver e politica.....
Vrajeala de 2 bani maa!Invata sa joci fara coduri. BFT

ma daca avieam aim ....cate stiu eu imi tremura tinta nui asa .

am mai zis odata eram blocat si miscam de mous sa revin !

Inca odata ca sa iti demostrez ca esti praf in adminat. Silent-aim = nu sare tinta ca la aim. dar se duce tinta de pe un om pe altu . ceea ce sa vede la tine in demo.

Citat :
Cu cod nam jucat nicioata ...ca nu am asa ceva ,dar marog decizia e la voi

Cum poti spune si in acest moment ca nu ai jucat cu cod? cand se vede clar in demo ....


Silent aim( dar configurat prost)
Triana nu te crede-am in stare. nu pot sa cred. cum poti spune ca este de la lag? se vede clar cum zbora tinta . de pe unu pe celalalt. iar tu vi si ne spui ca ai lag. :O. Ce-ai spus. daca DanNyel joaca cu cod . tu de ce sa nu incerci. ca pe el nu.l prinde nimeni nu? Pacat de tine.

@celor care spun ca nu are cod. Invata.ti sa adminati
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
D3aThR3m!x
Moderator GlobalModerator Global
D3aThR3m!x

Mesaje : 585
Data de inscriere : 21/04/2011
Varsta : 28
Localizare : Constanta

Reclamatie Triana - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Triana   Reclamatie Triana - Pagina 2 Icon_minitimeMar Feb 21, 2012 6:33 pm

Triana imi pare rau dar acolo e aim.
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

Reclamatie Triana - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Triana   Reclamatie Triana - Pagina 2 Icon_minitimeMar Feb 21, 2012 7:14 pm

te iei coaie de toti aiurea, daca eu am cod dc nu ai stat pe mn sa imi faci demo sau poze, ce vrea putza ta butule, ti-e ciuda ca ai fost prins cu aim, mars si nu te lua de toti aiurea....

ai 27 de ani? esti doar un copil batut de soarta :-j , pe cn o sa iei pe ahyle =alt codat, + ca esti prieten cu maver de asta iti ia apararea ,
Sus In jos
Mihai
Asistent
Asistent
Mihai

Mesaje : 355
Data de inscriere : 18/04/2011
Varsta : 26

Reclamatie Triana - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Triana   Reclamatie Triana - Pagina 2 Icon_minitimeMar Feb 21, 2012 8:05 pm

D3aThR3m!x a scris:
Triana imi pare rau dar acolo e aim.
Sus In jos
http://www.politiainromania.webs.com
Maver
Adminstrator
Adminstrator
Maver

Mesaje : 264
Data de inscriere : 24/06/2011
Varsta : 41
Localizare : Oradea

Reclamatie Triana - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Triana   Reclamatie Triana - Pagina 2 Icon_minitimeMier Feb 22, 2012 6:04 am

Am vorbit azi cu el, a avut aim si e clar pentru toata lumea chiar si pentru mine si inca de la inceput...dar nu mi-a venit sa cred.
Triana nu a fost un admin rau asa cum a fost el si chiar a adus ceva playeri pe server...a incercat sa vada cum e cu cod, asta e si cred ca fiecare a incercat macar odata sa vada cum joaca cu cod...
Indiferent ce zice lumea referitor la acest subiect, Ionut stie cel mai bine ca Triana a tinut mult la server... a avut ghinion cum se zice ca de prima data cand a incercat a fost prins, dar asta e, iar raul facut numai poate fi reparat...

Licoare: sunt prieten cu Triana, toata lumea stie asta dar cum se face chiar daca i-am luat apararea nimeni nu a zis nimic rau sau cel putin nu a sarit in sus... de fiecare data te gasesti tu sa arunci cu pietre. Chiar daca sunt " praf " in adminat , crede-ma pana o sa ajungi tu la degetul meu mic va trebui sa mananci multa paine. Pana nu va fi prins AhYLe cu cod pentru mine si pentru altii ar trebui considerat nevinovat (exclus fiind demoul acela in care nu a a fost el). Cand m-ai intri pe server uitate-te asa cu coada ochiului si la Motto poate asa vei invata ce e respectul.

M-a rugat sa va transmit scuzele lui la toata lumea pe care i-a jignit sau la cei pe care i-a suparat... Exclamation
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

Reclamatie Triana - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Triana   Reclamatie Triana - Pagina 2 Icon_minitimeMier Feb 22, 2012 6:31 am

Da maver ai dreptate, toti am incercat coduri, eu am luat pe 2 sv destroy 1 din cauza la cod si altu din cauza lui shadow ca le pica sv Smile), si cand am intrat m-am trezit direct cu destroy, in fine, eu nu am mai jucat cu cod de mult, am cs de pe forum si imi place, net bun nu am ca sa fiu in top si nu asa avea dc sa joc cu cod,+ ca pe inf3rnal toti stiu ca nu am jucat cu cod, ca mai dai un cap din greseala si astia striga aim Sincer de cate ori nu au zis playeri ca kid sau shadow au cod?Smile) cam de fiecare data nimic clar,

eu fiind in locul lui mi-as fi cerut scz personal, oricine greseste, nu am nimic cu el chiar daca sa luat de toti, totusi a gresit


PS: Nu uita ca si tu ai facut parte din comunitatea asta de ,,ratati"
Sus In jos
Shadow_Killer
Adminstrator
Adminstrator
Shadow_Killer

Mesaje : 1546
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 33
Localizare : Botosani

Reclamatie Triana - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Triana   Reclamatie Triana - Pagina 2 Icon_minitimeMier Feb 22, 2012 2:13 pm

nu ne trebuie scuzele tale , sa isi ceara el personal , oricum drept pe deapsa nu mai are admin si sa zicem ca daca isi cere scuze ii mai acordam o sansa sa joace pe sv dar sa nu se mai repete faza cu codurile si cu jignirile. ...
Sus In jos
http://fullmp3.ro
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

Reclamatie Triana - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Triana   Reclamatie Triana - Pagina 2 Icon_minitimeMier Feb 22, 2012 3:30 pm

Maver a scris:
Am vorbit azi cu el, a avut aim si e clar pentru toata lumea chiar si pentru mine si inca de la inceput...dar nu mi-a venit sa cred.
Triana nu a fost un admin rau asa cum a fost el si chiar a adus ceva playeri pe server...a incercat sa vada cum e cu cod, asta e si cred ca fiecare a incercat macar odata sa vada cum joaca cu cod...
Indiferent ce zice lumea referitor la acest subiect, Ionut stie cel mai bine ca Triana a tinut mult la server... a avut ghinion cum se zice ca de prima data cand a incercat a fost prins, dar asta e, iar raul facut numai poate fi reparat...

Licoare: sunt prieten cu Triana, toata lumea stie asta dar cum se face chiar daca i-am luat apararea nimeni nu a zis nimic rau sau cel putin nu a sarit in sus... de fiecare data te gasesti tu sa arunci cu pietre. Chiar daca sunt " praf " in adminat , crede-ma pana o sa ajungi tu la degetul meu mic va trebui sa mananci multa paine. Pana nu va fi prins AhYLe cu cod pentru mine si pentru altii ar trebui considerat nevinovat (exclus fiind demoul acela in care nu a a fost el). Cand m-ai intri pe server uitate-te asa cu coada ochiului si la Motto poate asa vei invata ce e respectul.

M-a rugat sa va transmit scuzele lui la toata lumea pe care i-a jignit sau la cei pe care i-a suparat... Exclamation

Tu esti avocatul lui? eu cred ca daca vrea sa mai joace pe servar. trebui sa isi ceara personal scuze. oricum cred ca isi da seama ca daca va mai primi o sansa nu va mai avea parte de acelasi "tratament" (din partea mea. si al altora) . este adevarat ca nu a fost un admin rau. dar nici cel mai bun. dupa mine nu i-as mai acorda o sansa ( un codat ramane un codat orice ar fi) . insa asta nu depinde de mine. Nu e frumos sa ne faca ratati . sau mi-e sa imi spuna . "buta e mata koaie" ( limbaj de 13 ani ) cand eu ii lu.am apararea.
P.S. eu nu am spus ca Ahyle e codat . si raman la aceasi parere . sunt uni admini "praf"
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
Maver
Adminstrator
Adminstrator
Maver

Mesaje : 264
Data de inscriere : 24/06/2011
Varsta : 41
Localizare : Oradea

Reclamatie Triana - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Triana   Reclamatie Triana - Pagina 2 Icon_minitimeMier Feb 22, 2012 9:06 pm

Dannyel, eu fac parte din aceasta comunitate si voi fi aici si pe viitor indiferent daca Triana e sau va fi sau nu va fi in aceasta comunitate. Comunitate nu e de "ratati" cum a zis el...la manie omul zice multe dupa care ii pare rau...nu degeaba a stat in acesta comunitate nu stiu 2? sau 3 ani?... se subintelege.

Licoare, ti-e nu mai am sa iti spun nimic pentru ca oricum nu te duce capul Laughing

Asa am considerat eu ca e corect sa imi cer eu scuze in numele lui...poate am gresit poate nu.
O va face si el personal dupa ceva vreme.

De adminat stiu ca nu sunt cel mai bun sau cel mai activ, din simplu fapt ca am foarte multe pe cap iar pe acest server joc de multa vreme si voi juca si in continuare...
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

Reclamatie Triana - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Triana   Reclamatie Triana - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Feb 23, 2012 1:25 am

Mie personal imi pare rau ca sa intamplat asta cu Triana, ma intelegeam bn cu el ...da daca el a inceput sa se ia de toti fara nici un motiv inseamna ca ceva nu ii convine....oricum eu il astept sa posteze sa vedem daca ii pare rau sau nu petru ce a zis ,


Tu Maver nu ai gresit deloc, eu in locul tau cred ca as fi facut la fel...
Sus In jos
Triana
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 145
Data de inscriere : 14/06/2011
Varsta : 39
Localizare : Oradea

Reclamatie Triana - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Triana   Reclamatie Triana - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Feb 23, 2012 6:57 am

Am gresit si cer scuze ca am sarit la voi mai ales la dany si la licoare ca naveti nici o vina eu am activat codul nu voi!

Recunosc am avut o singura data acel silent si am fost prins

I-mi cer scuze ca vam facut un server ratat

Poate o sa mai intru ca joaca un prieten bun la voi care i-mi lua apararea !!!

dar nu o sa mai joc cu nickul Triana

In fine scuze incodata!!! ce sa intamplat nu se mai popate repara Crying or Very sad

Sus In jos
Shadow_Killer
Adminstrator
Adminstrator
Shadow_Killer

Mesaje : 1546
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 33
Localizare : Botosani

Reclamatie Triana - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Triana   Reclamatie Triana - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Feb 23, 2012 3:04 pm

in sfarsit am vazut minunea , era greu sa faci asa de la inceput?
din partea mea poti juca dar fara cod
si adminul a fost scos drept pedeapsa pt cod si nu il mai primesti inapoi , doar daca iti iei iar ...
e prima greseala na ... se mai intampla
Sus In jos
http://fullmp3.ro
D3aThR3m!x
Moderator GlobalModerator Global
D3aThR3m!x

Mesaje : 585
Data de inscriere : 21/04/2011
Varsta : 28
Localizare : Constanta

Reclamatie Triana - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Triana   Reclamatie Triana - Pagina 2 Icon_minitimeVin Feb 24, 2012 2:47 am

Bine ai revenit, Triana. Very Happy
Sus In jos
gont1
Asistent
Asistent
gont1

Mesaje : 533
Data de inscriere : 28/12/2010
Varsta : 30
Localizare : Craiova

Reclamatie Triana - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Triana   Reclamatie Triana - Pagina 2 Icon_minitimeVin Feb 24, 2012 3:03 am

Deci poti juca si cu numele Triana
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com
Continut sponsorizat




Reclamatie Triana - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Triana   Reclamatie Triana - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 

Reclamatie Triana

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial :: Serverele Noastre :: Inf3rnal.cs-16.net[War3ft] Non-Stop :: Reclamatii admini-
Mergi direct la:  
Creati un forum gratuit | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente