Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Respecta si vei fi respectat !
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 reclamatie licoare

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
DaN
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 28
Data de inscriere : 13/03/2011

reclamatie licoare Empty
MesajSubiect: reclamatie licoare   reclamatie licoare Icon_minitimeJoi Apr 21, 2011 7:56 pm

Nick-ul tau: DaN
Gradul tau:Membru
Nick-ul celui reclamat:licoare
Gradul celui reclamat:Moderator
Motiv:acest admin nu-si merita functia deoarece: pe harta cs_assault_iarna eram ct si stateam pe bloc in baza cu awpu deoarece tero faceau rush,nu cred ca erau 1-2 care stateau la ostateci si licoare a inceput sami dea slap ca de ce stau in baza.I-am spus sa termine cu slapu si mi-a dat slay, si lam intrebat de ce mi-a dat facandu-l "but" si am primit ban 30 minute.
Sus In jos
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

reclamatie licoare Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie licoare   reclamatie licoare Icon_minitimeJoi Apr 21, 2011 8:02 pm

DaN a scris:
Nick-ul tau: DaN
Gradul tau:Membru
Nick-ul celui reclamat:licoare
Gradul celui reclamat:Moderator
Motiv:acest admin nu-si merita functia deoarece: pe harta cs_assault_iarna eram ct si stateam pe bloc in baza cu awpu deoarece tero faceau rush,nu cred ca erau 1-2 care stateau la ostateci si licoare a inceput sami dea slap ca de ce stau in baza.I-am spus sa termine cu slapu si mi-a dat slay, si lam intrebat de ce mi-a dat facandu-l "but" si am primit ban 30 minute.

Bun.. 1.Deci aceea era cam a 5 runda cand tu care erai CT Stateai Cu awp La tine in baza..
2. inainte sa iti dau ban .. ai lu`at gag pentru ca ma stresai cu schimbatu` mapei... (in acel Moment erai singuru` care comenta despre schimbarea mapei) Nu mai zic ca ai ca tu vroiai sa jucam pe d2x2 cand mapa trecuta era d2_1337(parca ..Oricum tot d2 era..)
3 mai gandestete daca m`ai facut doar "but".. Mai gandeste cum mi`ai zis.. dupa ce ti`am dat slap..? revino.,. si daca zici ca tot "but" mi`ai zis.. Atunci o sa incerc sa aduc pe cineva care a fost pe servar in acel moment..

Oricum Banul este de 30 de min..! asa ca ia o pauza..Wink

HF
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
DaN
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 28
Data de inscriere : 13/03/2011

reclamatie licoare Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie licoare   reclamatie licoare Icon_minitimeJoi Apr 21, 2011 8:07 pm

nu tin neaparat ca miai dat ban ca stiu ca tiam miai zis ceva pe langa "but" ..vba ta e de 30min dar nu inteleg de ce ai inceput sami dai slap si slay...si in plus care numai eu vroiam d2 2x2 ..si dj aligator si mai multi doreau schimbarea mapei..si in plus tu ai dat la vot 2 mape care au fost inainte una dupa alta ... si ti-am spus dar nu mai ascultat
Sus In jos
^Darkness^
V.I.P
V.I.P
^Darkness^

Mesaje : 73
Data de inscriere : 17/03/2011

reclamatie licoare Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie licoare   reclamatie licoare Icon_minitimeJoi Apr 21, 2011 8:17 pm

Pai stai asa Dane ca iti dadea slay ca facei camp in baza in loc sa te duci dupa ostatici....a procedat corect...si cu jignitu adminilor...hmm asta se intampla des mai precis zilnic...daca un admin nu face ce vreti voi il luati la injurat....lucru care nu se face...si eu sunt injurat zilnic pentru ca va omoara unu si il acuzati de cod...indiferent ca e skill....oricum ii dau dreptate lu licoare pentru ca sia facut datoria si nu a gresit cu nimic
Sus In jos
DaN
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 28
Data de inscriere : 13/03/2011

reclamatie licoare Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie licoare   reclamatie licoare Icon_minitimeJoi Apr 21, 2011 8:18 pm

darkness mai citeste odata primu post in care am zis de ce campam..uitate si tu la toate posturile Neutral
Sus In jos
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

reclamatie licoare Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie licoare   reclamatie licoare Icon_minitimeJoi Apr 21, 2011 8:23 pm

DaN a scris:
darkness mai citeste odata primu post in care am zis de ce campam..uitate si tu la toate posturile Neutral

Ai naibi T.. DE 5 runde nu`ma rush face`au.. Smile)) Si chiar daca ei faceau rush.. Tu aveai obligatia de a salva ostateci nu sa stai la tine in baza cu AWP!
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
DaN
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 28
Data de inscriere : 13/03/2011

reclamatie licoare Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie licoare   reclamatie licoare Icon_minitimeJoi Apr 21, 2011 8:24 pm

pai cum ... sa iei ostatecii ma ? incearca tu sa iei ostatecii cu 6 tero atacandu-te in baza, vrei sa incercam? ca orcum echipa mea era petarda
Sus In jos
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

reclamatie licoare Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie licoare   reclamatie licoare Icon_minitimeJoi Apr 21, 2011 8:26 pm

Mda.. Erai human.. Smile) ajungeai in 5 sec.. La ei in baza.. Nu cred ca era asa de greu sa te duci la iei in baza..... Oricum Astept si parerea celorlalti Colegi .. Daca ei cred ca nu am procedat bine sa imi zica..!

Edit: Chiar si asa este o reclamatie. Fara dovezi.. Oricum eu am spus tot ce`am avut de spus..!
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

reclamatie licoare Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie licoare   reclamatie licoare Icon_minitimeVin Apr 22, 2011 1:56 am

desi dau CONTRA si sustin ca licoare are dreptate as avea ceva de vb cu licoare dar in prticular ...Dannyel_4_ever21 te astept Wink
Sus In jos
Caddy
V.I.P
V.I.P
Caddy

Mesaje : 2974
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 28
Localizare : Braila

reclamatie licoare Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie licoare   reclamatie licoare Icon_minitimeVin Apr 22, 2011 2:18 am

Topic inchis. RESPECTA MODELU +1 warn.
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
Continut sponsorizat




reclamatie licoare Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie licoare   reclamatie licoare Icon_minitime

Sus In jos
 

reclamatie licoare

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial :: Serverele Noastre :: Inf3rnal.cs-16.net[War3ft] Non-Stop :: Reclamatii admini-
Mergi direct la:  
Creati un forum gratuit | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente