Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Respecta si vei fi respectat !
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 Reclamatie Dubios

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Explosion
Banat
Banat
Explosion

Mesaje : 327
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Departe ...

Reclamatie Dubios Empty
MesajSubiect: Reclamatie Dubios   Reclamatie Dubios Icon_minitimeSam Apr 16, 2011 5:09 pm

Nick-ul tau : Explosion
Gradul tau : Membru
Nick-ul celui reclamat : Dubios
Gradul celui reclamat : Moderator Global
Motiv : Acest moderator global nu isi merita functia deoarece :
1. Nu are un limbaj adecvat pentru aceasta functie.
2. Face posturi aiurea ... apoi da warn-uri membrilor (pentru ca el poate) care fac posturi aiurea.
3. Se baga peste cei mai mare in grad.
4. Acuzari si amenintari.
5. Nu stie sa scrie corect (lucru grav pentru un Moderator Global).
Dovezi :
Spoiler:
Propun : Ori un DownGrade la Asistent, ori cateva avertismente [nu warn-uri, ci avertisemente adevarate...].
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

Reclamatie Dubios Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Dubios   Reclamatie Dubios Icon_minitimeSam Apr 16, 2011 5:25 pm

pro.. a inceput sa si`o ia in cap..! nu vreau sa se supere pe mine dar asta e adevaru`.. !
Am vazut multe posturi ale lui.. in care se baga asa aiurea ..fara sa aiba ceva "inteligent" de spus..! nu am vrut sa`l reclam.. pentru ca nu.. dar daca explosion a facuto.. acum ..! Si a inceput sa "sufere" de cand are Mg.. la inceput nu era asa.. dar acum.. A prins si el curaj.. Si gata ...!


Ultima editare efectuata de catre licoare in Sam Apr 16, 2011 10:38 pm, editata de 2 ori
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
drOg;x
V.I.P
V.I.P
drOg;x

Mesaje : 1718
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

Reclamatie Dubios Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Dubios   Reclamatie Dubios Icon_minitimeSam Apr 16, 2011 5:53 pm

Contra eu cred ca is merita functia si ca reclamatia asta e facuta aiurea,acele jicniri la adresa lui kvdk erau meritate de acesta...
Sus In jos
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

Reclamatie Dubios Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Dubios   Reclamatie Dubios Icon_minitimeSam Apr 16, 2011 5:54 pm

drOg;x a scris:
Contra eu cred ca is merita functia si ca reclamatia asta e facuta aiurea,acele jicniri la adresa lui kvdk erau meritate de acesta...

Nu am zis ca nu`si merita functia.. La PRO m`am referit la un avertisment..! pentru ca a inceput sa si`o ia in cap...! INtelegi?...


Ultima editare efectuata de catre licoare in Sam Apr 16, 2011 10:40 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
Shadow_Killer
Adminstrator
Adminstrator
Shadow_Killer

Mesaje : 1546
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 33
Localizare : Botosani

Reclamatie Dubios Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Dubios   Reclamatie Dubios Icon_minitimeSam Apr 16, 2011 7:06 pm

sunt cam multi care a inceput sa sio ia in cap , o sa imi fac eu timp sa le scot toate figurile ca vad ca incep toti sa isi faca de cap
Sus In jos
http://fullmp3.ro
Explosion
Banat
Banat
Explosion

Mesaje : 327
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Departe ...

Reclamatie Dubios Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Dubios   Reclamatie Dubios Icon_minitimeSam Apr 16, 2011 7:19 pm

Ok , va rog d-ati un TC.
DrOg nu e asa ... fiind M.Global , ar trebui sa se abtina ... si sa vorbeasca cat mai frumos.
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
DauLaPeste
Asistent
Asistent
DauLaPeste

Mesaje : 299
Data de inscriere : 11/01/2011
Varsta : 29
Localizare : Iasi

Reclamatie Dubios Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Dubios   Reclamatie Dubios Icon_minitimeSam Apr 16, 2011 7:31 pm

am o nelamurire...eu am voie sa postez aici? si shadow poti sa-mi zici daca ma numar si eu printre aia ?
Sus In jos
Explosion
Banat
Banat
Explosion

Mesaje : 327
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Departe ...

Reclamatie Dubios Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Dubios   Reclamatie Dubios Icon_minitimeSam Apr 16, 2011 7:32 pm

Da poti , deoarece iti poti spune pareara despre Reclamatia mea sau despre Reclamant...
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
DauLaPeste
Asistent
Asistent
DauLaPeste

Mesaje : 299
Data de inscriere : 11/01/2011
Varsta : 29
Localizare : Iasi

Reclamatie Dubios Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Dubios   Reclamatie Dubios Icon_minitimeSam Apr 16, 2011 7:34 pm

Daca pot ...atunci as fi PRO la un avertisment...vad un alt Dubios decat cel cu care eram obisnuit...
Sus In jos
Dubios
V.I.P
V.I.P
Dubios

Mesaje : 1801
Data de inscriere : 17/11/2010
Varsta : 28
Localizare : Konoha

Reclamatie Dubios Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Dubios   Reclamatie Dubios Icon_minitimeSam Apr 16, 2011 9:53 pm

licoare a scris:
pro.. a inceput sa si`o ia in cap..! nu vreau sa se supere pe mine dar asta e adevaru`.. !
Am vazut multe posturi ale lui.. in care se baga asa aiurea ..fara sa aiba "inteligent" de spus..! nu am vrut sa`l reclam.. pentru ca nu.. dar daca explosion a facuta.. acum ..! Si a inceput sa "sufere" de cand are Mg.. la inceput nu era asa.. dar acum.. A prins si el curaj.. Si gata ...!
licoare stiu ca m ai urat de cand am venit in comunitate si nu inteleg de ce?...dar ma rog daca asta este decizia voastra asta e...Shadow poti sa imi scoti MG....
Sus In jos
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

Reclamatie Dubios Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Dubios   Reclamatie Dubios Icon_minitimeSam Apr 16, 2011 10:12 pm

Dubios a scris:
licoare a scris:
pro.. a inceput sa si`o ia in cap..! nu vreau sa se supere pe mine dar asta e adevaru`.. !
Am vazut multe posturi ale lui.. in care se baga asa aiurea ..fara sa aiba "inteligent" de spus..! nu am vrut sa`l reclam.. pentru ca nu.. dar daca explosion a facuta.. acum ..! Si a inceput sa "sufere" de cand are Mg.. la inceput nu era asa.. dar acum.. A prins si el curaj.. Si gata ...!
licoare stiu ca m ai urat de cand am venit in comunitate si nu inteleg de ce?...dar ma rog daca asta este decizia voastra asta e...Shadow poti sa imi scoti MG....

Credema ca daca te uram.. de cand am sesizat.. comportamentu` tau.. faceam ca pana acuma sa nu ai nici un Mg..! asa ca..Nu vreau sa incep sa ma cert cu voi
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
Dubios
V.I.P
V.I.P
Dubios

Mesaje : 1801
Data de inscriere : 17/11/2010
Varsta : 28
Localizare : Konoha

Reclamatie Dubios Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Dubios   Reclamatie Dubios Icon_minitimeSam Apr 16, 2011 10:16 pm

pentru ce sa te certi?eu asa cred ca tu ma urasti....
Sus In jos
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

Reclamatie Dubios Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Dubios   Reclamatie Dubios Icon_minitimeSam Apr 16, 2011 10:31 pm

Citat :
Credema ca daca te uram.. de cand am sesizat.. comportamentu` tau.. faceam ca pana acuma sa nu ai nici un Mg
Si daca te uram.. Propuneam sa ti se scoate direct MG...Neutral

Hai Bafta..

Hf~
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
drOg;x
V.I.P
V.I.P
drOg;x

Mesaje : 1718
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

Reclamatie Dubios Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Dubios   Reclamatie Dubios Icon_minitimeSam Apr 16, 2011 11:16 pm

abtineti-va...vorbiti pe mess
Sus In jos
Explosion
Banat
Banat
Explosion

Mesaje : 327
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Departe ...

Reclamatie Dubios Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Dubios   Reclamatie Dubios Icon_minitimeDum Apr 17, 2011 2:12 am

Dubios , nu aveam nimic cu tine pana nu te-ai luat de mine aiurea , deci tot ce am avut de zis am spus in primul topic :

Explosion a scris:
Nick-ul tau : Explosion
Gradul tau : Membru
Nick-ul celui reclamat : Dubios
Gradul celui reclamat : Moderator Global
Motiv : Acest moderator global nu isi merita functia deoarece :
1. Nu are un limbaj adecvat pentru aceasta functie.
2. Face posturi aiurea ... apoi da warn-uri membrilor (pentru ca el poate) care fac posturi aiurea.
3. Se baga peste cei mai mare in grad.
4. Acuzari si amenintari.
5. Nu stie sa scrie corect (lucru grav pentru un Moderator Global).
Dovezi :
Spoiler:
Propun : Ori un DownGrade la Asistent, ori cateva avertismente [nu warn-uri, ci avertisemente adevarate...].
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
drOg;x
V.I.P
V.I.P
drOg;x

Mesaje : 1718
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

Reclamatie Dubios Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Dubios   Reclamatie Dubios Icon_minitimeDum Apr 17, 2011 2:46 am

nu s-a luat de tine aiurea,nu aveai ce sa cauti acolo de aia ti-am si dat cele doua warnuri,eu t-i le-am dat nu el Smile
Sus In jos
Explosion
Banat
Banat
Explosion

Mesaje : 327
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Departe ...

Reclamatie Dubios Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Dubios   Reclamatie Dubios Icon_minitimeDum Apr 17, 2011 2:48 am

Nu nu ... drOg lasa-le pe alea ... am incercat sa caut ... cred ca cineva a sters acele posturi ... am cautat sa fac poza si acolo ... lasa-le pe alea 2 de la tine ... Pe tine te cunosc si am vb atata timp ... chiar daca te lu-ai aiurea ... [u mai faci si glume] nu era nimic ... dar pe Dubios nu il cunosc deloc ... revin si eu in comm ... se ia el de mine :-w...
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
Dubios
V.I.P
V.I.P
Dubios

Mesaje : 1801
Data de inscriere : 17/11/2010
Varsta : 28
Localizare : Konoha

Reclamatie Dubios Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Dubios   Reclamatie Dubios Icon_minitimeDum Apr 17, 2011 3:30 am

baa cand m am luat de tine?ce ai nu vezi bine ti am dat warn ca te ai bagata unde nu aveai voie.....
Sus In jos
Caddy
V.I.P
V.I.P
Caddy

Mesaje : 2974
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 28
Localizare : Braila

Reclamatie Dubios Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Dubios   Reclamatie Dubios Icon_minitimeDum Apr 17, 2011 3:51 am

Nu este nimeni PERFECT! Daca suntem o comunitate sau un colectiv(kid), eu zic ca acest topic sa fie o atentionare sau un lucru demn de luat in serios de noi toti. Eu zic ca Dubios a inteles daca a gresit Smile, deci eu zic C No NTRA.


Ultima editare efectuata de catre Caddy in Dum Apr 17, 2011 3:51 am, editata de 1 ori
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
Dubios
V.I.P
V.I.P
Dubios

Mesaje : 1801
Data de inscriere : 17/11/2010
Varsta : 28
Localizare : Konoha

Reclamatie Dubios Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Dubios   Reclamatie Dubios Icon_minitimeDum Apr 17, 2011 3:51 am

Explosion a scris:
Nick-ul tau : Explosion
Gradul tau : Membru
Nick-ul celui reclamat : Dubios
Gradul celui reclamat : Moderator Global
Motiv : Acest moderator global nu isi merita functia deoarece :
1. Nu are un limbaj adecvat pentru aceasta functie.
2. Face posturi aiurea ... apoi da warn-uri membrilor (pentru ca el poate) care fac posturi aiurea.
3. Se baga peste cei mai mare in grad.
4. Acuzari si amenintari.
5. Nu stie sa scrie corect (lucru grav pentru un Moderator Global).
Dovezi :
Spoiler:
Propun : Ori un DownGrade la Asistent, ori cateva avertismente [nu warn-uri, ci avertisemente adevarate...].


Asa sa o luam de la capat
1.Ai dreptate l am injurat pentru ca se baga peste tot la fel ca tine....
2.Posturi aiurea ?????? nu inteleg?...warn-urile le am dat pentru ca faceau dublu post si shadow le a explicat cu frumosul sa nu mai faca deoarece exista butonul de edit.
3.Peste cine ma bag si adu dovada te rog frumos.
4.Dovada te rog frumos.....in poza facut de tine a fost doar o greseala deoarece am crezut ca SERVERI ADMIN nu au voie sa posteze..(nu este o amenintare)
5.Asta frate se intampla la orcine....dar ma rog daca zici tu ca este o greseala asa de mare....


Ultima editare efectuata de catre Dubios in Dum Apr 17, 2011 6:25 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Explosion
Banat
Banat
Explosion

Mesaje : 327
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Departe ...

Reclamatie Dubios Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Dubios   Reclamatie Dubios Icon_minitimeDum Apr 17, 2011 3:53 am

Auzi Dubios , daca esti de acord ... sa nu ne mai certam dai Topic Closed. Mai suparat ... dovezile sunt clare ... te rog fii atent ... dar ... nu mai am nevoie de nimic m-am lamurit cu toate ...
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
Dubios
V.I.P
V.I.P
Dubios

Mesaje : 1801
Data de inscriere : 17/11/2010
Varsta : 28
Localizare : Konoha

Reclamatie Dubios Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Dubios   Reclamatie Dubios Icon_minitimeDum Apr 17, 2011 4:07 am

Explosion a scris:
Auzi Dubios , daca esti de acord ... sa nu ne mai certam dai Topic Closed. Mai suparat ... dovezile sunt clare ... te rog fii atent ... dar ... nu mai am nevoie de nimic m-am lamurit cu toate ...

stai stai ca eu nu m am lamurit, ce rost are aceasta reclamatie? atata vreu sa stiu....aaa ca ti am dat warn+l am injurat pe kvdk, eu cred ca meritai warn-ul....Asa ca aceasta reclamatie este o abureala, in opinea mea...El a facut doar sa se razbune pe mine ca i am dat un amarat de warn....baiete vezi ca eu nu am chef sa te joci cu mine .....Pana nu vedem cine a gresit nu inchid nici un topic....Acum te rog frumos sa te uiti mai sus si sa imi aduci mai multe dovezi...
Sus In jos
drOg;x
V.I.P
V.I.P
drOg;x

Mesaje : 1718
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

Reclamatie Dubios Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Dubios   Reclamatie Dubios Icon_minitimeDum Apr 17, 2011 4:19 am

Hai explosion arata-ne acele "clare dovezi"
Sus In jos
Explosion
Banat
Banat
Explosion

Mesaje : 327
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Departe ...

Reclamatie Dubios Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Dubios   Reclamatie Dubios Icon_minitimeDum Apr 17, 2011 1:24 pm

Ba Wink) ! E destul pentru un Moderator Global ... asa zisul Moderator Global , sa injure ca sa primeasca downgrade ... apoi te bagi peste shadow asa cum ai facut la mine , dupa ... acuzi pe altii ca le dai ca le faci ... vrei dovezi ? Cauta frate in tot forumul eu am luat ce a fost mai interesant ...
1. Un moderator global nu isi permite sa injure sau sa vorbeasca vulgar.
Ex de G.Mod este Caddy , scrie corect lb.romana ... chestie de estetica , pune "." la fiecare propozitie.
2. Un moderator global trebuie sa stie sa vorbeasca si sa explice ,nu asa "Wa in m* ai warn"
zice Shadow ceva ... un fel de avertisment vii tu dupa el "Warn". Daca el m-a avertizat de ce te-ai bagat ma ?? Lasa pe data viitoare cand ma prinzi ...
3. Un moderator global scrie corect limba romana , nu se incurca cu limbaj de messenger.
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
DauLaPeste
Asistent
Asistent
DauLaPeste

Mesaje : 299
Data de inscriere : 11/01/2011
Varsta : 29
Localizare : Iasi

Reclamatie Dubios Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Dubios   Reclamatie Dubios Icon_minitimeDum Apr 17, 2011 5:41 pm

Explosion a scris:
Ba Wink) ! E destul pentru un Moderator Global ... asa zisul Moderator Global , sa injure ca sa primeasca downgrade ... apoi te bagi peste shadow asa cum ai facut la mine , dupa ... acuzi pe altii ca le dai ca le faci ... vrei dovezi ? Cauta frate in tot forumul eu am luat ce a fost mai interesant ...
1. Un moderator global nu isi permite sa injure sau sa vorbeasca vulgar.
Ex de G.Mod este Caddy , scrie corect lb.romana ... chestie de estetica , pune "." la fiecare propozitie.
2. Un moderator global trebuie sa stie sa vorbeasca si sa explice ,nu asa "Wa in m* ai warn"
zice Shadow ceva ... un fel de avertisment vii tu dupa el "Warn". Daca el m-a avertizat de ce te-ai bagat ma ?? Lasa pe data viitoare cand ma prinzi ...
3. Un moderator global scrie corect limba romana , nu se incurca cu limbaj de messenger.
Asta cu limbaju de messenger e exagerata si cu "." la sfarsit de propozitie....daca vroiam sa scriu 100% corect gramatical in limba romana atunci ma duceam la ora de lb.romana....asta nu e un argument si chestia cu bagatu peste shadow ...lasa un link la subiectul respectiv sa vedem daca ai dreptate.La chestia cu vorbitul vulgar...nush cum s-o zic dar suntem oameni si fiecare "se mai scapa" dar asta nu inseamna ca omul o sa faca asta mereu....Edit*: arata dovada
Dubios...just for the record... am dat acel pro(la un avertisment) deoarece ..imi pari diferit fata de cum erai cand te-am cunoscut la inceput...ceva e schimbat la tine scratch


Ultima editare efectuata de catre DauLaPeste in Dum Apr 17, 2011 6:07 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Continut sponsorizat




Reclamatie Dubios Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Dubios   Reclamatie Dubios Icon_minitime

Sus In jos
 

Reclamatie Dubios

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial :: Forum :: Reclamatii Staff-
Mergi direct la:  
creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente