Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Respecta si vei fi respectat !
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 Propunere importanta !

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Admin pentru ore,bun simt ,experienta ?
PRO
Propunere importanta ! I_vote_lcap94%Propunere importanta ! I_vote_rcap
 94% [ 16 ]
CONTRA
Propunere importanta ! I_vote_lcap6%Propunere importanta ! I_vote_rcap
 6% [ 1 ]
Total voturi : 17
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
MzU
V.I.P
V.I.P
MzU

Mesaje : 56
Data de inscriere : 29/11/2010

Propunere importanta ! Empty
MesajSubiect: Propunere importanta !   Propunere importanta ! Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 6:03 pm

Baieti , uitati ce am vazut , in legatura cu adminele ... stiu ca e criza ... toti avem nevoie de un ban 2 .. dar hai sa ne uitam ssi lace se petrece pe server ... azi erau codari cu gasca pe server si nici un admin ??? De ce ???  Uitati ce  m-am gandit ...  Ce ar fi daca adminele s-ar da dupa experienta , ore jucate pe server si bun simt :-s . Adminele astea sa fie cu rang mai mic ... macar pt un ban .. sunt prea multi codari pe server .. si stiu si cum vom face chestia asta cu orele ! http://www.gametracker.com/servers/ . Pe gametracker vezi fiecare player cate ore are jucate etc... Eu zic ca ar fi bn sa se dee si admin pentru bun simt ,experienta si  timp petrecut pe server . Cinee cu mine ? Pro Sau Contra
Sus In jos
MzU
V.I.P
V.I.P
MzU

Mesaje : 56
Data de inscriere : 29/11/2010

Propunere importanta ! Empty
MesajSubiect: Re: Propunere importanta !   Propunere importanta ! Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 6:05 pm

scuze daca am stalcit unele cuvinte , dar la tema asta noua de pe forum nu vad ce scriu  !
Sus In jos
eXp
V.I.P
V.I.P
eXp

Mesaje : 1135
Data de inscriere : 01/12/2010
Varsta : 33
Localizare : Petrosani

Propunere importanta ! Empty
MesajSubiect: Re: Propunere importanta !   Propunere importanta ! Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 6:07 pm

mda eu as fi de acord e o idee f buna deoarece pe sv. numa seara mai e 1 admin 2 in rest....
PRO
Sus In jos
drOg;x
V.I.P
V.I.P
drOg;x

Mesaje : 1718
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

Propunere importanta ! Empty
MesajSubiect: Re: Propunere importanta !   Propunere importanta ! Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 6:08 pm

eu sunt chiar pro am mai vorbit si eu cu ionut despre asta dar degeaba poate se va razgandi...
Sus In jos
Shadow_Killer
Adminstrator
Adminstrator
Shadow_Killer

Mesaje : 1546
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 33
Localizare : Botosani

Propunere importanta ! Empty
MesajSubiect: Re: Propunere importanta !   Propunere importanta ! Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 6:21 pm

sunt care stau spectatori cu orele pe server , plus ca am zis ca dau si admine pt redirecte , toti vor admine ( dami admin ca ajut serverul , dau ban la codati ) asa zic toti .....
Sus In jos
http://fullmp3.ro
drOg;x
V.I.P
V.I.P
drOg;x

Mesaje : 1718
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

Propunere importanta ! Empty
MesajSubiect: Re: Propunere importanta !   Propunere importanta ! Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 6:26 pm

da man asa zic toti dar daca ai citit el zicea cei care joaca de mult timp pe sv cum ar fi specter,viva...nu aia care au facut cerere la amrire grad pt redirecte...pentru ca unii ca mine chiar nu au net bun sa tina redirecte ai vazut ca tinem 6 ore si redirectiona 1 player...
Sus In jos
MzU
V.I.P
V.I.P
MzU

Mesaje : 56
Data de inscriere : 29/11/2010

Propunere importanta ! Empty
MesajSubiect: Re: Propunere importanta !   Propunere importanta ! Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 6:29 pm

ionutz , uite la ce m-am referit . Tu adminele sa le dai numai cui crezi ca ii trebuie si chiar merita ! Il testezi la joc , vezi daca e activ etc Razz te te uiti cat joaca si cum , daca stie sa foloseasca admin Smile .
Sus In jos
drOg;x
V.I.P
V.I.P
drOg;x

Mesaje : 1718
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

Propunere importanta ! Empty
MesajSubiect: Re: Propunere importanta !   Propunere importanta ! Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 6:50 pm

exact de expemplu...feds...denigga....specter....viva....astia joaca de cand e svu aproape si is si activi
Sus In jos
Just*Play
Asistent
Asistent
Just*Play

Mesaje : 706
Data de inscriere : 17/08/2010
Varsta : 28
Localizare : Pierdut prin oras

Propunere importanta ! Empty
MesajSubiect: Re: Propunere importanta !   Propunere importanta ! Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 7:31 pm

o idee geniala si nu numai ca io da sunt multi care joaca de cand s-a deschis srv si poate vor si ei un admin acol
Sus In jos
http://muzica4you.do.am/
Shadow_Killer
Adminstrator
Adminstrator
Shadow_Killer

Mesaje : 1546
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 33
Localizare : Botosani

Propunere importanta ! Empty
MesajSubiect: Re: Propunere importanta !   Propunere importanta ! Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 8:07 pm

hai ca facem o sa dau 2-3 admine dar aia sa faca si ei ceva pt sv in afara de sa "baneze codatii" incercati si voi de la redirecte V2 poate va merge la cei care nu mergea inainte Wink
Sus In jos
http://fullmp3.ro
quest
Moderator GlobalModerator Global
quest

Mesaje : 1209
Data de inscriere : 14/08/2010
Varsta : 31
Localizare : Piatra Neamt

Propunere importanta ! Empty
MesajSubiect: Re: Propunere importanta !   Propunere importanta ! Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 8:09 pm

Pro...Da ,dar sa nu fie din aia cum gata au admin poc joaca ca SpaWn ,ca am intalnit multi din astia ,erau admini de o zi si erau asi la cs si inainte erau buti Smile
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com
eXp
V.I.P
V.I.P
eXp

Mesaje : 1135
Data de inscriere : 01/12/2010
Varsta : 33
Localizare : Petrosani

Propunere importanta ! Empty
MesajSubiect: Re: Propunere importanta !   Propunere importanta ! Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 8:15 pm

adica la ce te referi, cod? sau ce?
Sus In jos
Caddy
V.I.P
V.I.P
Caddy

Mesaje : 2974
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 28
Localizare : Braila

Propunere importanta ! Empty
MesajSubiect: Re: Propunere importanta !   Propunere importanta ! Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 8:31 pm

PRO.
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
quest
Moderator GlobalModerator Global
quest

Mesaje : 1209
Data de inscriere : 14/08/2010
Varsta : 31
Localizare : Piatra Neamt

Propunere importanta ! Empty
MesajSubiect: Re: Propunere importanta !   Propunere importanta ! Icon_minitimeSam Dec 04, 2010 9:11 pm

ExPeRiEnCe;x a scris:
adica la ce te referi, cod? sau ce?
Da !
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com
EaGames
Moderator GlobalModerator Global
EaGames

Mesaje : 638
Data de inscriere : 15/09/2010
Varsta : 31
Localizare : Moldova

Propunere importanta ! Empty
MesajSubiect: Re: Propunere importanta !   Propunere importanta ! Icon_minitimeDum Dec 05, 2010 2:10 pm

pro pt jucatori chiar cu experienta si bun simt, as propune deasemenea sa se faca un sandaj pt fiecare propunere la admin, de ex ala merita admin sau nu, si sa poate vota si simplii playeri ca ei tot mai joaca pe sv si vad care e om priceput

Citat :
sry nu am vazut topicul cu propuneri pt admini....
Sus In jos
http://sofes.ru
drOg;x
V.I.P
V.I.P
drOg;x

Mesaje : 1718
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

Propunere importanta ! Empty
MesajSubiect: Re: Propunere importanta !   Propunere importanta ! Icon_minitimeDum Dec 05, 2010 3:06 pm

da ea sunt de acord dar iti zic eu ca canditati fiind neseriosi o sa dea forumul pe mess la toti prietenii lui sa isi faca cont si o sa il voteze....si ei nici nu joaca pe server...mai bine era fara sondaju ala...si ziceam fiecare la topicu ala +1caddy sau +1drog sa se vada numele cina a postat daca playerul acela era vazut pe server se lua in considerare votul daca nu nu...
Sus In jos
EaGames
Moderator GlobalModerator Global
EaGames

Mesaje : 638
Data de inscriere : 15/09/2010
Varsta : 31
Localizare : Moldova

Propunere importanta ! Empty
MesajSubiect: Re: Propunere importanta !   Propunere importanta ! Icon_minitimeDum Dec 05, 2010 3:34 pm

Smile nush nu mam gindit ca candidatii la admin, deja pe care ii credem de oameni seriosi ar fi face asa o prostie cu messu, dar totusi pt a fi mai siguri Pro pt idee cu +1..
Sus In jos
http://sofes.ru
eXp
V.I.P
V.I.P
eXp

Mesaje : 1135
Data de inscriere : 01/12/2010
Varsta : 33
Localizare : Petrosani

Propunere importanta ! Empty
MesajSubiect: Re: Propunere importanta !   Propunere importanta ! Icon_minitimeDum Dec 05, 2010 4:47 pm

pai da e cam logic ca trebe sa spuna PRO la cel pe care il voteaza, ca imi fac 20 de conturi si dau numa pro la sondaje
Sus In jos
Caddy
V.I.P
V.I.P
Caddy

Mesaje : 2974
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 28
Localizare : Braila

Propunere importanta ! Empty
MesajSubiect: Re: Propunere importanta !   Propunere importanta ! Icon_minitimeDum Dec 05, 2010 4:52 pm

Pai in cazul asta poti primi ban pe forum Smile.
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
eXp
V.I.P
V.I.P
eXp

Mesaje : 1135
Data de inscriere : 01/12/2010
Varsta : 33
Localizare : Petrosani

Propunere importanta ! Empty
MesajSubiect: Re: Propunere importanta !   Propunere importanta ! Icon_minitimeDum Dec 05, 2010 4:53 pm

am dat un exemplu, credema sunt in stare uni(cred)
Sus In jos
drOg;x
V.I.P
V.I.P
drOg;x

Mesaje : 1718
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

Propunere importanta ! Empty
MesajSubiect: Re: Propunere importanta !   Propunere importanta ! Icon_minitimeDum Dec 05, 2010 5:09 pm

mi se pare normal...sa nu se mai faca sondaju, sa se faca un alt topic in care playeri sa voteze doar atat +1numele celui votat...dar sa nu se dea in off-topic acolo...vom vorbi aici alte prostii nu acolo Smile
Sus In jos
Caddy
V.I.P
V.I.P
Caddy

Mesaje : 2974
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 28
Localizare : Braila

Propunere importanta ! Empty
MesajSubiect: Re: Propunere importanta !   Propunere importanta ! Icon_minitimeDum Dec 05, 2010 5:16 pm

6 decembrie? Aveti rebdare Shadow prin acest sondaj vrea sa isi faca ideea de ce-i 3 admini capabili...dorg nu te mai grabi..
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
drOg;x
V.I.P
V.I.P
drOg;x

Mesaje : 1718
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

Propunere importanta ! Empty
MesajSubiect: Re: Propunere importanta !   Propunere importanta ! Icon_minitimeDum Dec 05, 2010 5:18 pm

baaa, da tu chiar nu citesti ce scriu wa? cum sa isi faca o aprere despre cei 3 admini capabili la naiba daca astia o sa isi faca conturi in prostie si o sa dea pe mess massuri sa voteze...de aia vrem sa se scoata sondaju si sa se faca un alt topic in care sa scrie +1 dar mno tu cum nu citesti...termina cu prostiile
Sus In jos
Caddy
V.I.P
V.I.P
Caddy

Mesaje : 2974
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 28
Localizare : Braila

Propunere importanta ! Empty
MesajSubiect: Re: Propunere importanta !   Propunere importanta ! Icon_minitimeDum Dec 05, 2010 6:19 pm

Pentru ce te speri de asta ma? Ca nu o sa iti recapeti adminul calmeazate,Shadow o sa aleaga doar 3 apoi ii votam pe aia degeaba se propun ei acuma ! In plus eu cred ca o sa ii aleaga si dupa cum stie el daca vrea am sa il ajut si eu , si o sa terminam cu asta.
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
drOg;x
V.I.P
V.I.P
drOg;x

Mesaje : 1718
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

Propunere importanta ! Empty
MesajSubiect: Re: Propunere importanta !   Propunere importanta ! Icon_minitimeDum Dec 05, 2010 6:25 pm

ba da tu nu itnelegi ideea ma macar taci naiba nu mai vorbi degeaba...SONDAJU E FACUT PENTRU CINE VA FI ADMINE...ce nu pricepi cu ce sa il ajuti tu?primii doica re au voturi vor lua admin nu mai trebe sa aleaga nimica...de aia zic ca o sa isi faca conturi in prostie si osa dea voturi ca nu apare cine pe cine a votat de aia vroiam topic separat si termina cu prostiile gen amenintari "nu sa iti recapeti adminul inapoi" ca si stii tu zeus daca o sa primesc eu sau nu inapoi...de aprca ionut te asculta pe tine...
Sus In jos
Continut sponsorizat




Propunere importanta ! Empty
MesajSubiect: Re: Propunere importanta !   Propunere importanta ! Icon_minitime

Sus In jos
 

Propunere importanta !

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial :: Arhiva :: Arhiva-
Mergi direct la:  
creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente