Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Respecta si vei fi respectat !
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 reclamatie Burebista

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Caddy
V.I.P
V.I.P
Caddy

Mesaje : 2974
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 28
Localizare : Braila

reclamatie Burebista - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie Burebista   reclamatie Burebista - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 23, 2011 7:37 am

Din moment ce mi-ai comentat asa nesimtit nu cred ca-ti vezi de treaba.... eu nu m-am referit la stilu lui de joc , m-am referit la persoana sa daca chiar tu ai spus ca are gura mare atunci o sa aibe incontinuare de pierdut.
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
kvdk
Asistent
Asistent
avatar

Mesaje : 309
Data de inscriere : 06/11/2010

reclamatie Burebista - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie Burebista   reclamatie Burebista - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 23, 2011 1:38 pm

Caddy a scris:
Kid ai +10 de la mine, clar ca-i un cocalar fara minte gumita...iti dai seama dupa felu cum are numele Wink).
Contra reclamatie.


Nu cred ca eu am comentat nesimtit. Restul au spus frumos ce au avut de spus. Tu esti cel care am sarit calu de data asta. O fi el incapatanat si cu mai este, dar totusi e fratemio...
Sus In jos
Caddy
V.I.P
V.I.P
Caddy

Mesaje : 2974
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 28
Localizare : Braila

reclamatie Burebista - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie Burebista   reclamatie Burebista - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 23, 2011 9:19 pm

Pur si simplu NU MA INTERESEAZA cine este , toti trebuie sa fim trati corespunzator. Dupa cum am sesizat eu cand alt player este acuzat si are o atitudine corecta si un limbaj adecvat este luat peste picior iar nimeni nu sare pentru el. De ce?! Nu are relati => Sa ai o zii buna Smile.
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
kvdk
Asistent
Asistent
avatar

Mesaje : 309
Data de inscriere : 06/11/2010

reclamatie Burebista - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie Burebista   reclamatie Burebista - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 23, 2011 9:25 pm

Caddy? Cand ai fost tu ultima data pe server ? Ca sati spun defapt cat de bine stii tu despre ce e vorba;)
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

reclamatie Burebista - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie Burebista   reclamatie Burebista - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 24, 2011 2:04 am

gata ba cearta..ieri s-au alaltaieri l-am vazut chiar eu pe caddy (si i-am dat hs Smile) )glumeam Razz
Sus In jos
kvdk
Asistent
Asistent
avatar

Mesaje : 309
Data de inscriere : 06/11/2010

reclamatie Burebista - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie Burebista   reclamatie Burebista - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 24, 2011 2:05 am

Bine bine si eu mam saturat de certuri... oricum;) eu plec o saptamana Smile Danny sa butoiu de bere;)


Ultima editare efectuata de catre kvdk in Dum Iul 24, 2011 2:12 am, editata de 1 ori
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

reclamatie Burebista - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie Burebista   reclamatie Burebista - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 24, 2011 2:10 am

sa facut:D te asteptam..oricum nu scapi de ,,craciu,,ala:))))
Sus In jos
kvdk
Asistent
Asistent
avatar

Mesaje : 309
Data de inscriere : 06/11/2010

reclamatie Burebista - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie Burebista   reclamatie Burebista - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 24, 2011 2:13 am

Bine tu "curvo". Sa ma astepti:))))))
Sus In jos
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

reclamatie Burebista - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie Burebista   reclamatie Burebista - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 24, 2011 2:14 am

T.C . deja deviati de la subiect
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
Continut sponsorizat




reclamatie Burebista - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie Burebista   reclamatie Burebista - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 

reclamatie Burebista

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial :: Serverele Noastre :: Inf3rnal.cs-16.net[War3ft] Non-Stop :: Reclamatii admini-
Mergi direct la:  
Creati un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente