Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Respecta si vei fi respectat !
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 Reclamatie Smar2

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
costy1995
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 4
Data de inscriere : 25/10/2011

Reclamatie Smar2 Empty
MesajSubiect: Reclamatie Smar2   Reclamatie Smar2 Icon_minitimeMar Oct 25, 2011 10:15 pm

Nick acuzat: Smar2
Ip acuzat: -
Mapa / Harta: fy_snow_orange
Motiv / Acuzarea: intru pe server joc 10 minute , jucam linistit cu ceilalti , intra asta in forta . ia primul HS ban la Cutare.. (nustiu exact numele carora lea dat ban) ... a dat injur de 3 bann-uri , cand dintr-o data nici apuc sa plec cu arma din baza You have banned from this server , dovada nu am ce sa va dau decat martorii , si dovada nu am ce sa va dau decat ca imi scrie you have ....
Dovada / Martori:

sunt 3-4 playeri care au luat ban pe nedrept , daca vedeti reclamatia postati aici , sa se ia masuri cu asta .... bann la jumate de server pe nedrept , sa vina si el aici cu commul lui ...


Remove clar ....

ip meu : 89.39.164.180
Sus In jos
Kid
Adminstrator
Adminstrator
Kid

Mesaje : 517
Data de inscriere : 07/11/2010
Varsta : 31
Localizare : Botosani

Reclamatie Smar2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Smar2   Reclamatie Smar2 Icon_minitimeMar Oct 25, 2011 11:13 pm

puteai sa faci o poza in care sa se vada ca a dat ban si la altii... o poza la consola macar... asa momentan nu sunt dovezi,trebuie pareri,raspunsuri
Sus In jos
costy1995
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 4
Data de inscriere : 25/10/2011

Reclamatie Smar2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Smar2   Reclamatie Smar2 Icon_minitimeMar Oct 25, 2011 11:33 pm

.... pana atunci macar unban ... am lasat si ip , martorii vin ei , depinde ...pfoa daca faceam poza avea remove acum
Sus In jos
Smar2
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 26
Data de inscriere : 25/02/2011
Varsta : 30
Localizare : Botosani

Reclamatie Smar2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Smar2   Reclamatie Smar2 Icon_minitimeMier Oct 26, 2011 12:28 am

in primul rand nu am dat ban la jumatate de servar;)Tu ai luat ban pentru ca ai dat cu he de orc pe fy_snow...si nu ai voie.De fiecare data cnd va zic asta va luati in gura cu adminii...E REGULA CA NU AI VOIE CU HE DE ORC PE HARTILE MICI.PUNCT...si 2 la mana ai luat ban doar 100 min ...bft:-h



by Smar2


Ultima editare efectuata de catre Smar2 in Mier Oct 26, 2011 12:36 am, editata de 1 ori
Sus In jos
VooDoo
Server AdminServer Admin
avatar

Mesaje : 162
Data de inscriere : 02/12/2010
Varsta : 34
Localizare : IASI

Reclamatie Smar2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Smar2   Reclamatie Smar2 Icon_minitimeMier Oct 26, 2011 12:29 am

ma faceti sa rad cand va aud ca trebuiesc dovezi, sincer acum smardoi ii cam smecher pe svr, trebuia sa-i fi facut poze daca era suspect de cod nu sa procedeze asa
dar daca a dat cu he de ork are dreptate adminul
Contra
Sus In jos
Smar2
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 26
Data de inscriere : 25/02/2011
Varsta : 30
Localizare : Botosani

Reclamatie Smar2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Smar2   Reclamatie Smar2 Icon_minitimeMier Oct 26, 2011 12:36 am

Poate nu vezi bn!!!nu i am dat ban din cauza codului>:p....ci din cauza ca a dat he de orc!!!E GREU DE PRICEPUT NU:-w....




by Smar2
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

Reclamatie Smar2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Smar2   Reclamatie Smar2 Icon_minitimeMier Oct 26, 2011 12:38 am

ce poze voodoo?ce dovezi?daca a dat cu he de ork clar...Daca eram eu luai si un destroy..deci bucurate...CONTRA
Sus In jos
Smar2
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 26
Data de inscriere : 25/02/2011
Varsta : 30
Localizare : Botosani

Reclamatie Smar2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Smar2   Reclamatie Smar2 Icon_minitimeMier Oct 26, 2011 12:45 am

deci u erai....VooDoo....iara te bagi ca stii u cn>:p....iara imi bat pl de tn daca te mai vad cu comentarii de prost gust;) hai bft



by Smar2
Sus In jos
VooDoo
Server AdminServer Admin
avatar

Mesaje : 162
Data de inscriere : 02/12/2010
Varsta : 34
Localizare : IASI

Reclamatie Smar2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Smar2   Reclamatie Smar2 Icon_minitimeMier Oct 26, 2011 2:22 am

SMARDOI eu sincer tin cu dreptatea , nu am stiiut ca a dat cu he de ork ptca nu a specificat nimeni, dupa aia am vazut ca ai spus tu si am dat edit la primul comentariu, iar de persoana ta ma doarein cot, esti doar un copil care ar trebui sa respecte pe cei mai mari si in primul rand playerii;) scz daca te am jignit (doar o persoana agramata poate sa faca misto de cineva)
Sus In jos
Shadow_Killer
Adminstrator
Adminstrator
Shadow_Killer

Mesaje : 1546
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 33
Localizare : Botosani

Reclamatie Smar2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Smar2   Reclamatie Smar2 Icon_minitimeMier Oct 26, 2011 2:33 am

gata cu cearta , daca va mai certati va scot adminele si va banez pe forum si o sa va calmati sau o sa continuati pe mess
Sus In jos
http://fullmp3.ro
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

Reclamatie Smar2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Smar2   Reclamatie Smar2 Icon_minitimeMier Oct 26, 2011 3:11 am

eu zic sa sa se dea T.C nu cred ca mai are rost ca deja deviati de la subiect + ca topic facut aiurea..
Sus In jos
VooDoo
Server AdminServer Admin
avatar

Mesaje : 162
Data de inscriere : 02/12/2010
Varsta : 34
Localizare : IASI

Reclamatie Smar2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Smar2   Reclamatie Smar2 Icon_minitimeMier Oct 26, 2011 3:46 am

corect, asta spuneam si eu, degeaba ne certam
Sus In jos
Smar2
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 26
Data de inscriere : 25/02/2011
Varsta : 30
Localizare : Botosani

Reclamatie Smar2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Smar2   Reclamatie Smar2 Icon_minitimeMier Oct 26, 2011 3:13 pm

da ne incertam din cauza ca nu vezi u bn...si ti am zis ai grija cum vb...:-w...ma doare in pl de opinia ta despre mn;)las o balta deci...bft:)

by Smar2
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

Reclamatie Smar2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Smar2   Reclamatie Smar2 Icon_minitimeMier Oct 26, 2011 6:12 pm

T.C
Sus In jos
Continut sponsorizat




Reclamatie Smar2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Smar2   Reclamatie Smar2 Icon_minitime

Sus In jos
 

Reclamatie Smar2

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial :: Serverele Noastre :: Inf3rnal.cs-16.net[War3ft] Non-Stop :: Reclamatii admini-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente