Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Respecta si vei fi respectat !
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 Propunere:)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 

Vrei sa se faca o categorie pentru CFG-uri ? :)
Da
Propunere:) I_vote_lcap64%Propunere:) I_vote_rcap
 64% [ 7 ]
Nu
Propunere:) I_vote_lcap36%Propunere:) I_vote_rcap
 36% [ 4 ]
Total voturi : 11
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
*(Shadow^_^Blyde)*
V.I.P
V.I.P
*(Shadow^_^Blyde)*

Mesaje : 81
Data de inscriere : 05/05/2011

Propunere:) Empty
MesajSubiect: Propunere:)   Propunere:) Icon_minitimeMar Iun 21, 2011 5:17 pm

As propune sa se faca o categorie cu CFG-uri unde sa-si poata posta cine vrea cfg-ul , o categorie unde playeri pot pune intrebari legate de CFG-uri si una in care sa poata cere scripturi sau chiar CFG-uri complete:)
As vrea sa ma ocup eu de aceasta categorie daca s-ar face pentru ca ma pricep la CFG-uri:)eu am vreo 6 CFG-uri pentru diferite moduri Smile
Pararerea mea e ca ar ajuta comunitatea:)
Astept pareri pro si contra:)
Sus In jos
Mihaita
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 2
Data de inscriere : 29/05/2011

Propunere:) Empty
MesajSubiect: Re: Propunere:)   Propunere:) Icon_minitimeMar Iun 21, 2011 5:19 pm

da ar fi frumos
Sus In jos
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

Propunere:) Empty
MesajSubiect: Re: Propunere:)   Propunere:) Icon_minitimeMar Iun 21, 2011 5:29 pm

mihaita .. + 1 warn pentru dublu-post ..
ON : Contra. eu de exemplu am un cfg facut de mine.. si nu vreau sa il dau la nimeni..!
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
*(Shadow^_^Blyde)*
V.I.P
V.I.P
*(Shadow^_^Blyde)*

Mesaje : 81
Data de inscriere : 05/05/2011

Propunere:) Empty
MesajSubiect: Re: Propunere:)   Propunere:) Icon_minitimeMar Iun 21, 2011 5:35 pm

Nu te obliga nimeni sa il dai:PIl pui doar daca vrei/Smile
Multumesc pentru parerile acordate pana acum:)
Sus In jos
Caddy
V.I.P
V.I.P
Caddy

Mesaje : 2974
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 28
Localizare : Braila

Propunere:) Empty
MesajSubiect: Re: Propunere:)   Propunere:) Icon_minitimeMar Iun 21, 2011 7:00 pm

CFG pentru noobi, Contra.
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
Kid
Adminstrator
Adminstrator
Kid

Mesaje : 517
Data de inscriere : 07/11/2010
Varsta : 31
Localizare : Botosani

Propunere:) Empty
MesajSubiect: Re: Propunere:)   Propunere:) Icon_minitimeMar Iun 21, 2011 7:04 pm

Cfg pentru cei care nu vor sa joace cu cfg-ul normal .Dar oricum vor fi persoane interesate deci nu stiu daca ar strica
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

Propunere:) Empty
MesajSubiect: Re: Propunere:)   Propunere:) Icon_minitimeMar Iun 21, 2011 7:46 pm

Caddy a scris:
CFG pentru noobi, Contra.

a zis el totul...
Sus In jos
ReaLitatE
V.I.P
V.I.P
ReaLitatE

Mesaje : 116
Data de inscriere : 12/06/2011

Propunere:) Empty
MesajSubiect: Re: Propunere:)   Propunere:) Icon_minitimeMar Iun 21, 2011 7:48 pm

Eu sunt pro....
Sus In jos
*(Shadow^_^Blyde)*
V.I.P
V.I.P
*(Shadow^_^Blyde)*

Mesaje : 81
Data de inscriere : 05/05/2011

Propunere:) Empty
MesajSubiect: Re: Propunere:)   Propunere:) Icon_minitimeMar Iun 21, 2011 10:12 pm

CFG-ul nu e pentru nobi:|In primul rand te ajuta sa iei arme mai repede...pana scrieti voi in chat "ankh" eu apas un buton si am luat...sau pana scrieti voi mask si cloack eu apas tot un buton si le am pe aman2:)Nu ma refer la coduri cand zic cfg-uri...ma refer la viteza in care poti cumpara obiecte,a te misca,efecte de matrix...e simplu..gasiti si pe net:)daca aveti imaginatie ati putea posta aici o cerere si eu v-as face-o daca ar fi posibil:)iar tu DaNnYeL...nu te supara ca iti zic...dar habar nu ai cate poti face cu un CFG:)Esti total pe dinafara...oricum,multumesc pentru parerile acordate..mai astept si altele:)
Sus In jos
Dubios
V.I.P
V.I.P
Dubios

Mesaje : 1801
Data de inscriere : 17/11/2010
Varsta : 28
Localizare : Konoha

Propunere:) Empty
MesajSubiect: Re: Propunere:)   Propunere:) Icon_minitimeMier Iun 22, 2011 7:38 pm

contra
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

Propunere:) Empty
MesajSubiect: Re: Propunere:)   Propunere:) Icon_minitimeJoi Iun 23, 2011 12:49 am

Dubios a scris:
contra
+1

poate eu nu am habar cum zici tu dar ei au....
Sus In jos
Shadow_Killer
Adminstrator
Adminstrator
Shadow_Killer

Mesaje : 1546
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 33
Localizare : Botosani

Propunere:) Empty
MesajSubiect: Re: Propunere:)   Propunere:) Icon_minitimeJoi Iun 23, 2011 1:37 am

eu folosesc default si merge perfect , vedeti ce cfg-uri luati de pe net ca de la unele aveti si lag , au setari prin ele sa faceti reclama la unele servere / siteuri etc .
Sus In jos
http://fullmp3.ro
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

Propunere:) Empty
MesajSubiect: Re: Propunere:)   Propunere:) Icon_minitimeJoi Iun 23, 2011 2:08 am

Shadow_Killer a scris:
eu folosesc default si merge perfect , vedeti ce cfg-uri luati de pe net ca de la unele aveti si lag , au setari prin ele sa faceti reclama la unele servere / siteuri etc .

Exact eu am cfg facut de mine .. doar pentru a ma ajuta sa cumpar mai repede arme.. pentru a scrie mai repede shopmenu etc. Cfg meu e special pentru war3...!
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
Shadow_Killer
Adminstrator
Adminstrator
Shadow_Killer

Mesaje : 1546
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 33
Localizare : Botosani

Propunere:) Empty
MesajSubiect: Re: Propunere:)   Propunere:) Icon_minitimeJoi Iun 23, 2011 12:32 pm

eu am asa modificat in el :
bind f ultimate
bind [ shopmenu
bind ] shopmenu2
bind l changerace

si cam atat Smile)
Sus In jos
http://fullmp3.ro
*(Shadow^_^Blyde)*
V.I.P
V.I.P
*(Shadow^_^Blyde)*

Mesaje : 81
Data de inscriere : 05/05/2011

Propunere:) Empty
MesajSubiect: Re: Propunere:)   Propunere:) Icon_minitimeJoi Iun 23, 2011 1:37 pm

Ma,intentia mea e sa inbunatatesc CFG-urile altora nu sa fac reclama:-j unii chiar nu se descurca,daca nu vreti..asta e:)Eu macar am incercat...Oricum,ca sa stii si tu Shadow:PSetarile de la net in geneal trebuie puse in userconfig.cfg nu in config.cfg;),si eu am avut problema cu lagul si sa nu crezi ca daca scrii rate 2500 in consola dispare asa usor;)trebuie facute niste setari si daca cauti pe net gasesti numa prostii care iti cer sa schimbi tema de la windows,sa stergi programe...chestii trestii..niste prostii dupa parerea mea...Ma gandeam ca poate unii vor vrea:)...dupa cum am spus,eu macar am incercat;)
Sus In jos
Shadow_Killer
Adminstrator
Adminstrator
Shadow_Killer

Mesaje : 1546
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 33
Localizare : Botosani

Propunere:) Empty
MesajSubiect: Re: Propunere:)   Propunere:) Icon_minitimeJoi Iun 23, 2011 7:37 pm

eu stiu setarile care sa scapi de lag dar nu le zic ca le folosesc dupa aia si rapanosii dupa ce iau fuckoff sau destroy ....
Sus In jos
http://fullmp3.ro
*(Shadow^_^Blyde)*
V.I.P
V.I.P
*(Shadow^_^Blyde)*

Mesaje : 81
Data de inscriere : 05/05/2011

Propunere:) Empty
MesajSubiect: Re: Propunere:)   Propunere:) Icon_minitimeJoi Iun 23, 2011 9:27 pm

Alea le faci in functie de ce net ai Neutral
Sus In jos
dud
V.I.P
V.I.P
dud

Mesaje : 175
Data de inscriere : 13/02/2011
Varsta : 28
Localizare : Dej

Propunere:) Empty
MesajSubiect: Re: Propunere:)   Propunere:) Icon_minitimeMier Iul 06, 2011 10:07 pm

Eu am cfg facut de mn si e facut doar pt fps......ma inerveaza acei nobi care isi iau un cfg al unui jucator renumit si vor sa fie si ei ca acela si nu stiu sa joace.Dar mno cum am mai vazut ar fi interesant!! Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat




Propunere:) Empty
MesajSubiect: Re: Propunere:)   Propunere:) Icon_minitime

Sus In jos
 

Propunere:)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial :: Utile :: Diverse-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente