Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Respecta si vei fi respectat !
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 reclamatie voodoo

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
VooDoo
Server AdminServer Admin
avatar

Mesaje : 162
Data de inscriere : 02/12/2010
Varsta : 34
Localizare : IASI

reclamatie voodoo - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie voodoo   reclamatie voodoo - Pagina 2 Icon_minitimeDum Ian 20, 2013 5:47 am

Eu nu ma cred prea tare, imi fac datoria, si mai mult ca sigur el a vrut sa se razbune pe pt ca Raduku la articulat atunci cand ia dat destroy, ok recunosc ca am gresit ca nu i am facut poze, o sa stiu pe viitor, sa lase ip si ii scot banul
Sus In jos
raduku
Asistent
Asistent
avatar

Mesaje : 150
Data de inscriere : 28/11/2012
Varsta : 29
Localizare : zalau

reclamatie voodoo - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie voodoo   reclamatie voodoo - Pagina 2 Icon_minitimeDum Ian 20, 2013 6:12 am

Parerea mea e ca voodoo si-a facut treaba desi trebuia sa faci demo sau ceva dar asta nu schimba faptul de ca peste e un ciudos si asta o demonstreaza mereu vorbind urat si deasta cred ca ar fi putut intra cu cod din ciuda ca eu i-am dat destroy! repet e parerea mea se poate sa ma insel Smile dar eu sunt contra reclamatie !
Sus In jos
DauLaPeste
Asistent
Asistent
DauLaPeste

Mesaje : 299
Data de inscriere : 11/01/2011
Varsta : 29
Localizare : Iasi

reclamatie voodoo - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie voodoo   reclamatie voodoo - Pagina 2 Icon_minitimeDum Ian 20, 2013 6:30 am

Bine te-am regasit Licoare.Multumesc pentru cele spuse mai sus.
VooDoo,poftim ip: 92.86.135.229 si incearca sa intelegi ca am depasit acel destroy dat de raduku in ziua respectiva,iar daca tot crezi ca el "m-a articulat" pe buna dreptate atunci reciteste ce a avut de spus de-a lungul topicului.
Raduku,ma dezamagesti,am crezut c-ai trecut peste acea disputa,iar daca intradevar eram ciudos atunci discutia nu s-ar fi terminat acolo si as fi deschis topic peste topic pana luai del sau -rank.Sa nu crezi ca daca frate-tu are owner poti sa faci ce vrei(asta ca o idee).Dar eu nu procedez asa,deoarece spre deosebire de altii,pentru mine acest joc (cstrike) nu reprezinta viata mea,ci mai degraba o distractie,o relaxare,ceva diferit fata de activitatile cotidiene.

Una peste alta,sper ca macar de data asta sa se ia niste masuri deoarece e deranjant sa primesc destroy dupa destroy si adminii in cauza sa nu pateasca nimic.Nu sunt si nici nu ma consider razbunator dar orice actiune are si reactiune!
Sper din suflet ca astfel de lucruri si discutii sa nu mai aibe loc.

Sus In jos
VooDoo
Server AdminServer Admin
avatar

Mesaje : 162
Data de inscriere : 02/12/2010
Varsta : 34
Localizare : IASI

reclamatie voodoo - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie voodoo   reclamatie voodoo - Pagina 2 Icon_minitimeDum Ian 20, 2013 6:34 am

Gata am scos banul, o sa ma retrag intr o manastire ca am pacatuit Sad scz Dau la peste
Sus In jos
Monstrulmonstrilor
Adminstrator
Adminstrator
Monstrulmonstrilor

Mesaje : 150
Data de inscriere : 29/11/2012
Varsta : 36
Localizare : oradea

reclamatie voodoo - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie voodoo   reclamatie voodoo - Pagina 2 Icon_minitimeDum Ian 20, 2013 6:54 am

Vodoo si ceilalti admini sa nu mai dati ban sau destroy fara dovezi ca sa nu mai avem discutii (romane) degeaba....
In urma discutiei voastre tudorel a avut dovezile de partea lui deci inclin sa ii dau dreptate.
Ma repet Tudorel daca mai ai asa limbaj fata de admini sau oricine altcineva pe forum ai ban...(ca sa fim intelesi) ...
Sus In jos
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

reclamatie voodoo - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie voodoo   reclamatie voodoo - Pagina 2 Icon_minitimeDum Ian 20, 2013 10:38 pm

T.C Rezolvat .
Pe viitor peste ai grija la limbaj , !
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
Continut sponsorizat




reclamatie voodoo - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie voodoo   reclamatie voodoo - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 

reclamatie voodoo

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial :: Serverele Noastre :: Inf3rnal.cs-16.net[War3ft] Non-Stop :: Reclamatii admini-
Mergi direct la:  
Creati un forum | Jocuri | Comunitati | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente