Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Respecta si vei fi respectat !
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 Reclamatie KvdK

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
The_Gladius
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 2
Data de inscriere : 10/04/2011

Reclamatie KvdK Empty
MesajSubiect: Reclamatie KvdK   Reclamatie KvdK Icon_minitimeDum Apr 10, 2011 5:58 pm

Nick acuzat: Kvdk
Ip acuzat: nul stiu
Mapa / Harta: de_kabulu_32
Motiv / Acuzarea: pai eram cu rasa warden si ma dat in baza la terro si eu am lvl 8 la warden si am gl mai puternice si am omorat aproape pe toti e mia dat ban fara nici un motiv asa.... eu numa banuesc ca de asta mia dat dar .. am intrat iar pt ca am ip dinamic si iam cerut explicati el nu a zis nimik mia dat fuckoff am intrat iar la fel mia dat destroy si am iar si iar si el tot destroy destroy fara sami dea nici un motiv ca dacami dadea un moiv sa stiu macar dc..
Dovada / Martori: cine era era atuncia pe sv ]ex : v1p,suntCodat,el3ctr0,smar2
Sus In jos
Explosion
Banat
Banat
Explosion

Mesaje : 327
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Departe ...

Reclamatie KvdK Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie KvdK   Reclamatie KvdK Icon_minitimeDum Apr 10, 2011 6:31 pm

Eram si eu smechere ... nu stiu faza , stiu doar ca a primit destroy direct.
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
Dubios
V.I.P
V.I.P
Dubios

Mesaje : 1801
Data de inscriere : 17/11/2010
Varsta : 28
Localizare : Konoha

Reclamatie KvdK Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie KvdK   Reclamatie KvdK Icon_minitimeDum Apr 10, 2011 6:45 pm

PRO
Sus In jos
kvdk
Asistent
Asistent
avatar

Mesaje : 309
Data de inscriere : 06/11/2010

Reclamatie KvdK Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie KvdK   Reclamatie KvdK Icon_minitimeDum Apr 10, 2011 6:50 pm

Tiam dat destroy pentru ca ieri ti-a facut Spiridusul poze si le-ai dat dupa jumatate de ora. Pana nu se hotaraste ca poti intra pe server din partea mea nu ai ce calca pe server.
Sus In jos
gont1
Asistent
Asistent
gont1

Mesaje : 533
Data de inscriere : 28/12/2010
Varsta : 30
Localizare : Craiova

Reclamatie KvdK Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie KvdK   Reclamatie KvdK Icon_minitimeDum Apr 10, 2011 6:53 pm

daca nu a dat pozele in timpul stabilit de Spiridus trebuia sa ii dati ban......sa vina Spiridus sa comenteze
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com
kvdk
Asistent
Asistent
avatar

Mesaje : 309
Data de inscriere : 06/11/2010

Reclamatie KvdK Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie KvdK   Reclamatie KvdK Icon_minitimeDum Apr 10, 2011 6:54 pm

Iam dat ban de 100 de ori. Dar dupa cum a spus are IP dinamic si tot intra. Am sa-l rog pe spiridusul sa confirme.
Sus In jos
Explosion
Banat
Banat
Explosion

Mesaje : 327
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Departe ...

Reclamatie KvdK Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie KvdK   Reclamatie KvdK Icon_minitimeDum Apr 10, 2011 7:16 pm

Baaa sa nu ii dati ban pe clasa de IP !!! Ca are net de la ClickNet e in acelasi sat cu mine si dk il banati pe el pe Clasa de IP ma banati si pe mine Neutral !!
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
drOg;x
V.I.P
V.I.P
drOg;x

Mesaje : 1718
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

Reclamatie KvdK Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie KvdK   Reclamatie KvdK Icon_minitimeDum Apr 10, 2011 7:34 pm

auzi,nu vad care e problema ta ca i-a dat pozele la spiridusul dupa 30 min,spiridusul decide daca il mai lasa pe server sau nu,si de cand are un copil ca tine acces la destroy?
Sus In jos
Caddy
V.I.P
V.I.P
Caddy

Mesaje : 2974
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 28
Localizare : Braila

Reclamatie KvdK Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie KvdK   Reclamatie KvdK Icon_minitimeDum Apr 10, 2011 7:36 pm

Dubios a scris:
PRO
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
kvdk
Asistent
Asistent
avatar

Mesaje : 309
Data de inscriere : 06/11/2010

Reclamatie KvdK Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie KvdK   Reclamatie KvdK Icon_minitimeDum Apr 10, 2011 7:57 pm

Care-i problema ta drog? Vrei sa las toti codatii pe server? Tu veziti de forum, pe server eu hotarasc daca un codat intra sau nu. Daca Ionutz zice sa las codatii pe server asa fac. Si veziti de limbaj.
Sus In jos
The_Gladius
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 2
Data de inscriere : 10/04/2011

Reclamatie KvdK Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie KvdK   Reclamatie KvdK Icon_minitimeDum Apr 10, 2011 8:22 pm

ma iam esplicat lui spiridusul ca nu am putut intra pe mes nush dc dupa ce am instalat mesul dinou am intrat iam dat ss si el mia spus ca pot juca ! dar daca tot faceti asa urat cand ma vedeti pe sv credeti ca am wall aim nush ce banuiti voi imi faceti ss si intru in 2 sec
akm imi merge atuncia de dimineata numi mergea
Sus In jos
kvdk
Asistent
Asistent
avatar

Mesaje : 309
Data de inscriere : 06/11/2010

Reclamatie KvdK Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie KvdK   Reclamatie KvdK Icon_minitimeDum Apr 10, 2011 10:48 pm

The_Gladius a scris:
ma iam esplicat lui spiridusul ca nu am putut intra pe mes nush dc dupa ce am instalat mesul dinou am intrat iam dat ss si el mia spus ca pot juca ! dar daca tot faceti asa urat cand ma vedeti pe sv credeti ca am wall aim nush ce banuiti voi imi faceti ss si intru in 2 sec
akm imi merge atuncia de dimineata numi mergea


Acuma vedeti de ce iam dat destroy si nu lam lasat pe server? Dupa jumatate de ora pozele se pot modifica. Daca voi vreti codati pe server nu aveti de cat. Eu am procedat corect!
Sus In jos
DauLaPeste
Asistent
Asistent
DauLaPeste

Mesaje : 299
Data de inscriere : 11/01/2011
Varsta : 29
Localizare : Iasi

Reclamatie KvdK Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie KvdK   Reclamatie KvdK Icon_minitimeLun Apr 11, 2011 12:08 am

esti batut in cap kvdk? daca omu o avut o problema si spiridusul l-o lasat sa joace atunci cine te crezi tu mai zeule sa-l banezi?
Edit* urmaresc subiectul asta de la prima replica si sincer cred ca ai o mare problema de atitudine
Sus In jos
Caddy
V.I.P
V.I.P
Caddy

Mesaje : 2974
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 28
Localizare : Braila

Reclamatie KvdK Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie KvdK   Reclamatie KvdK Icon_minitimeLun Apr 11, 2011 1:21 am

DauLaPeste a scris:
esti batut in cap kvdk? daca omu o avut o problema si spiridusul l-o lasat sa joace atunci cine te crezi tu mai zeule sa-l banezi?
Edit* urmaresc subiectul asta de la prima replica si sincer cred ca ai o mare problema de atitudine
+1
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
Dubios
V.I.P
V.I.P
Dubios

Mesaje : 1801
Data de inscriere : 17/11/2010
Varsta : 28
Localizare : Konoha

Reclamatie KvdK Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie KvdK   Reclamatie KvdK Icon_minitimeLun Apr 11, 2011 1:22 am

Caddy a scris:
DauLaPeste a scris:
esti batut in cap kvdk? daca omu o avut o problema si spiridusul l-o lasat sa joace atunci cine te crezi tu mai zeule sa-l banezi?
Edit* urmaresc subiectul asta de la prima replica si sincer cred ca ai o mare problema de atitudine
+1
+2
Sus In jos
Explosion
Banat
Banat
Explosion

Mesaje : 327
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Departe ...

Reclamatie KvdK Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie KvdK   Reclamatie KvdK Icon_minitimeLun Apr 11, 2011 1:28 am

kvdk , pana la urma ... de ce te-ai bagat peste Spiridus ? Ai vb cu el ? Spune k daca ai vb cu el ... atunci se schimba totul ...
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
kvdk
Asistent
Asistent
avatar

Mesaje : 309
Data de inscriere : 06/11/2010

Reclamatie KvdK Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie KvdK   Reclamatie KvdK Icon_minitimeLun Apr 11, 2011 2:20 am

El ia dat ban prima data. Dar el continua sa intre. Asa ca mam bagat eu. Daca se presupune sa nu ma bag atunci dc exist sectiunea forumului "Useri Banati"? Ca daca un admin da ban unui player un alt admin sa nu dea? Voi chiar aveti probleme? Eu inteleg ca aveti boala pe mine dar analizati situatia nu pe mine.
Sus In jos
DauLaPeste
Asistent
Asistent
DauLaPeste

Mesaje : 299
Data de inscriere : 11/01/2011
Varsta : 29
Localizare : Iasi

Reclamatie KvdK Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie KvdK   Reclamatie KvdK Icon_minitimeLun Apr 11, 2011 2:24 am

The_Gladius a scris:
ma iam esplicat lui spiridusul ca nu am putut intra pe mes nush dc dupa ce am instalat mesul dinou am intrat iam dat ss si el mia spus ca pot juca ! dar daca tot faceti asa urat cand ma vedeti pe sv credeti ca am wall aim nush ce banuiti voi imi faceti ss si intru in 2 sec
akm imi merge atuncia de dimineata numi mergea

kvdk a scris:
El ia dat ban prima data. Dar el continua sa intre. Asa ca mam bagat eu. Daca se presupune sa nu ma bag atunci dc exist sectiunea forumului "Useri Banati"? Ca daca un admin da ban unui player un alt admin sa nu dea? Voi chiar aveti probleme? Eu inteleg ca aveti boala pe mine dar analizati situatia nu pe mine.

Astea 2 afirmatii se bat cap in cap....unu zice ca spiridusul l-a iertat iar tu kvdk zici ca spiridusul l-o banat....stii poate spiridusul l-o trecut la categoria useri banati iar ulterior l-o lasat pe respectivul sa joace....si avem ceva toti cu tine pentru ca iti permiti prea multe...te crezi cu prietenii tai de la bloc...
Sus In jos
kvdk
Asistent
Asistent
avatar

Mesaje : 309
Data de inscriere : 06/11/2010

Reclamatie KvdK Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie KvdK   Reclamatie KvdK Icon_minitimeLun Apr 11, 2011 2:41 am

Imi permit ca pot. Te doare pe tine capu? Eu zic sa-ti vezi de treaba ta ca nu esti admin. Habar n-ai despre ce e vorba. Ti-am mai zis; pe forum mi-ai facut reguli, dar pe server nu-mi zici ce sa fac. Vreti sa las codati pe server? Daca asta vreti promit ca las toti codatii pe server. Orice alt admin care ar fi fost in locul meu ar fi facut aceeasi chestie. Dupa 30 de min nu se dau poze. Sa fim seriosi, 30 de min ca sa instalezi un mess? Esti in epoca de piatra ?
Sus In jos
DauLaPeste
Asistent
Asistent
DauLaPeste

Mesaje : 299
Data de inscriere : 11/01/2011
Varsta : 29
Localizare : Iasi

Reclamatie KvdK Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie KvdK   Reclamatie KvdK Icon_minitimeLun Apr 11, 2011 2:47 am

1.Lasa figurile ca nu ne tragem de sireturi
2.Ba nu toti au pc la fel de ultra-mega-performant ca tine...nici NASA nu are asa pc ca tn...
3.Dar tu esti gandesti ca in epoca de piatra?....Daca l-o lasat spiridusul CE TE FREACA GRIJA???? fara dovezi nu ai voie sa ii dai ban..uite iti repet ca sa intelegi: Daca l-o lasat spiridusul in pace atunci tu nu ai nici un drept sa intervii doar pentru ca esti "Jmeker"...eu propun sa se inchida topicul asta pentru ca nu mai are rost...e batut in cap kvdk si sa fie trecut ca 1/3 in lista la scoaterea adminului.

Nu ai cu cine discuta....ori ca e un copil de gradinita ori ca e kvdk...eu nu vad diferenta..
Sus In jos
kvdk
Asistent
Asistent
avatar

Mesaje : 309
Data de inscriere : 06/11/2010

Reclamatie KvdK Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie KvdK   Reclamatie KvdK Icon_minitimeLun Apr 11, 2011 2:51 am

1.Eu propun sa-ti vezi de treaba ca esti idiot rau.
2.Vezi ca mi se rupe de tine si de toti prietenii tai.
3 Nu te mai baga unde nu-ti fierbe oala.
4.Eu propun sa taci odata din rahatu ala de gura ca si un lambriu e mai desptep ca tine.

PS: Sa-i multumiti lui daulapeste pentru codatii de pe server.
Sus In jos
drOg;x
V.I.P
V.I.P
drOg;x

Mesaje : 1718
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

Reclamatie KvdK Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie KvdK   Reclamatie KvdK Icon_minitimeLun Apr 11, 2011 2:55 am

kvdk a scris:
1.Eu propun sa-ti vezi de treaba ca esti idiot rau.
2.Vezi ca mi se rupe de tine si de toti prietenii tai.
3 Nu te mai baga unde nu-ti fierbe oala.
4.Eu propun sa taci odata din rahatu ala de gura ca si un lambriu e mai desptep ca tine.

PS: Sa-i multumiti lui daulapeste pentru codatii de pe server.


Of:Shadow eu nu-l mai suport pe asta...dai frate ban 1 sapt pe forum nu vezi ce figur de cocalar are in el..."eu decid pe server daca joaca sau nu" deci se crede mult prea zeu..un copil de max 15 ani dupa atitudine si e a 15 oara cand vorbeste urat ii dau si ultimul warn...te rog eu din suflet baneaza-l...

On:Auzi mai "zeule",daca spiridusul la lasat pe server ce treaba ai tu sa te bagi peste decizia lui?
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

Reclamatie KvdK Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie KvdK   Reclamatie KvdK Icon_minitimeLun Apr 11, 2011 3:01 am

kvdk a scris:
Care-i problema ta drog? Vrei sa las toti codatii pe server? Tu veziti de forum, pe server eu hotarasc daca un codat intra sau nu. Daca Ionutz zice sa las codatii pe server asa fac. Si veziti de limbaj.





drog ,,copil,, se pare ca ai folosit gresit cuvantul...




punetiva in locul lui kvdk si dupaia vb fratilor



C O N T R A
Sus In jos
kvdk
Asistent
Asistent
avatar

Mesaje : 309
Data de inscriere : 06/11/2010

Reclamatie KvdK Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie KvdK   Reclamatie KvdK Icon_minitimeLun Apr 11, 2011 3:16 am

Dapoi astia habar n-au cei aia sa fii admin. Intra pe sever din an in pasti si se cred admini.
Sus In jos
Caddy
V.I.P
V.I.P
Caddy

Mesaje : 2974
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 28
Localizare : Braila

Reclamatie KvdK Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie KvdK   Reclamatie KvdK Icon_minitimeLun Apr 11, 2011 3:18 am

Deci sa intelege ca tu esti overpower iar daca TU esti jignit "codatii sunt intr-un val". Este un lucru interesant ...
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
Continut sponsorizat




Reclamatie KvdK Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie KvdK   Reclamatie KvdK Icon_minitime

Sus In jos
 

Reclamatie KvdK

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial :: Serverele Noastre :: Inf3rnal.cs-16.net[War3ft] Non-Stop :: Reclamatii admini-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente