Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Respecta si vei fi respectat !
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 reclamatie voodoo

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
DauLaPeste
Asistent
Asistent
DauLaPeste

Mesaje : 299
Data de inscriere : 11/01/2011
Varsta : 29
Localizare : Iasi

reclamatie voodoo Empty
MesajSubiect: reclamatie voodoo   reclamatie voodoo Icon_minitimeDum Ian 20, 2013 3:05 am

Nick acuzat: VooDoo
Ip acuzat:nu il stiu
Mapa / Harta:cs_bomber
Motiv / Acuzarea: destroy
Dovada/martori :

reclamatie voodoo 2v8fvww
reclamatie voodoo 2gx48qe

Inca o zi,inca un destroy...oare cand se va termina? Din cate am vazut parca motivul era codat(sper sa ma insel),dar daca nu ma insel atunci e grav.
Sus In jos
VooDoo
Server AdminServer Admin
avatar

Mesaje : 162
Data de inscriere : 02/12/2010
Varsta : 34
Localizare : IASI

reclamatie voodoo Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie voodoo   reclamatie voodoo Icon_minitimeDum Ian 20, 2013 3:12 am

Tudorel a fost banat acum doua zile de mine pe svr
pt ca juca cu cod, asa ca srry
Sus In jos
DauLaPeste
Asistent
Asistent
DauLaPeste

Mesaje : 299
Data de inscriere : 11/01/2011
Varsta : 29
Localizare : Iasi

reclamatie voodoo Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie voodoo   reclamatie voodoo Icon_minitimeDum Ian 20, 2013 3:14 am

Ai verificat cumva si ip?Din cate tin minte e static astfel e imposibil de confundat.Iar acest Tudorel(adica eu daca nu te-ai prins) n-a fost banat de tine pentru cod.
Sus In jos
VooDoo
Server AdminServer Admin
avatar

Mesaje : 162
Data de inscriere : 02/12/2010
Varsta : 34
Localizare : IASI

reclamatie voodoo Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie voodoo   reclamatie voodoo Icon_minitimeDum Ian 20, 2013 3:15 am

Eu akum doua zile l am banat pt ca avea wall, nu ma contrazice, ca nu ma pun la mintea ta copilule...
Sus In jos
raduku
Asistent
Asistent
avatar

Mesaje : 150
Data de inscriere : 28/11/2012
Varsta : 29
Localizare : zalau

reclamatie voodoo Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie voodoo   reclamatie voodoo Icon_minitimeDum Ian 20, 2013 3:16 am

Contra reclamatie daca vodo zice ca aveai ban iseamna ca aveai nu are de ce sa minta Smile!
Sus In jos
VooDoo
Server AdminServer Admin
avatar

Mesaje : 162
Data de inscriere : 02/12/2010
Varsta : 34
Localizare : IASI

reclamatie voodoo Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie voodoo   reclamatie voodoo Icon_minitimeDum Ian 20, 2013 3:18 am

Akum e posibil sa fi jucat si altcineva c numele lui, totul ii posibil, dar eu stiu destul de clar ca jucatorul Tudorel a luat ban acum doua zile
Sus In jos
raduku
Asistent
Asistent
avatar

Mesaje : 150
Data de inscriere : 28/11/2012
Varsta : 29
Localizare : zalau

reclamatie voodoo Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie voodoo   reclamatie voodoo Icon_minitimeDum Ian 20, 2013 3:20 am

Nu mai ai ipu la (tudorel care a luat bann) ? :-s
Sus In jos
DauLaPeste
Asistent
Asistent
DauLaPeste

Mesaje : 299
Data de inscriere : 11/01/2011
Varsta : 29
Localizare : Iasi

reclamatie voodoo Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie voodoo   reclamatie voodoo Icon_minitimeDum Ian 20, 2013 3:21 am

BAAA INCOMPETENTULE CA NU MAI STIU CUM SA-TI ZIC

AM IP STATIC TU VERIFICI IP-urile INAINTE SA DAI COMENZI? EU DACA AM FOST BANAT NU MAI AM CUM SA INTRU PE SERVER EVER!!!

Sa mor eu de nu dau de prosti zilnic,coaie ai 23 de ani si gandesti mai prost decat sormea de 10. Hai ca-ti mai zic o data ca vad ca nu intelegi si trebuie sa vb ca la un prost ca deja exagerezi.
1.AM IP STATIC -> m-ai banat nu mai pot intra
2.AI VRE-O DOVADA CA M-AI BANAT PE IP ASTA?
3.VREI SA-TI DAU TEAMVIEWER SA VEZI CA N-AM COADE IN PC?
4.GANDESTE COAIE INAINTE SA RASPUNZI.
5.AI 23 DE ANI PAI DOVEDESTE-O

pfai doamne cu asa oameni chiar va intrebati de ce jucam 2 v 2 sau 3 v 3 pe server?

Astept un raspuns pertinent,nu ca ala de mai devreme.
Sus In jos
VooDoo
Server AdminServer Admin
avatar

Mesaje : 162
Data de inscriere : 02/12/2010
Varsta : 34
Localizare : IASI

reclamatie voodoo Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie voodoo   reclamatie voodoo Icon_minitimeDum Ian 20, 2013 3:22 am

o sa cer sa fii banat pe forum
Sus In jos
DauLaPeste
Asistent
Asistent
DauLaPeste

Mesaje : 299
Data de inscriere : 11/01/2011
Varsta : 29
Localizare : Iasi

reclamatie voodoo Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie voodoo   reclamatie voodoo Icon_minitimeDum Ian 20, 2013 3:27 am

Voi va aparati intre voi doar pt ca "daca zice el asa inseamna ca nu are motive sa fi mintit",motiv deloc plauzibil. Adu dovezi ca eu am fost ala,daca nu renunta la admin ca vad ca nu-i de tine.
Si cand vezi ca-ti zic sa aduci dovezi tu zici ca "o sa cer sa fii banat pe forum",ca un las.
Vreau dovezi ca am folosit coade!Ba tu macar te uiti ca am steam nativ?
M-ai enervat maxim,chiar nu-mi vine sa cred una ca asta,nici n-am ce sa mai zic.
Sus In jos
VooDoo
Server AdminServer Admin
avatar

Mesaje : 162
Data de inscriere : 02/12/2010
Varsta : 34
Localizare : IASI

reclamatie voodoo Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie voodoo   reclamatie voodoo Icon_minitimeDum Ian 20, 2013 3:40 am

Dupa cum vad tie iti place sa joci teatru pe forum , nu te simti bine daca nu iesi in evidenta, si sa ti spun eu cum sta treaba, acel player Tudorel care a jucat cu coade e posibil sa fi fost tu (nu stau sa memorez ip-uri) , spun asta pt ca ai fi facut anumea pt ca azi sa intri din nou pe svr cu gandul ca vei lua destroy si apoi vei face o mare reclamatie pe forum spunand ca de fiecare data ca esti nevinovat, doar ca sa creezi din nou cearta si nelamuriri, asta esti u, daca nu ti convine dc mai joci pe svr asta? Si apropo nu ma lua pe mine cu coaie ca nu ne tragem de sireturi, ok? poate sa inteles domnule Capdepeste
Sus In jos
DauLaPeste
Asistent
Asistent
DauLaPeste

Mesaje : 299
Data de inscriere : 11/01/2011
Varsta : 29
Localizare : Iasi

reclamatie voodoo Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie voodoo   reclamatie voodoo Icon_minitimeDum Ian 20, 2013 3:48 am

Incep sa cred ca tu chiar ai o problema mintala.
Deci hai sa inteleg,tu banezi un player fara sa-l treci in banlist,apoi cand il vezi din nou pe server ii dai destroy fara sa te puna pe ganduri faptul ca el a intrat pe server avand ban.
Daca tot zici ca stii cum is eu,ai observat cumva cum se comporta ala pe server?
Daca erai pe g1 sau pe vdo luai remove fara discutii.Dar aici vad ca e permis sa alungi jucatorii serverului.iar cu replica "daca nu ti convine dc mai joci pe svr asta?" mi-ai demonstrat ca n-ai pic de minte iar deciziile pe care le iei,le iei negandite.

Zici ca eu joc teatru si fac scandal,dar de unde ai tras tu concluzia asta nu inteleg.La destroy-ul trecut raduku a recunoscut ca a gresit si s-a trecut peste situatie dar aici nu cred ca se mai poate trece.
Nici nu inteleg pe ce criteriu ai luat tu admin ca pe merit sau pe inteligenta sigur n-ai primit.

Cum am spus si mai devreme ASTEPT UN RASPUNS PERTINENT!
Sus In jos
VooDoo
Server AdminServer Admin
avatar

Mesaje : 162
Data de inscriere : 02/12/2010
Varsta : 34
Localizare : IASI

reclamatie voodoo Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie voodoo   reclamatie voodoo Icon_minitimeDum Ian 20, 2013 3:55 am

Si culmea exact cu numele tau a jucat ala cu cod si plus de asta exact lui domnul daulapeste i sa intamplat ,cel cu gura mare pe forum si pe svr, ce coincidenta Smile eu nu am dc sa mint, mi am facut treaba de admin


Ultima editare efectuata de catre VooDoo in Dum Ian 20, 2013 3:57 am, editata de 1 ori
Sus In jos
DauLaPeste
Asistent
Asistent
DauLaPeste

Mesaje : 299
Data de inscriere : 11/01/2011
Varsta : 29
Localizare : Iasi

reclamatie voodoo Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie voodoo   reclamatie voodoo Icon_minitimeDum Ian 20, 2013 3:56 am

Is multe persoane care nu ma agreaza tocmai din cauza ca mie daca nu-mi convine cv eu le zic in fata. Si pt ca dau bine iar unii zic ca am cod.
Sus In jos
VooDoo
Server AdminServer Admin
avatar

Mesaje : 162
Data de inscriere : 02/12/2010
Varsta : 34
Localizare : IASI

reclamatie voodoo Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie voodoo   reclamatie voodoo Icon_minitimeDum Ian 20, 2013 4:04 am

Dc spui ca sunt persoane care nu te agreeaza?
Sus In jos
DauLaPeste
Asistent
Asistent
DauLaPeste

Mesaje : 299
Data de inscriere : 11/01/2011
Varsta : 29
Localizare : Iasi

reclamatie voodoo Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie voodoo   reclamatie voodoo Icon_minitimeDum Ian 20, 2013 4:06 am

Mi-au zis-o si pe si pe server,asta dupa ce au urlat ca am coade,si dupa raspunsurile primite pe forum.
Sincer nu-mi pasa cine ma agreaza si cine nu,dar cand sunt victima unui abuz atunci imi pasa!
Sus In jos
VooDoo
Server AdminServer Admin
avatar

Mesaje : 162
Data de inscriere : 02/12/2010
Varsta : 34
Localizare : IASI

reclamatie voodoo Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie voodoo   reclamatie voodoo Icon_minitimeDum Ian 20, 2013 4:07 am

Daulapeste sa stii ca nu suntem rasisti Wink
Sus In jos
DauLaPeste
Asistent
Asistent
DauLaPeste

Mesaje : 299
Data de inscriere : 11/01/2011
Varsta : 29
Localizare : Iasi

reclamatie voodoo Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie voodoo   reclamatie voodoo Icon_minitimeDum Ian 20, 2013 4:10 am

Astept raspunsul unui administrator(gata cu off-topic)
Sus In jos
D3aThR3m!x
Moderator GlobalModerator Global
D3aThR3m!x

Mesaje : 585
Data de inscriere : 21/04/2011
Varsta : 28
Localizare : Constanta

reclamatie voodoo Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie voodoo   reclamatie voodoo Icon_minitimeDum Ian 20, 2013 4:19 am

Deci nu ma intereseaza daca o sa ma injurati, dar eu sunt pro reclamatiei. De ce?
Pai simplu pentru ca eu nu vad ca voodoo sa aiba vre-o dovada ca ii daduse ban inainte si nici in ban list nu l-a trecut. ^^
Sus In jos
VooDoo
Server AdminServer Admin
avatar

Mesaje : 162
Data de inscriere : 02/12/2010
Varsta : 34
Localizare : IASI

reclamatie voodoo Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie voodoo   reclamatie voodoo Icon_minitimeDum Ian 20, 2013 4:27 am

remix daca as sta in fiecare zi sa trec cate 5 codati in banlist , asta ar insemna ca mi as petrece timpul numai pe forum, trebuie sa faci poze sa detaliezi etc...
Sus In jos
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

reclamatie voodoo Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie voodoo   reclamatie voodoo Icon_minitimeDum Ian 20, 2013 5:30 am

bun am stat si am citit toata aceasta cearta . Voodoo esti admin banezi si postezi banuri . (asta o sti foarte bine nu cred ca trebui sa iti spun eu asta. in cazul in care prinzi mai multi codati in aceasi zi si nu ai chef sa intri pe forum este foarte simplu . faci poze/demo ce vrei tu INSA LE TI IN CALCULATOR IN CAZUL IN CARE CINEVA VINE CU O RECLAMATIE .. exact cum a facut si peste. ! un lucru e clar. peste are ip stabil . deci ban dat aiurea total . ! invatati sa fiti mai atenti . si nu faceti primul lucru care va trece in cap . !
Banurile se posteaza in banlistul fiecarui . asta cred ca este o regula nescrisa pe care o stie toata lumea. ! !

Cineva sa ii scoata banul lui Peste !

P.S . Bine ai revenit Peste!
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
VooDoo
Server AdminServer Admin
avatar

Mesaje : 162
Data de inscriere : 02/12/2010
Varsta : 34
Localizare : IASI

reclamatie voodoo Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie voodoo   reclamatie voodoo Icon_minitimeDum Ian 20, 2013 5:32 am

Bun si atunci inseamna ca mint eu ?. pana acum am avut numai reclamatii, dc tocmai la peste se intampla toate?
Sus In jos
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

reclamatie voodoo Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie voodoo   reclamatie voodoo Icon_minitimeDum Ian 20, 2013 5:36 am

VooDoo a scris:
Bun si atunci inseamna ca mint eu ?. pana acum am avut numai reclamatii, dc tocmai la peste se intampla toate?


Iar nu gandesti . !
PESTE ARE IP STABIL NU AVEA CUM SA INTRE PE SERVAR ! l-ai banat . NU AI POSTAT BANUL aum se vine cu reclamatia ( pentru un destroy) .
NU a spus nimeni ca nu ti-ai facut treaba insa te-ai grabit. ( neavand dovezi CARE NORMAL TREBUIA SA LE AI ) . asta este te inveti !

P.S daca tot esti cred ca ar fi frumos sa ii scoti tot tu banul lui peste
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
VooDoo
Server AdminServer Admin
avatar

Mesaje : 162
Data de inscriere : 02/12/2010
Varsta : 34
Localizare : IASI

reclamatie voodoo Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie voodoo   reclamatie voodoo Icon_minitimeDum Ian 20, 2013 5:37 am

Licoare si de unde nu stiu eu ca el nu a jucat dintro sala de jocuri sau din alta parte prima data cu cod si apoi de acasa?
Sus In jos
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

reclamatie voodoo Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie voodoo   reclamatie voodoo Icon_minitimeDum Ian 20, 2013 5:42 am

Nu ai cum sa sti asta . si ESTE VINA TA oricum . l-ai banat . nu ai dovada. pentru acel ban . nu este vina mea pentru ca va credeti prea tari . si nu vreti sa postati banurile . ! poti sa o te gandesti la asta ca sa iti aduci aminte pe viitor. Posteaza banurile .
El a venit cu reclamtie la adresa ta. ! si eu unu il cred. e fost jucator si nu am avut probleme cu el. si stiu ce ii poate mintea. poate ca uneori nu vorbeste prea frumos . insa cand are dreptate are.!
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
Continut sponsorizat




reclamatie voodoo Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie voodoo   reclamatie voodoo Icon_minitime

Sus In jos
 

reclamatie voodoo

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial :: Serverele Noastre :: Inf3rnal.cs-16.net[War3ft] Non-Stop :: Reclamatii admini-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente