Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Respecta si vei fi respectat !
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 Reclamatie Triana

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Shadow_Killer
Adminstrator
Adminstrator
Shadow_Killer

Mesaje : 1546
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 33
Localizare : Botosani

Reclamatie Triana - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Triana   Reclamatie Triana - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Ian 05, 2012 7:15 pm

yonutzy inca un post de aiurea si ai ban pe forum
Sus In jos
http://fullmp3.ro
Triana
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 145
Data de inscriere : 14/06/2011
Varsta : 39
Localizare : Oradea

Reclamatie Triana - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Triana   Reclamatie Triana - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Ian 05, 2012 10:27 pm

theheaven

ai zis ca pleci ....dar cum vad tot mai intri pe forum si nu te lasi lol!
Sus In jos
Maver
Adminstrator
Adminstrator
Maver

Mesaje : 264
Data de inscriere : 24/06/2011
Varsta : 41
Localizare : Oradea

Reclamatie Triana - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Triana   Reclamatie Triana - Pagina 2 Icon_minitimeVin Ian 06, 2012 1:51 am

Nu trebuie sa plece nimeni...nu fiti copii. E comunitate da? cu bune si rele cu momente frumoase si urate...toti suntem oameni cu asta am spus tot. Eu personal am avut momente mai bune si mai rele...dar de aceea e comunitate pentru a ne intelege intre noi si a ne rezolva eventualele neintelegeri sau probleme care pot aparea.
A renunta din alte motive se poate intelege...dar sa pleci asa cu coada intre picioare, mi se pare chiar aiurea si lipsit de ambitie...dar en fine, e pararea mea.

The heaven...indiferent de cat de ocupat esti, in fiecare zi iti poti gasi 30 de min sa intri pe server sa joci indiferent cat de ocupat esti...crede-ma stiu asta din experienta.
Chiar daca nu crezi ca ai gresit...eu zic ca da, ai gresit iar vina e a ta in proportie de 70-80%.
Referitor la adminii care sunt prieteni intre ei...eu zic ca e ceva normal. Exemplu de necondamnat: dannyel a intrat odata nervos pe server ca cineva i-a dat ban parca la un prieten de al lui...cred ca Voodoo era admin atunci si el a fost ... Dannyel fara intrebari i-a dat direct destroy la Voodoo...poti sa-l condamni? Eu zic ca nu...Exact asa Eu, Triana si AhYLe suntem prieteni de un deceniu daca nu mai bine... normal ca ne luam apararea unul la altul daca avem si dreptate...Daca avem si dreptate, doar atunci. Inca ceva...ce e defapt comunitatea aceasta sau orice comunitate daca nu se bazeaza pe prietenie...

p.s. Dannyel scuze, te-am dat exemplu...nu imi mai aduc aminte exact cele petrecute. Rolling Eyes
Sus In jos
theheaven
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 30
Data de inscriere : 14/08/2010

Reclamatie Triana - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Triana   Reclamatie Triana - Pagina 2 Icon_minitimeVin Ian 13, 2012 1:41 am

pentru cei sceptici de messengerul meu, dar pentru fanta in special : https://rapidshare.com/files/3786895211/editat.avi


si dai si aici un T.C.
Sus In jos
Continut sponsorizat




Reclamatie Triana - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Triana   Reclamatie Triana - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 

Reclamatie Triana

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial :: Serverele Noastre :: Inf3rnal.cs-16.net[War3ft] Non-Stop :: Reclamatii admini-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente