Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Respecta si vei fi respectat !
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 Reclamatie DaNnyel

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
DauLaPeste
Asistent
Asistent
DauLaPeste

Mesaje : 299
Data de inscriere : 11/01/2011
Varsta : 29
Localizare : Iasi

Reclamatie DaNnyel Empty
MesajSubiect: Reclamatie DaNnyel   Reclamatie DaNnyel Icon_minitimeJoi Apr 28, 2011 7:39 pm

Nick acuzat:DaNnyel
Ip acuzat:nu-l am,dar il aveti voi
Mapa / Harta:de_dust2
Motiv / Acuzarea:Strica serverul(parerea mea),deoarece nu se poarta cum ar trebui sa se poarte un om normal,iar fiind OWNER ar trebui sa dea un exemplu playerilor...nu sa fie mai rau decat ei.
Motiv / Acuzarea(2):Imi da ban deoarece el este el,si nu are cum sa sufere conseciintele faptelor sale" Crezi ca o sa-mi scoata shadow adminul?"
Nu conteaza ca au fost doar 5 min de ban...ceea ce conteaza este faptul ca se crede ZEU
Shadow inteleg ca e ruda cu tine dar totusi,fa-l sa inteleaga ca nu e centrul universului si atotputernic...nu cred ca este asa de greu ce iti cer(ce iti cerem* daca pot sa vb in numele mai multor persoane de pe infernal)
Dovada / Martori:
https://2img.net/r/ihimizer/g/19771002.jpg/

Decat sa ma dau drept prietenul lui sa sa il pup in fundulet(nu e o jignire!!!),pentru niste posibile"favoruri" mai bine is cinstit si ii zic omului ceea ce cred.(Mai bine sa fii dusman deschis, decat prieten fatarnic )
Sus In jos
Caddy
V.I.P
V.I.P
Caddy

Mesaje : 2974
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 28
Localizare : Braila

Reclamatie DaNnyel Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie DaNnyel   Reclamatie DaNnyel Icon_minitimeJoi Apr 28, 2011 8:11 pm

DauLaPeste a scris:

Decat sa ma dau drept prietenul lui sa sa il pup in fundulet(nu e o jignire!!!),pentru niste posibile"favoruri" mai bine is cinstit si ii zic omului ceea ce cred.(Mai bine sa fii dusman deschis, decat prieten fatarnic )

Nu e jignire cu 3 "!!!" Smile) .
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
Dubios
V.I.P
V.I.P
Dubios

Mesaje : 1801
Data de inscriere : 17/11/2010
Varsta : 28
Localizare : Konoha

Reclamatie DaNnyel Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie DaNnyel   Reclamatie DaNnyel Icon_minitimeJoi Apr 28, 2011 8:31 pm

PRO
Sus In jos
Shadow_Killer
Adminstrator
Adminstrator
Shadow_Killer

Mesaje : 1546
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 33
Localizare : Botosani

Reclamatie DaNnyel Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie DaNnyel   Reclamatie DaNnyel Icon_minitimeJoi Apr 28, 2011 9:31 pm

mie mi se pare ca voi in provocati , el a zis ca daca intra candy sa ii ziceti ca a cautat-o si voi ati inceput cu comentariile .....
Sus In jos
http://fullmp3.ro
DauLaPeste
Asistent
Asistent
DauLaPeste

Mesaje : 299
Data de inscriere : 11/01/2011
Varsta : 29
Localizare : Iasi

Reclamatie DaNnyel Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie DaNnyel   Reclamatie DaNnyel Icon_minitimeJoi Apr 28, 2011 10:07 pm

eu nu l-am provocat,dar cum am scris si mai sus el este owner si ar trebui sa dea exemplu de comportament playerilor nu sa se comporte ca un drac de copil indragostit care vrea neaparat sa se bage in seama cu o fata....are 20 de ani totusi,aia are 16...ce e asa greu?..si stiam ca nu se face abuz de admin chat asa ca are adminu chef....
Dupa cum vezi multi se plang de DaNnyel....nu cred ca DaNnyel e singurul care are dreptate si restul suntem nebuni.....sa zicem ca eu is nebun,e nebun drog....dar suntem toti nebuni?
Sus In jos
Shadow_Killer
Adminstrator
Adminstrator
Shadow_Killer

Mesaje : 1546
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 33
Localizare : Botosani

Reclamatie DaNnyel Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie DaNnyel   Reclamatie DaNnyel Icon_minitimeJoi Apr 28, 2011 10:52 pm

frate vrea si el sa vorbeasca cu o fata ? ce e rau in asta ca eu nu inteleg , incepeti si voi sa exagerati .....
Sus In jos
http://fullmp3.ro
^Darkness^
V.I.P
V.I.P
^Darkness^

Mesaje : 73
Data de inscriere : 17/03/2011

Reclamatie DaNnyel Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie DaNnyel   Reclamatie DaNnyel Icon_minitimeVin Apr 29, 2011 12:56 am

Ma scuzati ca ma bag ca musca-n lapte dar eu o sai iau partea lu Danyel..am tot citit replayuri si comenturi si certuri la greu...pana la urma Daulapeste care e treaba ta(cu tot respectu)? Am vazut pozele si Danny vorbea cu chochonel si facea caterinca si radea...si teai bagat tu peste el cu comenturi si provocari pana ia sarit damblaua lu Danny...apoi ai venit pe forum si ai facut mare scandal ai aplicat psihologie si lai atras pe Danny intro "capcana" si lai facut sa para si sa actioneza de parca ar avea 2 ani...mai spun o data cu tot respectu din lume veziti de treaba ta si nul mai provoca pe Danny aiurea , nu te mai baga in discutiile lui si veziti de ciorba ta...nu vreau sa ma cert si nu vreau sa creez scandal...dar am dreptu sa ma exprim...va salut cu stima
Sus In jos
DauLaPeste
Asistent
Asistent
DauLaPeste

Mesaje : 299
Data de inscriere : 11/01/2011
Varsta : 29
Localizare : Iasi

Reclamatie DaNnyel Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie DaNnyel   Reclamatie DaNnyel Icon_minitimeVin Apr 29, 2011 12:09 pm

^Darkness^ a scris:
Ma scuzati ca ma bag ca musca-n lapte dar eu o sai iau partea lu Danyel..am tot citit replayuri si comenturi si certuri la greu...pana la urma Daulapeste care e treaba ta(cu tot respectu)? Am vazut pozele si Danny vorbea cu chochonel si facea caterinca si radea...si teai bagat tu peste el cu comenturi si provocari pana ia sarit damblaua lu Danny...apoi ai venit pe forum si ai facut mare scandal ai aplicat psihologie si lai atras pe Danny intro "capcana" si lai facut sa para si sa actioneza de parca ar avea 2 ani...mai spun o data cu tot respectu din lume veziti de treaba ta si nul mai provoca pe Danny aiurea , nu te mai baga in discutiile lui si veziti de ciorba ta...nu vreau sa ma cert si nu vreau sa creez scandal...dar am dreptu sa ma exprim...va salut cu stima
Nush in ce capcana crezi tu ca l-am bagat,nush poate ma vezi vre-o satana Twisted Evil cu un plan malefic bine structurat Smile) omu urla pe admin speak(putea sa zica pe speak normal) si pe mine m-o deranjat atitudinea asta
^Darkness^ a scris:
de parca ar avea 2 ani
iar apoi au urmat discutiile in contradictoriu,iar el fiind marele owner si zeu de pe infernal,nu a putut sa accepte sa fie "jignit" (in opinia lui) de un subaltern,un nimic(iar in opinia lui)...si apoi o urmat decizia(zic eu stupida) de a imi da ban 5 min....eu ii spusesem ca trebe sa plec in 5 min...l-o dat de-al dracului banul ala Smile)
Nu m-o deranjat asa de tare banul cat m-o deranjat deciziile pe care le-o luat.
Sus In jos
Shadow_Killer
Adminstrator
Adminstrator
Shadow_Killer

Mesaje : 1546
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 33
Localizare : Botosani

Reclamatie DaNnyel Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie DaNnyel   Reclamatie DaNnyel Icon_minitimeVin Apr 29, 2011 12:25 pm

hai ca iti explic eu la ce se refera darkness, voi ati sarit mai multi pe dannyel si ati inceput sa il stresati si nu s-am-ai putut abtine si a dat drumul la gura, totul a inceput de cand iam dat admin si acces pe forum , ca pana atunci nu aveati niciunul nimic cu el
Sus In jos
http://fullmp3.ro
drOg;x
V.I.P
V.I.P
drOg;x

Mesaje : 1718
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

Reclamatie DaNnyel Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie DaNnyel   Reclamatie DaNnyel Icon_minitimeVin Apr 29, 2011 6:27 pm

dap asa e cum zice shadow...eu cel putin recunosc...inainte cand era player nu avea nimica dar v-am spus si o repete m-am OFTICAT ca se vede ca e varul tau shadow...
Sus In jos
DauLaPeste
Asistent
Asistent
DauLaPeste

Mesaje : 299
Data de inscriere : 11/01/2011
Varsta : 29
Localizare : Iasi

Reclamatie DaNnyel Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie DaNnyel   Reclamatie DaNnyel Icon_minitimeVin Apr 29, 2011 6:30 pm

drOg;x a scris:
dap asa e cum zice shadow...eu cel putin recunosc...inainte cand era player nu avea nimica dar v-am spus si o repete m-am OFTICAT ca se vede ca e varul tau shadow...
+1
Inainte cand era player normal nu avea figurile astea de zeu...pe mine asta m-o deranjat ce-l mai tare
Sus In jos
drOg;x
V.I.P
V.I.P
drOg;x

Mesaje : 1718
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

Reclamatie DaNnyel Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie DaNnyel   Reclamatie DaNnyel Icon_minitimeVin Apr 29, 2011 6:58 pm

Crede-ma figurile astea deranjeaza pe totata lumea "Dubios,Caddy,Quest,Eu,Tu..." dar cat timp e varul lui shadow nu ai ce sa ii faci...si din cauza asta si-a luat-o in cap
Sus In jos
DauLaPeste
Asistent
Asistent
DauLaPeste

Mesaje : 299
Data de inscriere : 11/01/2011
Varsta : 29
Localizare : Iasi

Reclamatie DaNnyel Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie DaNnyel   Reclamatie DaNnyel Icon_minitimeVin Apr 29, 2011 7:12 pm

nu ai ce sa-i faci Smile) prin vorbele si comportamentul sau se denigreaza singur...ideea este ca suntem o comunitate si trebe sa existe respect reciproc iar dannyel trebuie doar sa nu se mai creada atat de superior si atotputernic....si am rezolvat problema Very Happy

Eu zic sa mai posteze si dannyel ceea ce crede...ca pana acuma numai shadow si cu darkness l-o aparat....el nu o intervenit..cel putin mie asa mi se pare normal...este reclamatie la adresa lui si ar trebui sa posteze si el...
Sus In jos
Kid
Adminstrator
Adminstrator
Kid

Mesaje : 517
Data de inscriere : 07/11/2010
Varsta : 31
Localizare : Botosani

Reclamatie DaNnyel Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie DaNnyel   Reclamatie DaNnyel Icon_minitimeSam Apr 30, 2011 2:16 am

El a zis ca nu se mai complica. adica nu se mai implica in topicuri e genul asta ca sa inceapa iar scandaluri
Sus In jos
VooDoo
Server AdminServer Admin
avatar

Mesaje : 162
Data de inscriere : 02/12/2010
Varsta : 34
Localizare : IASI

Reclamatie DaNnyel Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie DaNnyel   Reclamatie DaNnyel Icon_minitimeSam Apr 30, 2011 2:19 am

Hristos a Inviat !!!
Sus In jos
gont1
Asistent
Asistent
gont1

Mesaje : 533
Data de inscriere : 28/12/2010
Varsta : 30
Localizare : Craiova

Reclamatie DaNnyel Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie DaNnyel   Reclamatie DaNnyel Icon_minitimeSam Apr 30, 2011 2:21 am

Voodoo vrei si al 3 lea warn ....dc te bagi in seama fortat
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com
Kid
Adminstrator
Adminstrator
Kid

Mesaje : 517
Data de inscriere : 07/11/2010
Varsta : 31
Localizare : Botosani

Reclamatie DaNnyel Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie DaNnyel   Reclamatie DaNnyel Icon_minitimeSam Apr 30, 2011 2:27 am

Adevarat a inviat. Vezi ca te-ai bagat aiurea la postul asta ca sa faci mesaje.
Sus In jos
Caddy
V.I.P
V.I.P
Caddy

Mesaje : 2974
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 28
Localizare : Braila

Reclamatie DaNnyel Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie DaNnyel   Reclamatie DaNnyel Icon_minitimeSam Apr 30, 2011 3:47 am

Inca mai folosim salutul asta:-?
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
quest
Moderator GlobalModerator Global
quest

Mesaje : 1209
Data de inscriere : 14/08/2010
Varsta : 31
Localizare : Piatra Neamt

Reclamatie DaNnyel Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie DaNnyel   Reclamatie DaNnyel Icon_minitimeSam Apr 30, 2011 4:04 am

Caddy a scris:
Inca mai folosim salutul asta:-?
Da ,se foloseste timp de 40 de zile cand e Inaltarea !
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com
Continut sponsorizat




Reclamatie DaNnyel Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie DaNnyel   Reclamatie DaNnyel Icon_minitime

Sus In jos
 

Reclamatie DaNnyel

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial :: Serverele Noastre :: Inf3rnal.cs-16.net[War3ft] Non-Stop :: Reclamatii admini-
Mergi direct la:  
Creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente