Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Respecta si vei fi respectat !
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 reclamatie smar2

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
VooDoo
Server AdminServer Admin
avatar

Mesaje : 162
Data de inscriere : 02/12/2010
Varsta : 34
Localizare : IASI

reclamatie smar2 Empty
MesajSubiect: reclamatie smar2   reclamatie smar2 Icon_minitimeJoi Aug 11, 2011 4:44 am

Nick acuzat:smar2
Ip acuzat:il are shadow
Mapa / Harta:mai multe harti
Motiv / Acuzarea:ii scotea gagu lui kvdk ca ma tot injura , banul la fel, iar dovada o are Shadow pe mess, kvdk ma tot injura de mama( mama e bolnava) ca cica i sa scos adminul din cauza mea
Sus In jos
kvdk
Asistent
Asistent
avatar

Mesaje : 309
Data de inscriere : 06/11/2010

reclamatie smar2 Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie smar2   reclamatie smar2 Icon_minitimeJoi Aug 11, 2011 4:49 am

Hai ma marsh. Tie de ce nu-ti faci reclamatie? Faci poze unui player care are aim, nu iti da pozele, si tu ii dai ban 20 de min? Esti batut in cap?

PS. Merita micata sa fie bolnava la ce copil a facut.
Sus In jos
SaKaLuL
Designer
Designer
SaKaLuL

Mesaje : 377
Data de inscriere : 13/09/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

reclamatie smar2 Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie smar2   reclamatie smar2 Icon_minitimeJoi Aug 11, 2011 4:55 am

Kvdk fara suparare si cand am jucat mai de mult nu mia placut cum te comportati , aveai tu moderator dar cam ii priveai pe ceilalti de sus, si ce ai spus despre maicasa este chiar... la cei 19 ani ai tai nu ai minte nici cat o gaina,
+1 VooDoo... ce e a fost a fost acum e vorba de prezent

Ps: Eu chiar daca nu am admin as fi de acord sa i se dea ban 4 zile.


Daca nu aveam voie sa postez imi pare rau..dar chiar nu mia placut ce a zis kvdk
Sus In jos
kvdk
Asistent
Asistent
avatar

Mesaje : 309
Data de inscriere : 06/11/2010

reclamatie smar2 Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie smar2   reclamatie smar2 Icon_minitimeJoi Aug 11, 2011 5:03 am

Sunt un simplu administrator sakalule si miam facut treaba mai bine decat oricine de pe server asta. Si nu am privit pe nimeni de sus. Doar ca voodoo nu mentioneaza din ce cauza il injur. Oricum ban-ul e permanent nu 4 zile cum ai zis tu;) deci ideea ta sa pus in vigoare.


Tot ce ma intereseaza e ca Smar2 sa scape curat din chestia asta.
Sus In jos
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

reclamatie smar2 Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie smar2   reclamatie smar2 Icon_minitimeJoi Aug 11, 2011 3:04 pm

1. amn2 ati gresit ca nu ati facut un print ( tu kvdk pentru versiunea ta cand zici ca nu mentioneaza de ce il injuri)( iar tu voodooo nu ai nici o dovada.. ce i-ai dat lu shadow pe mess? ca nu am inteles arata-ne si noua .. te rugam)
2.Ban permanent mi se pare o abureala. m-ai ales pentru kvdk.. care joaca de mult.. inteleg ca tte-a injurat.. de mai multe ori.(sunt sigur ca a fost doar un impuls pentru ca stiu ca kvdk nu injura deobicei). dar daca era sa banez si toti jucatori care mau injurat pe mine in fel si chip. nu cred ca se mai jucau nici 2 playeri pe servar in acest moment (pentru ca asta e adevarul)
Acum penrtu domnul smar2 : eu vad ca dupa numele asta ti-e ti sa urcat la cap domnul smar2 ti-am mai spus si inainte nu te mai baga peste treaba altora.. lasa-i sa-si rezolve singur "altercatiile" poate iti mai aduci aminte ca te-ai mai bagat odata peste mine .. ba chiar ai inceput sa ma ameninti ca vorbesti cu Ionut sa`mi scoata adminul. nu mai stiu daca iti aduci aminte...

propun asa ..
kvdk ban cateva zile
voodoo un avertisment ca este doar victima (dar a procedat urat)
si smar2 un rank mai jos
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
kvdk
Asistent
Asistent
avatar

Mesaje : 309
Data de inscriere : 06/11/2010

reclamatie smar2 Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie smar2   reclamatie smar2 Icon_minitimeJoi Aug 11, 2011 3:35 pm

Deci recunosc ca nu trebuia sal injur, mai ales asa urat. A fost ,vorba lui licoare, impulsul momentului. Si oricum nu trebuie sa fac niciun print, l-am injurat pe domnul voodoo ca la durut pe el asa tare ca fratemio are acces la adminul meu si s-a dus sa se planga la Ionutz. Ca urmare, sunt normal player. Ba nu... normal player banat. Chiar si daca fratemio a folosit adminul meu, nu la folosit in scopuri personale. Cand a luat gag a ramas cu gagul, cand a fost alt admin pe server nu a intrat peste el. Daca este sa punem cap la cap, cu toate ca fratemio avea acces la adminul meu, nu am primit nicio reclamatie din cauza lui, ba chiar mai scapa de codati si schimba hartile cand erau aiurea. Dar se pare ca pe domnul Voodoo l-a deranjat prea mult chestia asta.

Totusi, reclamatia este pentru smar2. Licoare stii ca ma inteleg foarte bine cu tine ,mai ales in ultima vreme, dar fara suparare, cred ca ai exagerat putin cu scazutul in grad pentru ca este prima lui abatere. Si este si vina mea pentru ce a facut, deoarece eu l-am bagat in chestia asta stiind ca el si voodoo nu se inteleg. Totusi recomand cu tarie ca smar2 trebuie doar avertizat. Ramane de vazut daca se ia in considerare avand in vedere ca nu mai sunt admin.
Sus In jos
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

reclamatie smar2 Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie smar2   reclamatie smar2 Icon_minitimeJoi Aug 11, 2011 4:55 pm

dupa parerea mea. smar2 merita DOWN nu este prima oara cand se abate.. stie el ce zic..
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
kvdk
Asistent
Asistent
avatar

Mesaje : 309
Data de inscriere : 06/11/2010

reclamatie smar2 Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie smar2   reclamatie smar2 Icon_minitimeJoi Aug 11, 2011 5:02 pm

Datii down altadata, nu vreau sa fie din cauza mea...
Sus In jos
VooDoo
Server AdminServer Admin
avatar

Mesaje : 162
Data de inscriere : 02/12/2010
Varsta : 34
Localizare : IASI

reclamatie smar2 Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie smar2   reclamatie smar2 Icon_minitimeVin Aug 12, 2011 2:43 am

Martor e si suntcodat , nu trebuie multe dovezi,plus ca si Shadow stie si i-am explicat, acum asteptam parerile lui (totusi nu merita sa fiu injurat in felul ala)
Sus In jos
kvdk
Asistent
Asistent
avatar

Mesaje : 309
Data de inscriere : 06/11/2010

reclamatie smar2 Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie smar2   reclamatie smar2 Icon_minitimeVin Aug 12, 2011 3:13 am

Sincer, ai merita sa fii injurat si mai si... pentru simplu fapt ca te-ai bagat unde nu trebuia si erai si mandru.
Sus In jos
VooDoo
Server AdminServer Admin
avatar

Mesaje : 162
Data de inscriere : 02/12/2010
Varsta : 34
Localizare : IASI

reclamatie smar2 Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie smar2   reclamatie smar2 Icon_minitimeVin Aug 12, 2011 4:14 am

si apropo nu eu ti am dat ban permanent ci Suntcodat,mentioneaza te rog Wink , pt ca sa saturat si el sa te vada cum ma injurai in tot felul
Sus In jos
Shadow_Killer
Adminstrator
Adminstrator
Shadow_Killer

Mesaje : 1546
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 33
Localizare : Botosani

reclamatie smar2 Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie smar2   reclamatie smar2 Icon_minitimeSam Aug 13, 2011 2:25 am

kvdk daca nu te inveti sa vorbesti frumos ai zburat si dp sv si dp forum , abia acum vad ce obsedat de admin esti ....
Sus In jos
http://fullmp3.ro
kvdk
Asistent
Asistent
avatar

Mesaje : 309
Data de inscriere : 06/11/2010

reclamatie smar2 Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie smar2   reclamatie smar2 Icon_minitimeSam Aug 13, 2011 2:42 am

Nu`s obsedat de admin ci de faptul ca l-am pierdut pe nimic. Ca ii sa sculat la unu, mie mia zburat adminu.

PS. nu ma ameninta pe mine cu de astea ca zbor.... pei ori zbor ori nu.
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

reclamatie smar2 Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie smar2   reclamatie smar2 Icon_minitimeMar Aug 16, 2011 10:15 pm

hai wa serios acuma voodoo e doar un nob
Sus In jos
kvdk
Asistent
Asistent
avatar

Mesaje : 309
Data de inscriere : 06/11/2010

reclamatie smar2 Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie smar2   reclamatie smar2 Icon_minitimeMier Aug 17, 2011 1:09 am

Danny are o lada de bere de la mine cand merg in BT:)
Sus In jos
VooDoo
Server AdminServer Admin
avatar

Mesaje : 162
Data de inscriere : 02/12/2010
Varsta : 34
Localizare : IASI

reclamatie smar2 Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie smar2   reclamatie smar2 Icon_minitimeMier Aug 17, 2011 1:56 am

vad ca aici pe forum lucrurile merg pe pile si spaga, ;)dar adevarul nu vreti sa-l vedeti
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

reclamatie smar2 Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie smar2   reclamatie smar2 Icon_minitimeVin Aug 19, 2011 7:13 pm

astept berea Wink)
Sus In jos
Smar2
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 26
Data de inscriere : 25/02/2011
Varsta : 30
Localizare : Botosani

reclamatie smar2 Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie smar2   reclamatie smar2 Icon_minitimeMier Sept 28, 2011 8:13 pm

Smile)dc va agitati atat:-w...ce treaba are gradul k faptul k i am luat apararea lui kvdk>:p...gandi ti un pic Wink...da si cica e prima abatera la mn:d ...nu cred k m am bagat asa aiurea ...intre cei 2;).Deci gta!
Sus In jos
Smar2
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 26
Data de inscriere : 25/02/2011
Varsta : 30
Localizare : Botosani

reclamatie smar2 Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie smar2   reclamatie smar2 Icon_minitimeMier Sept 28, 2011 8:14 pm

ganditi*



by Smar2;)
Sus In jos
Just*Play
Asistent
Asistent
Just*Play

Mesaje : 706
Data de inscriere : 17/08/2010
Varsta : 28
Localizare : Pierdut prin oras

reclamatie smar2 Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie smar2   reclamatie smar2 Icon_minitimeMier Sept 28, 2011 10:01 pm

nu mai fa dublu post
Sus In jos
http://muzica4you.do.am/
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

reclamatie smar2 Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie smar2   reclamatie smar2 Icon_minitimeMier Sept 28, 2011 11:01 pm

exista edit smar2 drogatule Smile)
si TC -post vechi
Sus In jos
Continut sponsorizat




reclamatie smar2 Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie smar2   reclamatie smar2 Icon_minitime

Sus In jos
 

reclamatie smar2

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial :: Serverele Noastre :: Inf3rnal.cs-16.net[War3ft] Non-Stop :: Reclamatii admini-
Mergi direct la:  
Creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente