Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Respecta si vei fi respectat !
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 Reclamatie Licoare :X

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
AlexSH
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 18
Data de inscriere : 16/10/2010

Reclamatie Licoare :X Empty
MesajSubiect: Reclamatie Licoare :X   Reclamatie Licoare :X Icon_minitimeVin Dec 31, 2010 9:10 pm

Nick acuzat:Licoare
Ip acuzat:nu-i neoie
Mapa / Harta:De_dust2x2
Motiv / Acuzarea:Am luat ban...deoarece Licoare ma suspecta de minmodels
Dovada / Martori: Se vede Mana verde...de la terrorist...si chiar langa este un terrorist ca si "Respawn" Decideti voi ...dak am sau nu..ca eu m-am saturat lol! http://rapidshare.com/files/440108990/de_dust2x20000.bmp
Sus In jos
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

Reclamatie Licoare :X Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Licoare :X   Reclamatie Licoare :X Icon_minitimeVin Dec 31, 2010 9:15 pm

1: uploadeaza cu imageshack ca sa nu mai stea lumea sa astepte
2 dati careva unban..pentru ca nu am desule dovezi..desi eu stiu ce am vazut cand am stat pe el.. dar mno...
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
AlexSH
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 18
Data de inscriere : 16/10/2010

Reclamatie Licoare :X Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Licoare :X   Reclamatie Licoare :X Icon_minitimeVin Dec 31, 2010 9:18 pm

licoare..stai putzin...nam nevoie de unban pt ca nu mie miai dat ban...eram la un prieten...in aldoilea rand sasi dea si restu parerea
Sus In jos
Dubios
V.I.P
V.I.P
Dubios

Mesaje : 1801
Data de inscriere : 17/11/2010
Varsta : 28
Localizare : Konoha

Reclamatie Licoare :X Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Licoare :X   Reclamatie Licoare :X Icon_minitimeVin Dec 31, 2010 9:20 pm

licoare pune dovezile
Sus In jos
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

Reclamatie Licoare :X Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Licoare :X   Reclamatie Licoare :X Icon_minitimeVin Dec 31, 2010 9:25 pm

Dubios a scris:
licoare pune dovezile

lol nu vezi ce am scris acolo? mai sus? uitate mai bine...!


Ultima editare efectuata de catre licoare in Vin Dec 31, 2010 9:40 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
AlexSH
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 18
Data de inscriere : 16/10/2010

Reclamatie Licoare :X Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Licoare :X   Reclamatie Licoare :X Icon_minitimeVin Dec 31, 2010 9:32 pm

dak tot ai vazut atatea..poza ce spune?Smile...vreau intai sa mai zica alti admini ceva...deci ....hai lasai si pe alti sasi dea pararea...incat sa vezi ca dak ai inceredere in respawn....prima data asigurate.....si iai dat ban la ala...degeaba pt ca ia fost ciuda la Respawn.
Sus In jos
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

Reclamatie Licoare :X Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Licoare :X   Reclamatie Licoare :X Icon_minitimeVin Dec 31, 2010 9:40 pm

AlexSH a scris:
dak tot ai vazut atatea..poza ce spune?Smile...vreau intai sa mai zica alti admini ceva...deci ....hai lasai si pe alti sasi dea pararea...incat sa vezi ca dak ai inceredere in respawn....prima data asigurate.....si iai dat ban la ala...degeaba pt ca ia fost ciuda la Respawn.

1 daca nu vroiam ca alti sa`si dea cu parerea inchideam de mult topicull..!
2 nu e vorba ca am incredere pe respawn.. insa e vorba de ceea ce am vazut eu.. dar asta e fara o dovada mai clara nu am ce face..sunt costient de asta..

Am sa las topicu, pentr ca ceilalti admin sa`si dea cu pararea.. Scuze nu am de ce sa imi cer pentru ca stiu ce am vazut. dar dupa cum am spus fara dovada mai clara nu am ce face..!
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
AlexSH
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 18
Data de inscriere : 16/10/2010

Reclamatie Licoare :X Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Licoare :X   Reclamatie Licoare :X Icon_minitimeVin Dec 31, 2010 9:41 pm

ei bine...eu unde vad "Verde" in spawn trag...deci ...uitate mai atent la poza
Sus In jos
Caddy
V.I.P
V.I.P
Caddy

Mesaje : 2974
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 28
Localizare : Braila

Reclamatie Licoare :X Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Licoare :X   Reclamatie Licoare :X Icon_minitimeVin Dec 31, 2010 10:25 pm

Uploadeaza pe imagehack.
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
Dragonu aKa 47
V.I.P
V.I.P
Dragonu aKa 47

Mesaje : 31
Data de inscriere : 18/08/2010
Varsta : 30
Localizare : Piatra-Neamt

Reclamatie Licoare :X Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Licoare :X   Reclamatie Licoare :X Icon_minitimeVin Dec 31, 2010 10:53 pm

Pune dovada aici ... si in plus eu stiu ca minmodels nu mai merge pe sv ca a pus un prieten plugin ... deci licoare cum sa il suspectezi de minmodels ... incearca sa vezi ca nu mai merge ...
Sus In jos
AlexSH
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 18
Data de inscriere : 16/10/2010

Reclamatie Licoare :X Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Licoare :X   Reclamatie Licoare :X Icon_minitimeVin Dec 31, 2010 11:05 pm

ok...caddy scz de acum voi folosi Smile ce ai spus tu

Sus In jos
drOg;x
V.I.P
V.I.P
drOg;x

Mesaje : 1718
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

Reclamatie Licoare :X Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Licoare :X   Reclamatie Licoare :X Icon_minitimeVin Dec 31, 2010 11:19 pm

si mie mi s-a intamplat de multe ori sa vad aim/wall cat stateam spec pe un player iar cand faceam demo...nimic...dar mno nu ne putem lua dupa cuvant...oricum eu am incredere in licoare nu cred ca ar fi dat ban degeaba...dar trebuie sa recunosc ca pluginul acela este foarte eficient Smile
Sus In jos
Continut sponsorizat




Reclamatie Licoare :X Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Licoare :X   Reclamatie Licoare :X Icon_minitime

Sus In jos
 

Reclamatie Licoare :X

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial :: Serverele Noastre :: Inf3rnal.cs-16.net[War3ft] Non-Stop :: Reclamatii admini-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente