Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Respecta si vei fi respectat !
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 Unban pFp.. Unii admini nu au ce cauta pe acest srv... il fac de rusine :d

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
pFp
Banat
Banat
avatar

Mesaje : 11
Data de inscriere : 09/05/2011

Unban pFp.. Unii admini nu au ce cauta pe acest srv... il fac de rusine :d  Empty
MesajSubiect: Unban pFp.. Unii admini nu au ce cauta pe acest srv... il fac de rusine :d    Unban pFp.. Unii admini nu au ce cauta pe acest srv... il fac de rusine :d  Icon_minitimeMar Ian 31, 2012 8:31 pm

Nick:pFp este nick pe care am luat ban akm joc cu DinX de la sala...
Ip:89.39.166.247
Admin(adminul care te-a dat ban):nustiu
Harta:Knife parca
Ziua/Ora: nustiu
De ce crezi ca ai primit ban: Am facut iarasi o cerere de unban pt ca am mai facut una si nu a facut nimeni nimic in legatura cu ea.. si trag concluzia ca pe zi ce trece sunt unii admini care nu au ce cauta pe acest srv si se oftica foarte rau.. de ex am primit destroy pe nick DinX pe Inferno_2x2 fara sa mi se faca poze nici un amarat de blind acolo.. nimic.. asa se face frailor? nu va mai ofticati este doar un simplu joc il joci de distratie nu ca sa dai ban sau alte chestii ca te omoara.. deci chear daca nu imi scoateti banul eu asta vreau sa va zic.. ca nu o sa ajungeti nicaieri cu comportamentul asta.. nu se face asa Very Happy Numai bine Very Happy
ScreenShot(doar daca ti sau facut): Nu este Razz
Sus In jos
Mihai
Asistent
Asistent
Mihai

Mesaje : 355
Data de inscriere : 18/04/2011
Varsta : 26

Unban pFp.. Unii admini nu au ce cauta pe acest srv... il fac de rusine :d  Empty
MesajSubiect: Re: Unban pFp.. Unii admini nu au ce cauta pe acest srv... il fac de rusine :d    Unban pFp.. Unii admini nu au ce cauta pe acest srv... il fac de rusine :d  Icon_minitimeMar Ian 31, 2012 8:54 pm

In primul rand, nu cu `frailor`...si dovada !
Sus In jos
http://www.politiainromania.webs.com
pFp
Banat
Banat
avatar

Mesaje : 11
Data de inscriere : 09/05/2011

Unban pFp.. Unii admini nu au ce cauta pe acest srv... il fac de rusine :d  Empty
MesajSubiect: Re: Unban pFp.. Unii admini nu au ce cauta pe acest srv... il fac de rusine :d    Unban pFp.. Unii admini nu au ce cauta pe acest srv... il fac de rusine :d  Icon_minitimeMar Ian 31, 2012 9:00 pm

vroiam sa zic fratilor nu frailor.... scz pt greseala..Very Happy
Sus In jos
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

Unban pFp.. Unii admini nu au ce cauta pe acest srv... il fac de rusine :d  Empty
MesajSubiect: Re: Unban pFp.. Unii admini nu au ce cauta pe acest srv... il fac de rusine :d    Unban pFp.. Unii admini nu au ce cauta pe acest srv... il fac de rusine :d  Icon_minitimeMar Ian 31, 2012 9:40 pm

Citat :
Harta:Knife parca
daca ai primit ban pe o harta de knife pot fi din cateva motiva
1. ai dat cu he
2. ai folosit tp(teleportare)
3. nu ai stat pe rand.
4. poate ai primit de la shadow=)) ca nu ai respectat unul din motivele mentionate mai sus .
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
pFp
Banat
Banat
avatar

Mesaje : 11
Data de inscriere : 09/05/2011

Unban pFp.. Unii admini nu au ce cauta pe acest srv... il fac de rusine :d  Empty
MesajSubiect: Re: Unban pFp.. Unii admini nu au ce cauta pe acest srv... il fac de rusine :d    Unban pFp.. Unii admini nu au ce cauta pe acest srv... il fac de rusine :d  Icon_minitimeMar Ian 31, 2012 9:43 pm

nu este de la shadow banul este de la un admin si mea dat pt ca lam injurat ca nu statea la rand.. adica eu ca simplu player sa stau la rand si el ca admin ce sa faca sa imi dea ban ca nu respecta el regulile? oricum banul este de 1 luna si cv cred ca are 2 luni.. Very Happy si asa ca am sa joc de la sala sa va dau hs ca va ofticati la greu.. si mna poate mai dati inca un destroy pe la sala pe acolo Very Happy Multa Bafta Very Happy
Sus In jos
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

Unban pFp.. Unii admini nu au ce cauta pe acest srv... il fac de rusine :d  Empty
MesajSubiect: Re: Unban pFp.. Unii admini nu au ce cauta pe acest srv... il fac de rusine :d    Unban pFp.. Unii admini nu au ce cauta pe acest srv... il fac de rusine :d  Icon_minitimeMar Ian 31, 2012 9:47 pm

pFp a scris:
nu este de la shadow banul este de la un admin si mea dat pt ca lam injurat ca nu statea la rand.. adica eu ca simplu player sa stau la rand si el ca admin ce sa faca sa imi dea ban ca nu respecta el regulile? oricum banul este de 1 luna si cv cred ca are 2 luni.. Very Happy si asa ca am sa joc de la sala sa va dau hs ca va ofticati la greu.. si mna poate mai dati inca un destroy pe la sala pe acolo Very Happy Multa Bafta Very Happy

cu astfel de atitudine. o sa iei destroy chiar de la mine ( desi nu am acces Smile) ) e vina ta ca ai injurat. daca acel admin nu respecta o regula puteai sa faci un demo . si ii faceai o reclatie. nu sa vi dupa 1 luna sa faci cerere de unban. si termia cu chesti ca uni nu au ce cauta pe servar. astia sunt admini de pe infernal . nu`ti convine. poti sa dispari. daca l-ai injurat bine ti-a facut.

P.S exista si o camanda. care daca o executam pe tine. nici de la sala nu mai poti intra pe servar
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
Mihai
Asistent
Asistent
Mihai

Mesaje : 355
Data de inscriere : 18/04/2011
Varsta : 26

Unban pFp.. Unii admini nu au ce cauta pe acest srv... il fac de rusine :d  Empty
MesajSubiect: Re: Unban pFp.. Unii admini nu au ce cauta pe acest srv... il fac de rusine :d    Unban pFp.. Unii admini nu au ce cauta pe acest srv... il fac de rusine :d  Icon_minitimeMar Ian 31, 2012 9:53 pm

licoare a scris:
pFp a scris:
nu este de la shadow banul este de la un admin si mea dat pt ca lam injurat ca nu statea la rand.. adica eu ca simplu player sa stau la rand si el ca admin ce sa faca sa imi dea ban ca nu respecta el regulile? oricum banul este de 1 luna si cv cred ca are 2 luni.. Very Happy si asa ca am sa joc de la sala sa va dau hs ca va ofticati la greu.. si mna poate mai dati inca un destroy pe la sala pe acolo Very Happy Multa Bafta Very Happy

cu astfel de atitudine. o sa iei destroy chiar de la mine ( desi nu am acces Smile) ) e vina ta ca ai injurat. daca acel admin nu respecta o regula puteai sa faci un demo . si ii faceai o reclatie. nu sa vi dupa 1 luna sa faci cerere de unban. si termia cu chesti ca uni nu au ce cauta pe servar. astia sunt admini de pe infernal . nu`ti convine. poti sa dispari. daca l-ai injurat bine ti-a facut.

P.S exista si o camanda. care daca o executam pe tine. nici de la sala nu mai poti intra pe servar
Sus In jos
http://www.politiainromania.webs.com
Triana
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 145
Data de inscriere : 14/06/2011
Varsta : 39
Localizare : Oradea

Unban pFp.. Unii admini nu au ce cauta pe acest srv... il fac de rusine :d  Empty
MesajSubiect: Re: Unban pFp.. Unii admini nu au ce cauta pe acest srv... il fac de rusine :d    Unban pFp.. Unii admini nu au ce cauta pe acest srv... il fac de rusine :d  Icon_minitimeMar Ian 31, 2012 11:44 pm

Fuggi MAI BINE ZIS ! eu tiam dat ban numai ti minte cand tot injurai !!!

Ai mai facut o cerere dovada e acolo lol!

CONTRA !!! INVATA SA VORBESTI !!!
Sus In jos
Shadow_Killer
Adminstrator
Adminstrator
Shadow_Killer

Mesaje : 1546
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 33
Localizare : Botosani

Unban pFp.. Unii admini nu au ce cauta pe acest srv... il fac de rusine :d  Empty
MesajSubiect: Re: Unban pFp.. Unii admini nu au ce cauta pe acest srv... il fac de rusine :d    Unban pFp.. Unii admini nu au ce cauta pe acest srv... il fac de rusine :d  Icon_minitimeMier Feb 01, 2012 3:54 am

cerere respinsa , motiv ratat T.C. si ban pe forum are
Sus In jos
http://fullmp3.ro
Continut sponsorizat




Unban pFp.. Unii admini nu au ce cauta pe acest srv... il fac de rusine :d  Empty
MesajSubiect: Re: Unban pFp.. Unii admini nu au ce cauta pe acest srv... il fac de rusine :d    Unban pFp.. Unii admini nu au ce cauta pe acest srv... il fac de rusine :d  Icon_minitime

Sus In jos
 

Unban pFp.. Unii admini nu au ce cauta pe acest srv... il fac de rusine :d

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial :: Serverele Noastre :: Inf3rnal.cs-16.net[War3ft] Non-Stop :: Cerere Unban-
Mergi direct la:  
creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente