Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Respecta si vei fi respectat !
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 Reclamatie Dannyel

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
RobertD
V.I.P
V.I.P
RobertD

Mesaje : 10
Data de inscriere : 24/08/2010
Varsta : 29
Localizare : Iasi

Reclamatie Dannyel Empty
MesajSubiect: Reclamatie Dannyel   Reclamatie Dannyel Icon_minitimeMier Iun 15, 2011 12:31 am

Nick acuzat: Dannyel
Ip acuzat: Nu sunt vrajitor sa-l stiu
Mapa / Harta: de_dust2x2
Motiv / Acuzarea: Gag fara motiv cica " gura" eu nu am zis nimic si gura, apoi mai baga el lovelele lui cand l-am intrebat de ce i-a dat kick lui voodoo, ca i-am spus ca e brb, si el "te crezi pe mess aici" si i-am zis + ca dupa ce a plecat si mi-a disparut gag-ul ma jucam linistit si apoi mi-a dat iar gag:)
Dovada / Martori: :-? Era yonutz si express(martorii) si dovada(screen) Click Aici CLick aici 2
+ gag lui street pentru ca a zis "langa cutii" 10 min precizez timpul gag-ului si mie kick . P.S. am screen Smile!
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

Reclamatie Dannyel Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Dannyel   Reclamatie Dannyel Icon_minitimeMier Iun 15, 2011 1:00 am



Ultima editare efectuata de catre DaNnYeL in Mier Iun 15, 2011 1:11 am, editata de 1 ori
Sus In jos
RobertD
V.I.P
V.I.P
RobertD

Mesaje : 10
Data de inscriere : 24/08/2010
Varsta : 29
Localizare : Iasi

Reclamatie Dannyel Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Dannyel   Reclamatie Dannyel Icon_minitimeMier Iun 15, 2011 1:09 am

WAW , ti-am zis ca esti patetic, m-ai luat cu "gandirea" ta ti-am zis ca nu gandesti inainte sa actionezi si tu ma iei cu "poate tu nu gandesti" si mi-ai dat gag , si ti-am zis ca e patetic ca apelezi la gag pentru situatii penibile pe care le suporti cu greu sa zic asa pe scurt:)!
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

Reclamatie Dannyel Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Dannyel   Reclamatie Dannyel Icon_minitimeMier Iun 15, 2011 1:12 am

patetic?lol da tzaran nu ai zis cumva?
Daca le comentai colegilor mei cum imi comentezi mie luai ban de nu te vedeai si + sa nu te mai intereseze comenzile facute de mn k?iti vezi de treaba ta..
Sus In jos
Dubios
V.I.P
V.I.P
Dubios

Mesaje : 1801
Data de inscriere : 17/11/2010
Varsta : 28
Localizare : Konoha

Reclamatie Dannyel Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Dannyel   Reclamatie Dannyel Icon_minitimeMier Iun 15, 2011 3:18 am

contra
Sus In jos
RobertD
V.I.P
V.I.P
RobertD

Mesaje : 10
Data de inscriere : 24/08/2010
Varsta : 29
Localizare : Iasi

Reclamatie Dannyel Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Dannyel   Reclamatie Dannyel Icon_minitimeMier Iun 15, 2011 7:30 pm

Ah si iar incepe sa se dea smecher + ca ma jigneste + ca se baga in seama ca desteptu si da gag fiind el mare smecher ca sufera de functii:) ca sa continui ,dovezi=> Reclamatie Dannyel Newpicture15y
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

Reclamatie Dannyel Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Dannyel   Reclamatie Dannyel Icon_minitimeMier Iun 15, 2011 7:37 pm

bai ba baiatule uite cum sta treaba ia sa iti dau eu ban pe sv sa nu mai comentezi tu...sa o faci pe maicata,sorata si pe toti ai tai nobi si cum vrei tu sa inteles? se vede clar ca iti zic acolo ca esti mai nob ca mn,ca mi-ai zis ca-s nob,de cand si pana cand imi vb tu asa mie?
Sus In jos
Caddy
V.I.P
V.I.P
Caddy

Mesaje : 2974
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 28
Localizare : Braila

Reclamatie Dannyel Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Dannyel   Reclamatie Dannyel Icon_minitimeJoi Iun 16, 2011 5:02 am

Easy...
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
Shadow_Killer
Adminstrator
Adminstrator
Shadow_Killer

Mesaje : 1546
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 33
Localizare : Botosani

Reclamatie Dannyel Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Dannyel   Reclamatie Dannyel Icon_minitimeJoi Iun 16, 2011 11:07 pm

reclamatie pt gag? hai ca exagerati . TC. mi se pare o prostie
Sus In jos
http://fullmp3.ro
Continut sponsorizat




Reclamatie Dannyel Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Dannyel   Reclamatie Dannyel Icon_minitime

Sus In jos
 

Reclamatie Dannyel

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial :: Serverele Noastre :: Inf3rnal.cs-16.net[War3ft] Non-Stop :: Reclamatii admini-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente