Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Respecta si vei fi respectat !
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 Reclamatie explosion

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
^KelKo^
V.I.P
V.I.P
^KelKo^

Mesaje : 93
Data de inscriere : 01/09/2010

Reclamatie explosion Empty
MesajSubiect: Reclamatie explosion   Reclamatie explosion Icon_minitimeMier Sept 01, 2010 3:07 am

Nick acuzat: explosion
Ip acuzat: nu stiu, e adminul vostru
Mapa / Harta : de_dust2004 cred ca era.. in oricecaz dust
Motiv / Acuzarea: mi-a dat fuck-off sau spin sau scrow sau ceva ce mi-a stricat controalele la cs degeaba.. eu luasem mole... ma dat la ct in baza.. am asteptat si am omortat 2 jucatori care voiau sa ma omoare le-am dat hs.. si inca 3 care erau afk.. tot hs si asta imi strica controalele si cica ai 10 secunde sa scoti aim Neutral
Dovada / Martori: doar martori jucatori care erau on... nu tu poze .. nu tu blind.. poate a facut el demos.. oricum... eu nu am

Nu este prima oara cand se ia de mine... cand am fost undead prima rasa care alearga repede si am luat si boots am alergat pe langa el si sica sa scot aim Neutral... zau....
Sper sa se rezolve... te salut
Yours sincerely : ^KelKo^/ CyPrYaNo_92 Wink
Sus In jos
drOg;x
V.I.P
V.I.P
drOg;x

Mesaje : 1718
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

Reclamatie explosion Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie explosion   Reclamatie explosion Icon_minitimeMier Sept 01, 2010 3:16 am

Asteptam raspunsul lui Explosion Smile
Sus In jos
Explosion
Banat
Banat
Explosion

Mesaje : 327
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Departe ...

Reclamatie explosion Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie explosion   Reclamatie explosion Icon_minitimeMier Sept 01, 2010 3:22 am

Frate esti batut in cap ??? E prima data cand te vad pe server si cica mam mai luat de tine odata.... wa copilash nu ma freca la cap , eu eram pe cladire si deodata Kelko HS Kelko HS de vreo 5-6 ori si ce pnm sa fac ??? am vrut sa iti dau ban ... am zis k nu apoi iar hs si mam enervat si tiam dat fuckoff nu ai zis nik am zis k esti strain apoi .... deodat wa cemiai facut wa nush ce tiam dat unfuckoff si am discutat da tu esti culmea nu mai adauga ca ne suparam imi pare rau ca nu am facut ss sa vedeti cum era el singurul din dreapta cu HS vreo 4-5...
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
drOg;x
V.I.P
V.I.P
drOg;x

Mesaje : 1718
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

Reclamatie explosion Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie explosion   Reclamatie explosion Icon_minitimeMier Sept 01, 2010 3:24 am

Explosion...nu te mai pripi...frate daca il suspectezi te pui frumos spectator si te uiti pe el...nu aplici comenzi doar ca ai vazut in dreapta ca a dat HS...daca ar fii asa...cu bulanul meu as fii tinut numa in ban...data viitoare fii sigur ca ai dreptate inainte sa iei o decizie Smile
Sus In jos
Explosion
Banat
Banat
Explosion

Mesaje : 327
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Departe ...

Reclamatie explosion Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie explosion   Reclamatie explosion Icon_minitimeMier Sept 01, 2010 3:27 am

Avea norecoil ca mam uitat destul spec pe el... tragea de 10 ori pe acelasi loc.... dar asta am tacut ... erati 5-6 pe server [admini] si apoi am vazut 6 hsuri deja era culmea....
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
drOg;x
V.I.P
V.I.P
drOg;x

Mesaje : 1718
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

Reclamatie explosion Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie explosion   Reclamatie explosion Icon_minitimeMier Sept 01, 2010 3:30 am

demo Smile ban se da doar daca are CLAR nu daca presupunem Smile daca ii sare tinta da dar daca nu...
Sus In jos
^KelKo^
V.I.P
V.I.P
^KelKo^

Mesaje : 93
Data de inscriere : 01/09/2010

Reclamatie explosion Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie explosion   Reclamatie explosion Icon_minitimeMier Sept 01, 2010 4:02 am

ce sa zic frate...drog are mare dreptate... crezi ca are cod... te faci spec.. frumos... dai in consola record "codat nume" faci ss daca crezi dai blind si dupa .. am dat 5 hs pt ca aveam mole
erau toti cu spatele si vreo2 3 afk ce voiam sa fac.. sa stau ca prostu sa ma uit la ei ... u mai mai luat o data pe kabul acum cateva zile ca cica am speed...
sefule... fati bine treaba te rog... ca eu vreau sa joc cs linistit pe sv asta.. da oricum
Te iert.. o sa incerc sa nu te mai bag in seama ca sa nu te mai suoar... eu joc cs asa pt ca am experienta.. asa jucam si la inceput pe sv cand se deschisese si jucam cu nick cypryano_92... si atunci primeam ban de la admini care nu verificau doar ca vedeau hs hs hs si ziceau cam am aim... daia am ocolit sv atata timp... da oricum repete...
Nu e nici o prob... da doar ca chestie.. sa verifici te rog frumos.Smile va multumesc
Sus In jos
Explosion
Banat
Banat
Explosion

Mesaje : 327
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Departe ...

Reclamatie explosion Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie explosion   Reclamatie explosion Icon_minitimeMier Sept 01, 2010 4:08 am

Nu trebuie sa ma eviti deloc , ba din contra , intreabama ca te ajut. Pe kabul Smile) nam zis niciodata nimik de speed , aia ... thoamne cum credeai Smile) radeam cu black si nu am zis de tine Smile) era black si unu zicea ca black are cod si face black dacum am si speed si eu la fel da ai spid , ai inteleg gresit chestia cu kabul... ok imi cer scuze ,cred ca voi fi degradat Very Happy a doua greseala a mea , si asta e destul de mare Wink asta e , tc , subiect incheiat , Admin degradat Sad
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
drOg;x
V.I.P
V.I.P
drOg;x

Mesaje : 1718
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

Reclamatie explosion Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie explosion   Reclamatie explosion Icon_minitimeMier Sept 01, 2010 4:17 am

Subiect redeschis! asteptam parerile celorlalti sa vedem ce zic! nici greseala asta nu e foarte mare...cel putin destul de mare incat sa te degradeze!eu propun sa iti mai da o sansa!
Sus In jos
suntCodat
V.I.P
V.I.P
suntCodat

Mesaje : 226
Data de inscriere : 14/08/2010
Varsta : 30
Localizare : Piatra Neamt

Reclamatie explosion Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie explosion   Reclamatie explosion Icon_minitimeMier Sept 01, 2010 4:59 am

a fost doar o greseala...si dupa cate lucruri bune a facut explosion pentru comunitatea noastra...se poate trece cu vederea...Smile...cred ca si voi sunteti deacord cu mine...Smile
Sus In jos
Ph3noKiD
V.I.P
V.I.P
Ph3noKiD

Mesaje : 17
Data de inscriere : 15/08/2010

Reclamatie explosion Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie explosion   Reclamatie explosion Icon_minitimeMier Sept 01, 2010 5:17 am

ma...pe server a spus cu totul si cu totul altceva....el a spus pe server k l`a dat mole si a tras unu in el si l`a luat si dupaia mergea in spatele lor si ii lua...:-S.....in al 2`lea rand drog....nu trebuie neaparat dovada (la model de reclamati playeri/admini scrie :"Dovada/Martori:"eu prin asta:"/" inteleg s-au ...trebuie martori si eu am fost martor;)....m`am pus si eu spc si m`am uitat pe el...no-recoil 100% ...in al 3`lea rand inainte de asta juca ca butul...deci...bv explosion:).....in al 4`lea rand cautati pe gametracker la toate serverele de inf3rnal caci acest nick:cypryano_92 nu a jucat mai mult de 3 ore---dovada ca minte;)
Sus In jos
drOg;x
V.I.P
V.I.P
drOg;x

Mesaje : 1718
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

Reclamatie explosion Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie explosion   Reclamatie explosion Icon_minitimeMier Sept 01, 2010 2:30 pm

da man dar faci tu un demo,,,ca no recoilu nu se observa atat de usor...putea sa aiba fps 100 cum au majoritatea si sa traga bine....
Sus In jos
Caddy
V.I.P
V.I.P
Caddy

Mesaje : 2974
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 28
Localizare : Braila

Reclamatie explosion Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie explosion   Reclamatie explosion Icon_minitimeMier Sept 01, 2010 4:38 pm

hmm..deci are liber pe serv sau nu ca ieri l-am vazut...
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
^KelKo^
V.I.P
V.I.P
^KelKo^

Mesaje : 93
Data de inscriere : 01/09/2010

Reclamatie explosion Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie explosion   Reclamatie explosion Icon_minitimeMier Sept 01, 2010 4:48 pm

Nu am cod.. nu am norecoil... am acces pe sv...
SI pentru cei ce nu ma cred ca sunt vechi pe sv.. si ca am avut si admin... uite un demo
^KelKO^.dem - 8.8 Mb
Oricum... Nu vreau nimic... tot ce vreau e sa pot juca in pace pe sv fara sa zica astia ca am aim ... wall.. speed. norecoill.... si cu prifire la explosion nu vreau sa i se scada adminu... ca ce a facut e banal... mi-a scos fuck-off si nu mi-a dat ban... da nu vreau sa mai faca asa data viitoare. Smile asta e tot multumesc...
Inchideti topicul Very Happy
Sus In jos
TheGladius
Banat
Banat
TheGladius

Mesaje : 241
Data de inscriere : 15/08/2010
Varsta : 27

Reclamatie explosion Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie explosion   Reclamatie explosion Icon_minitimeMier Sept 01, 2010 4:54 pm

io spun sai mai dam o sansa si daca continue propun o degradare asta o vom trece cu vederea pt ce a facut el pt comunitate
Sus In jos
drOg;x
V.I.P
V.I.P
drOg;x

Mesaje : 1718
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

Reclamatie explosion Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie explosion   Reclamatie explosion Icon_minitimeMier Sept 01, 2010 4:54 pm

Topic Closed!Rezolvat!
Sus In jos
Explosion
Banat
Banat
Explosion

Mesaje : 327
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 27
Localizare : Departe ...

Reclamatie explosion Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie explosion   Reclamatie explosion Icon_minitimeMier Sept 01, 2010 5:27 pm

Gladius te rog nu intra in topicul asta ... , Kelko , tiam scos fuckofful ca sa putem discuta , prima data pt ca nu ai zis nik am crezut ca nu esti roman... asa ca daca am vazut ca ai zis WA CE AI FACUt , tiam scos fuckoff , asa ... in fine .. TC Numa shadow stie ce va face. Drog Caddy noi vb aici dar stit ca shadow face ce vrea Wink)
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
Continut sponsorizat




Reclamatie explosion Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie explosion   Reclamatie explosion Icon_minitime

Sus In jos
 

Reclamatie explosion

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial :: Serverele Noastre :: Inf3rnal.cs-16.net[War3ft] Non-Stop :: Reclamatii playeri-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente