Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Respecta si vei fi respectat !
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 Reclamtie licoare

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Bobo1
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 4
Data de inscriere : 09/10/2011

Reclamtie licoare Empty
MesajSubiect: Reclamtie licoare   Reclamtie licoare Icon_minitimeDum Oct 09, 2011 3:56 am

Nick acuzat:licoare
Ip acuzat:nu il stiu
Mapa / Harta:de_dust2x2
Motiv / Acuzarea:destroy fara motiv
Dovada / Martori
voodoo,y2k,candy*....


PS-un admin incapabil...deabia intru si el imi da destroy Vreau sa se ia masuri este inacceptabil


Astept motivul pentru care am luat destroy
Nu am mai intrat de ceva timp pe sv si cand intru iau destroy
ce sv e asta?x-(
Sus In jos
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

Reclamtie licoare Empty
MesajSubiect: Re: Reclamtie licoare   Reclamtie licoare Icon_minitimeDum Oct 09, 2011 4:06 am

ai grija cu toate jignirile astea. eu am facut poze unui player Bobo Smile si a iesit dupa servar. ce inseamna asta ca sunt admin incapabil? daca tu intri pe servar cu acelasi nume. nu este normal sa fac ceva in privinta asta?

P.S oricum a zis dannyel ca iti da el unban!
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
Bobo1
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 4
Data de inscriere : 09/10/2011

Reclamtie licoare Empty
MesajSubiect: Re: Reclamtie licoare   Reclamtie licoare Icon_minitimeDum Oct 09, 2011 4:11 am

Puteai sa ma intrebi pur si simplu nu sa actionezi aiurea...eu am Bobo Smile Eu nu te jicnesc iti spun adevarul,Esti incapabil

PS:Mia dat DaNnYeL unban
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

Reclamtie licoare Empty
MesajSubiect: Re: Reclamtie licoare   Reclamtie licoare Icon_minitimeDum Oct 09, 2011 4:23 am

off,un curat PRO

PS:intradevar sa grabit eu nu-l judec e un admin bun...
Sus In jos
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

Reclamtie licoare Empty
MesajSubiect: Re: Reclamtie licoare   Reclamtie licoare Icon_minitimeDum Oct 09, 2011 4:24 am

daca te uiti mai bine am pus si eu acelasi nume ca al tau? sau nu vezi bine? Neutral si fie ca tine sunt incapabil. pacat ca dintre toti admini care sunt pe servar sunt singurul capabil sa faca ceva impotriva codatilor.!

oricum nu ma mai intereseaza.

Danyel te rog sa`mi stergi contul de pe servar. eventual da`mi un ban pentru 300000de ani.
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
Bobo1
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 4
Data de inscriere : 09/10/2011

Reclamtie licoare Empty
MesajSubiect: Re: Reclamtie licoare   Reclamtie licoare Icon_minitimeDum Oct 09, 2011 4:33 am

Eu nu am mai intrat de mult pe sv shadow,kid,dannyel,y2k,smar2,utzu ma cunosc eu nu prea am jucat pe sv asta,intru si eu rar si atuncia i-au destroy
lol!
Sus In jos
Shadow_Killer
Adminstrator
Adminstrator
Shadow_Killer

Mesaje : 1546
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 33
Localizare : Botosani

Reclamtie licoare Empty
MesajSubiect: Re: Reclamtie licoare   Reclamtie licoare Icon_minitimeDum Oct 09, 2011 2:34 pm

vezi ca ai jignit 2 lucruri , un admin si serverul
Sus In jos
http://fullmp3.ro
Kid
Adminstrator
Adminstrator
Kid

Mesaje : 517
Data de inscriere : 07/11/2010
Varsta : 31
Localizare : Botosani

Reclamtie licoare Empty
MesajSubiect: Re: Reclamtie licoare   Reclamtie licoare Icon_minitimeDum Oct 09, 2011 6:00 pm

topicul asta mi se pare o prostie. daca ai luat destroy pentru ca a jucat "altul" cu cod pe server e problema ta. jucati si voi cu nume originale nu 200 cu acelasi nume. eu stiu ca licoare e un admin bun si nu se ia aiurea de oricine
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

Reclamtie licoare Empty
MesajSubiect: Re: Reclamtie licoare   Reclamtie licoare Icon_minitimeDum Oct 09, 2011 6:07 pm

cu numele asta joaca de mult ma,putea sa ii zica sa dea pozele nu sa ii dea destroy....e o prostie,cum am patit si eu cu gont1 am intrat cu unnamed din greseala si el daduse deja ban la 2 cu numele asta si mia dat si mie..si a recunoscut ca a gresit si ca trebuia sa intrebe nu sa actioneze,in fine...
Sus In jos
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

Reclamtie licoare Empty
MesajSubiect: Re: Reclamtie licoare   Reclamtie licoare Icon_minitimeDum Oct 09, 2011 7:18 pm

Danyel tu te auzi ce spui? dupa 1 saptamana sa ii cer pozele ? daca erai tu in locul meu , foloseai zeci de mi de comenzi . ai uitat ca dadeai banuri aiurea la playeri care joace de cand este servarul deschis. ?
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

Reclamtie licoare Empty
MesajSubiect: Re: Reclamtie licoare   Reclamtie licoare Icon_minitimeDum Oct 09, 2011 7:28 pm

cn vorbeste parca tu nu ai dat ban aiurea...Smile)
Sus In jos
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

Reclamtie licoare Empty
MesajSubiect: Re: Reclamtie licoare   Reclamtie licoare Icon_minitimeDum Oct 09, 2011 7:32 pm

cum spui tu . Pacat ca au placut playeri/admini vechi ( ma refer la caddy/kvdk/drog;x/quest/dragonu) sa zica ei daca dadea-am eu banuri aiurea.

Oricum sa rezolvat orice problema .am vorbit cu Ionut si nu mai am admin. acum cred ca am facut pe multa lume fericitia.
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
Bobo1
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 4
Data de inscriere : 09/10/2011

Reclamtie licoare Empty
MesajSubiect: Re: Reclamtie licoare   Reclamtie licoare Icon_minitimeDum Oct 09, 2011 7:39 pm

in sfarsit

ps:adio Smile)
Sus In jos
spiridusul
V.I.P
V.I.P
spiridusul

Mesaje : 21
Data de inscriere : 24/02/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

Reclamtie licoare Empty
MesajSubiect: Re: Reclamtie licoare   Reclamtie licoare Icon_minitimeLun Oct 10, 2011 2:19 am

r3 all cred ca nu ne-am mai vazut de mult pe aici sunt PRO BOBO1 Wink
Sus In jos
VooDoo
Server AdminServer Admin
avatar

Mesaje : 162
Data de inscriere : 02/12/2010
Varsta : 34
Localizare : IASI

Reclamtie licoare Empty
MesajSubiect: Re: Reclamtie licoare   Reclamtie licoare Icon_minitimeLun Oct 10, 2011 3:48 am

intradevar licoare era un admin foarte bun, nici de quest nam mai auzit:(
pacat de ei

orikum Pro BoBo
Sus In jos
Kid
Adminstrator
Adminstrator
Kid

Mesaje : 517
Data de inscriere : 07/11/2010
Varsta : 31
Localizare : Botosani

Reclamtie licoare Empty
MesajSubiect: Re: Reclamtie licoare   Reclamtie licoare Icon_minitimeLun Oct 10, 2011 1:31 pm

eu personal daca ii faceam poze si iesea cand il mai vedeam il executam. indiferent de cine e. asa am patit si cu zumzete. nu a dat pozele si apoi cica "nu sunt eu ala" ... desi avea ip identic... deci vrajeala asta nu ma intereseaza
ps: parerea mea
Sus In jos
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

Reclamtie licoare Empty
MesajSubiect: Re: Reclamtie licoare   Reclamtie licoare Icon_minitimeLun Oct 10, 2011 10:03 pm

Nu mai conteaza Kid. eu consider ca am actionat "ca la carte" insa deja nu mai conteaza nu mai sunt admin. puteti sa dati T.C la acest topic
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

Reclamtie licoare Empty
MesajSubiect: Re: Reclamtie licoare   Reclamtie licoare Icon_minitimeLun Oct 10, 2011 11:00 pm

,,ca la carte,, crezi doar tu..am vazut ca mai multi au zis PRO..in fine


T.C
Sus In jos
Continut sponsorizat




Reclamtie licoare Empty
MesajSubiect: Re: Reclamtie licoare   Reclamtie licoare Icon_minitime

Sus In jos
 

Reclamtie licoare

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial :: Serverele Noastre :: Inf3rnal.cs-16.net[War3ft] Non-Stop :: Reclamatii admini-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente