Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Respecta si vei fi respectat !
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 reclamatie Burebista

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
AlexSHSZ
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 2
Data de inscriere : 22/07/2011

reclamatie Burebista Empty
MesajSubiect: reclamatie Burebista   reclamatie Burebista Icon_minitimeVin Iul 22, 2011 4:27 am

Nick acuzat:Burebista
Ip acuzat:il aveti
Mapa / Harta:de_dust2_long, a contiunat pe de_inferno_2x2
Motiv / Acuzarea:slay pt ca lui nui convine sa joace cineva cu awp+groapa,nu era 1vs1 si nu cunosc vreo regula care sa interzica asa cv,pe de inferno 2x2 iam zis sa taca sa ma lase in pace si am primit fuck off affraid nu sunt obligat sai raspund intrebarilor lui stupide,doar pt ca este admin,trebuie sa raspund doar daca mi se fac poze

Dovada / Martori: Mihai,Dannyel

PS: Imi admit greseala mea,lam facut sugaci dar mia dat gag,am zis pe say_team @ (il banuiam shadow) iam zis "esti shadow dar fie" si dupa aceia a inceput cu slayurile,fuckoff si reguli adaugate de el.



Ultima editare efectuata de catre AlexSHSZ in Vin Iul 22, 2011 4:37 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Mihai
Asistent
Asistent
Mihai

Mesaje : 355
Data de inscriere : 18/04/2011
Varsta : 26

reclamatie Burebista Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie Burebista   reclamatie Burebista Icon_minitimeVin Iul 22, 2011 4:28 am

Asa este:).
Sus In jos
http://www.politiainromania.webs.com
VooDoo
Server AdminServer Admin
avatar

Mesaje : 162
Data de inscriere : 02/12/2010
Varsta : 34
Localizare : IASI

reclamatie Burebista Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie Burebista   reclamatie Burebista Icon_minitimeVin Iul 22, 2011 4:31 am

Si eu eram, Mihai tu esti martor mincinos, ai fost platit? Smile)
Sus In jos
AlexSHSZ
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 2
Data de inscriere : 22/07/2011

reclamatie Burebista Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie Burebista   reclamatie Burebista Icon_minitimeVin Iul 22, 2011 4:33 am

VooDoo:) desigur prietenul de nadejde a lui Burebista, se putea sa nu se bage pentru his best friend?Wink
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

reclamatie Burebista Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie Burebista   reclamatie Burebista Icon_minitimeVin Iul 22, 2011 4:39 am

sa posteze adminul,sa vedem ce are de zis
Sus In jos
kvdk
Asistent
Asistent
avatar

Mesaje : 309
Data de inscriere : 06/11/2010

reclamatie Burebista Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie Burebista   reclamatie Burebista Icon_minitimeVin Iul 22, 2011 4:43 am

Nu este in regulament ceva ce sa interzica sa stai cu orice fel de arma in groapa. Ca este dea dreptu noob-ism e altceva. Asadar adminul a gresit si trebuie avertizat, si nu o spun doar ca e frate-mio, doar nu el imi repara cs-u, pentru ca se trezeste el sa-si incerce comenzile.

PRO reclamatie.
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

reclamatie Burebista Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie Burebista   reclamatie Burebista Icon_minitimeVin Iul 22, 2011 4:46 am

Dar este scris in regulament cand un player injura un ADMIN sa fie sanctionat, hai sa iti zic si parerea mea..


CONTRA
Sus In jos
kvdk
Asistent
Asistent
avatar

Mesaje : 309
Data de inscriere : 06/11/2010

reclamatie Burebista Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie Burebista   reclamatie Burebista Icon_minitimeVin Iul 22, 2011 4:50 am

Sa fie sanctionat prin gag, nu prin destroy sau fuckoff.... stiu si eu ca sunt admin..... parerea mea.

Si sa fie prin sanctionat prin ban sau alte comenzi in cazul in care da retry dupa gag si nu respecta pedeapsa.(vezi Regulamntul scris de caddy si aprobat de ionut)


Ultima editare efectuata de catre kvdk in Vin Iul 22, 2011 4:51 am, editata de 1 ori
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

reclamatie Burebista Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie Burebista   reclamatie Burebista Icon_minitimeVin Iul 22, 2011 4:51 am

a primit gag dar nu a incetat cu injuraturile....
Sus In jos
kvdk
Asistent
Asistent
avatar

Mesaje : 309
Data de inscriere : 06/11/2010

reclamatie Burebista Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie Burebista   reclamatie Burebista Icon_minitimeVin Iul 22, 2011 4:54 am

Aici te contrazic... "(admine) esti un sugaci" dupa care a primit gag. Dupa care fara motiv kick, rezulta ca mi sa scos gagul automat, a intrat in groapa cu awp si a primit slay si a spus "Asta pentru ce a fost?". Apoi ia spus pe urmatoarea harta "Taci, lasa-ma-n pace" urmat de fuckoff.
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

reclamatie Burebista Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie Burebista   reclamatie Burebista Icon_minitimeVin Iul 22, 2011 4:59 am

Draga prietene kvdk,tot ce ai scris tu acolo e doar o vrajeala,noi suntem prieteni nu vreau sa te superi da hai sa iti zic eu de fapt cum stau lucrurile




lol! fratetu inceput sa injure ,a primit kick nu a disparut gagul se stie asta,cand ,,haide,, schimba numele in ,,burebista,, fratetu a zis ,,A iesit muistul?,, ,de asta a primit fuck off...nu era prima data cand injura.
Sus In jos
kvdk
Asistent
Asistent
avatar

Mesaje : 309
Data de inscriere : 06/11/2010

reclamatie Burebista Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie Burebista   reclamatie Burebista Icon_minitimeVin Iul 22, 2011 5:01 am

Intrebare:

Pentru injurii se da fuckoff sau gag?

Si intrebarea a fost" A iesit sugaciul?" nu "A iesit muistul".
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

reclamatie Burebista Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie Burebista   reclamatie Burebista Icon_minitimeVin Iul 22, 2011 5:03 am

nu a fost asa:)) da se da si ban permanent pentru injuraturi,destroy si ce vrea adminul carui i sau adus aceste jicniri,colegi nostri pot confirma
Sus In jos
kvdk
Asistent
Asistent
avatar

Mesaje : 309
Data de inscriere : 06/11/2010

reclamatie Burebista Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie Burebista   reclamatie Burebista Icon_minitimeVin Iul 22, 2011 5:04 am

curios... in regulament nu scrie asa ceva.

Oricum... Nu stiu de ce ii iei apararea adminului,si sa fiu sincer, nu ma pot intreba carei legatura, pentru ca este putin ciudat faptul ca iti dai silinta sa ii iei apararea,dar eu il astept pe el cu o scuza buna, pentru ca fratemio a mai luat ban perm numa asa ca se juca linistit(ionut si licoare pot confirma sau vezi cerere "unban GuMiTzA ;X).
Sus In jos
Shadow_Killer
Adminstrator
Adminstrator
Shadow_Killer

Mesaje : 1546
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 33
Localizare : Botosani

reclamatie Burebista Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie Burebista   reclamatie Burebista Icon_minitimeVin Iul 22, 2011 1:18 pm

mi se pare aberant ca tero sa stea in groapa si cu awp , in fine sa vedem ce zice Kid ca el joaca cu numele Burebista Smile))
Sus In jos
http://fullmp3.ro
kvdk
Asistent
Asistent
avatar

Mesaje : 309
Data de inscriere : 06/11/2010

reclamatie Burebista Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie Burebista   reclamatie Burebista Icon_minitimeVin Iul 22, 2011 1:51 pm

Shadow_Killer a scris:
mi se pare aberant ca tero sa stea in groapa si cu awp , in fine sa vedem ce zice Kid ca el joaca cu numele Burebista Smile))

Deci uite si legatura intre danny si "noul admin". Daca te uiti mai sus chiar am spus ca e de-a dreptul penibil sa stai acolo, dar nu se interzice. Oricum, doar nu o sa fie sanctionat ownerul serverului nu? Eu am terminat ce am avut de zis.
Sus In jos
Kid
Adminstrator
Adminstrator
Kid

Mesaje : 517
Data de inscriere : 07/11/2010
Varsta : 31
Localizare : Botosani

reclamatie Burebista Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie Burebista   reclamatie Burebista Icon_minitimeVin Iul 22, 2011 2:22 pm

Hai sa fac o lista de la toata cele spuse de gumita:
1. gag a primit pentru m-a facut sugaci
2. dupa ce a primit gag a inceput sa ma streseze pe canalul adminilor ca dc gag ca sa zic cine sunt etc. I-am zis sa nu mai scrie pe canalul adminilor ca ia ban si el ma ia cu "nu scrie in regulament" (l-am lasat in pace)
3.am zis fara awp+groapa cu vreo 10 minute inainte pentru ca erau playeri care se plangeau ca tero sta si in groapa si are si awp. triana a inteles. dupa 10 minute s-a trezit el mai smecher sa stea cu awp in groapa si i-am dat kick. apoi a inceput sa ma ia cu nu scrie in regulament etc.
4.cand s-a schimbat harta am intrat inaintea lui pe server dar nu aveam xp pe nick ala si am intrat pe burebista . intre timp mi-a zis dannyel ca a intrebat "a iesit muistul ala?".cand l-am intrebat dc vb urat de mine a inceput cu aerele cu "TACI" ca si cum el avea dreptate si eu m-am luat degeaba.
Cod:
*DEAD* Burebista :  gumita

[-------------------go------------------]
[-------------------go------------------]
[-------------------go------------------]
"sv_restart" changed to "1"
[-----------------Infernal--------------]
"sv_restart" changed to "0"
The game will restart in 1 SECOND
[-------------------go------------------]
[-------------------go------------------]
[-------------------go------------------]
[-----------------Infernal--------------]
[HPK] Players with ping higher than 100ms will be kicked!
GuMiTzA ;x dropped
GuMiTzA ;x has left the game
GuMiTzA ;x :  GUTA

] amx_pimpslap gumit
Client with that name or userid not found
Burebista :  dc vb urat de mine?

*FBI* | => Mihai <= :  da

GuMiTzA ;x :  GURA

GuMiTzA ;x connected
GuMiTzA ;x :  SA NU TE AUD!

GuMiTzA ;x is joining the Counter-Terrorist force
[AMXX] GuMiTzA ;x (89.123.99.45,) trying to connect
DaNnYeL :  :))

Adaugati la favorite 94.176.163.9:27015 , ip-ul actual al serverului!!!
] amx_pimpslap gumit
* [WAR3FT] You have been awarded 16 XP for picking up the bomb
GuMiTzA ;x died
GuMiTzA ;x (89.123.99.45) (STEAM_ID_LAN) Joined (Romania).
Triana killed VooDoo with usp
* [WAR3FT] You have been given 4 charges, each charge will block an enemy ultimate
[HPK] Ping checking disabled due to immunity...
Burebista :  fie...

Maver killed Burebista with usp
[G]*DEAD*GuMiTzA ;x :    Sug pula .
(PLAYER) GuMiTzA ;x :
Finally i-am dat pimpslap ca sa nu ii dau ceva mai dur:P
Si iata si versiunea mea nu doar pe a "inocentului gumitza"
PS: la inceput se dadea admin si cand l-am intrebat daca e admin zicea ca e de vreo 5 luni si ca dc intreb eu, cine sunt
Sus In jos
Caddy
V.I.P
V.I.P
Caddy

Mesaje : 2974
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 28
Localizare : Braila

reclamatie Burebista Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie Burebista   reclamatie Burebista Icon_minitimeVin Iul 22, 2011 2:31 pm

Kid ai +10 de la mine, clar ca-i un cocalar fara minte gumita...iti dai seama dupa felu cum are numele Wink).
Contra reclamatie.
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
kvdk
Asistent
Asistent
avatar

Mesaje : 309
Data de inscriere : 06/11/2010

reclamatie Burebista Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie Burebista   reclamatie Burebista Icon_minitimeVin Iul 22, 2011 2:57 pm

Caddy a scris:
Kid ai +10 de la mine, clar ca-i un cocalar fara minte gumita...iti dai seama dupa felu cum are numele Wink).
Contra reclamatie.


Vezi-ti de gura caddy. Fara comentarii fara rost.
Sus In jos
Caddy
V.I.P
V.I.P
Caddy

Mesaje : 2974
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 28
Localizare : Braila

reclamatie Burebista Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie Burebista   reclamatie Burebista Icon_minitimeVin Iul 22, 2011 4:53 pm

De ce ?Smile stiu si eu ce fel de player este si ce-i paote capul.
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

reclamatie Burebista Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie Burebista   reclamatie Burebista Icon_minitimeVin Iul 22, 2011 7:02 pm

kvdk. eu nu am nimic cu tine si sti bine.. dar mi se pare corect ce a facut kid..
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
Kid
Adminstrator
Adminstrator
Kid

Mesaje : 517
Data de inscriere : 07/11/2010
Varsta : 31
Localizare : Botosani

reclamatie Burebista Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie Burebista   reclamatie Burebista Icon_minitimeVin Iul 22, 2011 7:21 pm

zii lu fratetu sa mai posteze si el ca doar el a facut reclamatia.
daca se decide ca el are dreptate eu o sa imi cer scuze desi ma indoiesc de asta
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

reclamatie Burebista Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie Burebista   reclamatie Burebista Icon_minitimeSam Iul 23, 2011 2:14 am

licoare a scris:
kvdk. eu nu am nimic cu tine si sti bine.. dar mi se pare corect ce a facut kid..
+1

cred ca eu faceam mai rau,dupa cum se comporta fratetu...
Sus In jos
Shadow_Killer
Adminstrator
Adminstrator
Shadow_Killer

Mesaje : 1546
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 33
Localizare : Botosani

reclamatie Burebista Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie Burebista   reclamatie Burebista Icon_minitimeSam Iul 23, 2011 3:29 am

kvdk e de nota 10 in schimb daca faci o medie intre el si fratesu iese cam nota 6 maxim 7 ....
Sus In jos
http://fullmp3.ro
kvdk
Asistent
Asistent
avatar

Mesaje : 309
Data de inscriere : 06/11/2010

reclamatie Burebista Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie Burebista   reclamatie Burebista Icon_minitimeSam Iul 23, 2011 7:18 am

Caddy tu judeci oamenii dupa nume, deci nu stii ce player este. Joaca foarte bine dar comenteaza mult. Asta stiu si eu. Oricum nu ma mai bag.... imi vad de ale mele
Sus In jos
Continut sponsorizat




reclamatie Burebista Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie Burebista   reclamatie Burebista Icon_minitime

Sus In jos
 

reclamatie Burebista

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial :: Serverele Noastre :: Inf3rnal.cs-16.net[War3ft] Non-Stop :: Reclamatii admini-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente