Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Respecta si vei fi respectat !
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 Reclamatie KvdK

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
kvdk
Asistent
Asistent
avatar

Mesaje : 309
Data de inscriere : 06/11/2010

Reclamatie KvdK - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie KvdK   Reclamatie KvdK - Pagina 2 Icon_minitimeLun Apr 11, 2011 3:22 am

Caddy a scris:
Deci sa intelege ca tu esti overpower iar daca TU esti jignit "codatii sunt intr-un val". Este un lucru interesant ...

Nu vorbi tu de cati codati sunt pe server ca tu nu esti online in fiecare zi ca mine.

Promit ca nu o sa mai fac ordine pe server si o sa las pe oricine sa faca ce vrea. De mine sa intre si dupa 2 zile dupa ce ii se fac poze.
Sus In jos
Caddy
V.I.P
V.I.P
Caddy

Mesaje : 2974
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 28
Localizare : Braila

Reclamatie KvdK - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie KvdK   Reclamatie KvdK - Pagina 2 Icon_minitimeLun Apr 11, 2011 3:31 am

Kvdk, incearca sa scapi de "tupeul" asta...totusi esti un nou venit in staff, si incearca sa arati putin mai mult respect . Sa spunem ca ai dreptate ca ei sunt "batuti in cap" cum spui...dar din simplu motiv ca tu "raspunzi" in acelasi fel ...te face mai "prost". Eu zic ca tu sa incepi sa ii respecti mai multi si sa nu primeasca nimeni ban...si sa oprim tigania. Deci ce spui?
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
^Darkness^
V.I.P
V.I.P
^Darkness^

Mesaje : 73
Data de inscriere : 17/03/2011

Reclamatie KvdK - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie KvdK   Reclamatie KvdK - Pagina 2 Icon_minitimeLun Apr 11, 2011 4:07 pm

Sincer kvdk nu are dreptate dar totodata are..desii este o situatie paradoxala este adevarata..ma indoiesc k mai trebuie sa si explic sper k intelege toata lumea...kvdk data viitoare fai si u un demo niste poze ceva k sa ai dovata de cod...si eu am trecut prin situatii similare knd am avut admin si iti spun de pe aqm k nu o scoti la capat oricat ai incerca...ori ai dovada de cod pt ban ori inghite galusca cam asa sta treaba
Sus In jos
drOg;x
V.I.P
V.I.P
drOg;x

Mesaje : 1718
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

Reclamatie KvdK - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie KvdK   Reclamatie KvdK - Pagina 2 Icon_minitimeLun Apr 11, 2011 7:26 pm

uita-te ma ce tupeu are asta...e admin si el de o luna si eu de cam 3 ani si dintr-o data se crede zeu "eu decid daca codatii intra" sau "tu vezi-ti de forumul tau"...ma jur ca vi-l banez pe forum daca ma-i raspunde odata asa obraznic.
Sus In jos
kvdk
Asistent
Asistent
avatar

Mesaje : 309
Data de inscriere : 06/11/2010

Reclamatie KvdK - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie KvdK   Reclamatie KvdK - Pagina 2 Icon_minitimeLun Apr 11, 2011 9:50 pm

Is admin din luna decembrie. Habar n-ai pe ce lume traiesti. Si daca esti admin de 3 ani ce? Ce faci? Tu nu intrii niciodata. De tine se poate rupe serveru-n doua ca tu n-ai nicio treaba. Caddy zicea sa oprim tigania, dar tiganul care continua esti tu!
Sus In jos
DauLaPeste
Asistent
Asistent
DauLaPeste

Mesaje : 299
Data de inscriere : 11/01/2011
Varsta : 29
Localizare : Iasi

Reclamatie KvdK - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie KvdK   Reclamatie KvdK - Pagina 2 Icon_minitimeLun Apr 11, 2011 10:31 pm

kvdk a scris:
Is admin din luna decembrie. Habar n-ai pe ce lume traiesti. Si daca esti admin de 3 ani ce? Ce faci? Tu nu intrii niciodata. De tine se poate rupe serveru-n doua ca tu n-ai nicio treaba. Caddy zicea sa oprim tigania, dar tiganul care continua esti tu!

De-as avea acces te-as bana permanent pe forum numai pentru felul in care vorbesti!!!
Sus In jos
kvdk
Asistent
Asistent
avatar

Mesaje : 309
Data de inscriere : 06/11/2010

Reclamatie KvdK - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie KvdK   Reclamatie KvdK - Pagina 2 Icon_minitimeLun Apr 11, 2011 10:58 pm

Ei uite ca nu ai acces.
Sus In jos
spiridusul
V.I.P
V.I.P
spiridusul

Mesaje : 21
Data de inscriere : 24/02/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

Reclamatie KvdK - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie KvdK   Reclamatie KvdK - Pagina 2 Icon_minitimeLun Apr 11, 2011 11:01 pm

The_Gladius

salut in legatura cu reclamatia facuta catre colegul nostru (admin) este urmatoarea ai gresit pt ca eu tiam dat termen 1 min pt accele poze tu nu leai dat el cand a vazut acceasta chestie mia zis sa confirm si daia sa intamplat acceasta chestie Wink multumesc pt intelegere sper ca data viitoare sa nu mai fiu pus in ipostaze desatea Wink
Sus In jos
Caddy
V.I.P
V.I.P
Caddy

Mesaje : 2974
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 28
Localizare : Braila

Reclamatie KvdK - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie KvdK   Reclamatie KvdK - Pagina 2 Icon_minitimeLun Apr 11, 2011 11:08 pm

Topic inchis.
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
quest
Moderator GlobalModerator Global
quest

Mesaje : 1209
Data de inscriere : 14/08/2010
Varsta : 31
Localizare : Piatra Neamt

Reclamatie KvdK - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie KvdK   Reclamatie KvdK - Pagina 2 Icon_minitimeMar Apr 12, 2011 12:10 am

Nu mai inchideti topicurile asa repede ,mersi !
O zi buna !
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com
Caddy
V.I.P
V.I.P
Caddy

Mesaje : 2974
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 28
Localizare : Braila

Reclamatie KvdK - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie KvdK   Reclamatie KvdK - Pagina 2 Icon_minitimeMar Apr 12, 2011 3:06 am

Are 3 pagini ... are rost sa continuie dusmania?
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
quest
Moderator GlobalModerator Global
quest

Mesaje : 1209
Data de inscriere : 14/08/2010
Varsta : 31
Localizare : Piatra Neamt

Reclamatie KvdK - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie KvdK   Reclamatie KvdK - Pagina 2 Icon_minitimeMar Apr 12, 2011 4:26 pm

Nu conteaza...poate sa aiba si 7 pagini totul trebuie rezolvat nu gata "taca-paca" gata ai ban !Si eu zic sa inchidem aici subiectul ca s-a rezolvat bafta !
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com
Shadow_Killer
Adminstrator
Adminstrator
Shadow_Killer

Mesaje : 1546
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 33
Localizare : Botosani

Reclamatie KvdK - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie KvdK   Reclamatie KvdK - Pagina 2 Icon_minitimeMar Apr 12, 2011 7:10 pm

gata s-a rezolvat T.C.
Sus In jos
http://fullmp3.ro
Continut sponsorizat




Reclamatie KvdK - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie KvdK   Reclamatie KvdK - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 

Reclamatie KvdK

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial :: Serverele Noastre :: Inf3rnal.cs-16.net[War3ft] Non-Stop :: Reclamatii admini-
Mergi direct la:  
Creati un forum gratuit | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente