Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Respecta si vei fi respectat !
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 Nu ma pot conecta la server

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
DrAgos
V.I.P
V.I.P
DrAgos

Mesaje : 1
Data de inscriere : 02/05/2012

Nu ma pot conecta la server Empty
MesajSubiect: Nu ma pot conecta la server   Nu ma pot conecta la server Icon_minitimeSam Mai 12, 2012 5:51 pm

Asta nu e o reclamatie catre vre-un admin dar postez totusi aici ca nu stiu unde in alta parte as putea.


Nu ma mai pot conecta la acest server pentru ca am lag 2000. La restul sv din lista de favorite am 5 sau 6 ms.
Daca stiti care e problema va rog sa ma anuntati si pe mine.

Am si IP dinamic si IP static (joc din 2 locuri). Cel static este 84.232.251.176. Iar cel dinamic... deh e dinamic Smile.

Stiu ca asta se intampla cand sunt banat pe sv dar nu cred ca se pune problema asta in cazul asta.

Ms.
Sus In jos
Shadow_Killer
Adminstrator
Adminstrator
Shadow_Killer

Mesaje : 1546
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 33
Localizare : Botosani

Nu ma pot conecta la server Empty
MesajSubiect: Re: Nu ma pot conecta la server   Nu ma pot conecta la server Icon_minitimeSam Mai 12, 2012 6:11 pm

ai ban pe server pentru ca ti-a facut voodoo poze si ai iesit si sa nu crezi ca scapi pentru ca ai ip dinamic , iei ban cu tot cu ip-ul tau dinamic
Sus In jos
http://fullmp3.ro
 

Nu ma pot conecta la server

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial :: Tutoriale Counter-Strike :: Rezolvare Erori-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente