Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Respecta si vei fi respectat !
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 Reclamatie Dubios

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
drOg;x
V.I.P
V.I.P
drOg;x

Mesaje : 1718
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

Reclamatie Dubios - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Dubios   Reclamatie Dubios - Pagina 2 Icon_minitimeDum Apr 17, 2011 5:51 pm

eu sunt CLAR contra,nu ai dreptate doar nu o sa pun "." la sfarsitul fiecarei propozitii,esti mult prea exagerat,nu stiu cine te crezi sa ne explici tu noua regulamentul,arata-mi mie in regulament ca scrie ca un "MG" sau oricine altcineva trebuie sa scrie 100% corect LB.ROM...si hai cu dovezile,bagatu peste shadow,ai warn in "mm" vreau sa vad dovezile Smile
Sus In jos
Explosion
Banat
Banat
Explosion

Mesaje : 327
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Departe ...

Reclamatie Dubios - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Dubios   Reclamatie Dubios - Pagina 2 Icon_minitimeDum Apr 17, 2011 7:12 pm

Mars bgm pl .. [am 3 warnuri Wink].
Acuma sunteti toti tari .. tu drog n-ai stiut sa scrii romaneste nici in clasa 1 ... acum ce vrei Smile) ?
Cine sunt eu ??? Eu sunt ala care a facut forumul ! Ala care v-a fost prieten cand era Administrator aici cand eram Mod+Rcon pe server ... cand va ajutam wa fraierilor ... acuma va doare'n pl ... marhs
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
DauLaPeste
Asistent
Asistent
DauLaPeste

Mesaje : 299
Data de inscriere : 11/01/2011
Varsta : 29
Localizare : Iasi

Reclamatie Dubios - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Dubios   Reclamatie Dubios - Pagina 2 Icon_minitimeDum Apr 17, 2011 8:09 pm

Explosion a scris:
Mars bgm pl .. [am 3 warnuri Wink].
Acuma sunteti toti tari .. tu drog n-ai stiut sa scrii romaneste nici in clasa 1 ... acum ce vrei Smile) ?
Cine sunt eu ??? Eu sunt ala care a facut forumul ! Ala care v-a fost prieten cand era Administrator aici cand eram Mod+Rcon pe server ... cand va ajutam wa fraierilor ... acuma va doare'n pl ... marhs
Twisted Evil Presimt un ban Twisted Evil
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

Reclamatie Dubios - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Dubios   Reclamatie Dubios - Pagina 2 Icon_minitimeDum Apr 17, 2011 8:17 pm

pro -credca merita un mic avertizment
Sus In jos
Dubios
V.I.P
V.I.P
Dubios

Mesaje : 1801
Data de inscriere : 17/11/2010
Varsta : 28
Localizare : Konoha

Reclamatie Dubios - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Dubios   Reclamatie Dubios - Pagina 2 Icon_minitimeDum Apr 17, 2011 9:02 pm

Explosion a scris:
Mars bgm pl .. [am 3 warnuri Wink].
Acuma sunteti toti tari .. tu drog n-ai stiut sa scrii romaneste nici in clasa 1 ... acum ce vrei Smile) ?
Cine sunt eu ??? Eu sunt ala care a facut forumul ! Ala care v-a fost prieten cand era Administrator aici cand eram Mod+Rcon pe server ... cand va ajutam wa fraierilor ... acuma va doare'n pl ... marhs
Zicea de mine...
Sus In jos
kvdk
Asistent
Asistent
avatar

Mesaje : 309
Data de inscriere : 06/11/2010

Reclamatie Dubios - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Dubios   Reclamatie Dubios - Pagina 2 Icon_minitimeDum Apr 17, 2011 9:22 pm

drOg;x a scris:
Contra eu cred ca is merita functia si ca reclamatia asta e facuta aiurea,acele jicniri la adresa lui kvdk erau meritate de acesta...


PS.Ma scuzati ca ma bag dar atata timp cat sa aduc vorba de mine imi rezerv dreptu sa ma apar.

Drog asta-i gandire de MOD al forumului? Daca eu te injur pot sa ma apar sub motivul ca meritai sa te injur? Ia ai grija ce vorbesti.
Sus In jos
Explosion
Banat
Banat
Explosion

Mesaje : 327
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Departe ...

Reclamatie Dubios - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Dubios   Reclamatie Dubios - Pagina 2 Icon_minitimeDum Apr 17, 2011 10:01 pm

Smile) Eu nu sunt Moderator Global ... cica am fost demis ... Wink) deci te rog frumos and ->>> Ban me for 7 days ... asa zice regulamentul !


Bye Comm Wink !
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
Caddy
V.I.P
V.I.P
Caddy

Mesaje : 2974
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 28
Localizare : Braila

Reclamatie Dubios - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Dubios   Reclamatie Dubios - Pagina 2 Icon_minitimeLun Apr 18, 2011 3:39 am

Cu tine sau fara tine e tot aia .
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
DauLaPeste
Asistent
Asistent
DauLaPeste

Mesaje : 299
Data de inscriere : 11/01/2011
Varsta : 29
Localizare : Iasi

Reclamatie Dubios - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Dubios   Reclamatie Dubios - Pagina 2 Icon_minitimeLun Apr 18, 2011 3:39 am

Caddy a scris:
Cu tine sau fara tine e tot aia .
+1
Sus In jos
drOg;x
V.I.P
V.I.P
drOg;x

Mesaje : 1718
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

Reclamatie Dubios - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Dubios   Reclamatie Dubios - Pagina 2 Icon_minitimeLun Apr 18, 2011 2:04 pm

Cand vine shadow de la munte nu mai scapi de ban Explosion iti promit eu...chiar NU ma intereseaza ca tu ai facut forumul,l-ai facut cu ajutorul lui Shadow,si nu cred ca shadow era disperat dupa ajutorul tau,probabil tu te-ai oferit,daca te-ai demis de la Administrator la MG apoi la VIP e clar ca nu m-ai meriti...esti un simplu player accepta-ti soarta+shadow a zis asa "oricine m-ai jicneste are ban" nu a exprimat termenul,o sa il rog sa iti dea 1luna Smile
Sus In jos
Explosion
Banat
Banat
Explosion

Mesaje : 327
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Departe ...

Reclamatie Dubios - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Dubios   Reclamatie Dubios - Pagina 2 Icon_minitimeLun Apr 18, 2011 4:20 pm

nu te chinjui c 1 luna.. Smile) dami permanent
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
Dubios
V.I.P
V.I.P
Dubios

Mesaje : 1801
Data de inscriere : 17/11/2010
Varsta : 28
Localizare : Konoha

Reclamatie Dubios - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Dubios   Reclamatie Dubios - Pagina 2 Icon_minitimeMar Apr 19, 2011 2:41 am

m am convins ce copil este acesta.....revenind la reclamatie, mai multe pareri.........
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

Reclamatie Dubios - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Dubios   Reclamatie Dubios - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mai 15, 2011 11:59 pm

poti da TC shadow,ai rezolvat cu toti...
Sus In jos
Continut sponsorizat




Reclamatie Dubios - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Dubios   Reclamatie Dubios - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 

Reclamatie Dubios

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial :: Forum :: Reclamatii Staff-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente