Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Respecta si vei fi respectat !
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 Reclamatie

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
XeroX
Asistent
Asistent
XeroX

Mesaje : 250
Data de inscriere : 30/08/2010
Varsta : 30
Localizare : Pitesti

Reclamatie Empty
MesajSubiect: Reclamatie   Reclamatie Icon_minitimeSam Noi 27, 2010 7:08 pm

nick acuzat : rds
Mapa: d2x2
Motiv: - se urca pe map si nu a facut acest lucru doar o singura data.

https://2img.net/r/ihimizer/i/12576788.png/ pe acest link gasiti si poza unde rds era pe map.

Daca celorlanti jucatori le-ati dat ban sau altceva nu ar fi corect ca si rds sa scape fara o pedeapsa...cand nu sunt admini se urca pe map....plus a zis ca pot sa-i fac si 10000 mii de poze deci se asteapta sa nu-i faceti nimic...si asta nu ar fi corect pentru ceilanti care au fost pedepsiti pentru acest lucru.

Cu respect XeroX.
Sus In jos
http://www.rapidfans.ro/
SaKaLuL
Designer
Designer
SaKaLuL

Mesaje : 377
Data de inscriere : 13/09/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

Reclamatie Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie   Reclamatie Icon_minitimeSam Noi 27, 2010 7:31 pm

Si eu iam dat kick ca era pe mapa si imi zice ce pla mea faci ma vrei sa nu mai admin?...
Sus In jos
Caddy
V.I.P
V.I.P
Caddy

Mesaje : 2974
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 28
Localizare : Braila

Reclamatie Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie   Reclamatie Icon_minitimeSam Noi 27, 2010 9:38 pm

Da, am sa ma ocup de asta Smile.
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
Shade
V.I.P
V.I.P
Shade

Mesaje : 183
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 26
Localizare : Petrosani

Reclamatie Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie   Reclamatie Icon_minitimeDum Noi 28, 2010 7:56 pm

i dam ban cateva zile , iar daca continua , il tinem tot asa
Sus In jos
drOg;x
V.I.P
V.I.P
drOg;x

Mesaje : 1718
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

Reclamatie Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie   Reclamatie Icon_minitimeLun Noi 29, 2010 12:26 am

terminati ma cu ban cateva zile iid ai cateva slayuri cand il prinzi pe sv si ii zici de ce...vb lu quest hai sa banam tot sv...
Sus In jos
Caddy
V.I.P
V.I.P
Caddy

Mesaje : 2974
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 28
Localizare : Braila

Reclamatie Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie   Reclamatie Icon_minitimeLun Noi 29, 2010 1:42 am

Noobi sunt peste tot -.-"
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
SaKaLuL
Designer
Designer
SaKaLuL

Mesaje : 377
Data de inscriere : 13/09/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

Reclamatie Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie   Reclamatie Icon_minitimeLun Noi 29, 2010 3:33 am

Si ce plm..vrei sa facem drog? hai sa ne suim toti pe mapa ca stim ca nu luam ban...Neutral
Sus In jos
drOg;x
V.I.P
V.I.P
drOg;x

Mesaje : 1718
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

Reclamatie Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie   Reclamatie Icon_minitimeLun Noi 29, 2010 4:02 am

BA le dati slay si punct NU ban l-ai auzit pe caddy? ban 1000min deci sa mor E UN JOC ba va prosteste rau de tot...e de distractie nu de seriozitate ca nu iti formezi caracteru pe calcualtor...
Sus In jos
yc3^t3a
V.I.P
V.I.P
yc3^t3a

Mesaje : 83
Data de inscriere : 27/10/2010

Reclamatie Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie   Reclamatie Icon_minitimeLun Noi 29, 2010 4:37 am

+1 dr0g;x are dreptate....sincer mai bine iati da slay/kick si il tot bateti la cap ka o sa se sature si o sa termine cu kestiile astea sau o sa gaseasca alt sv....
Sus In jos
SaKaLuL
Designer
Designer
SaKaLuL

Mesaje : 377
Data de inscriere : 13/09/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

Reclamatie Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie   Reclamatie Icon_minitimeLun Noi 29, 2010 9:07 pm

Poi da ma sunt de acord dar totusi ma car putina seriozitate la 3 suiri pe mapa ban 120 min ..etc macar..ca asa sar duce de rapa sv......orkm nu imi pasa eu doar am zis ...faceti ce vreti...
Sus In jos
Caddy
V.I.P
V.I.P
Caddy

Mesaje : 2974
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 28
Localizare : Braila

Reclamatie Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie   Reclamatie Icon_minitimeMier Dec 01, 2010 2:19 pm

Drog, tema am discutato cu Shadow..asa ca banul este in vigoare (nu referitor la playeri pe mapa sau alte chestii) , deci ei trebuie banati deoarece unele reguli afecteaza serv de ex (he pe rats:) ). Deci mai bine ...daca ei nu vor sa inteleaga si sa coopereze atunci :-h.Si sunt niste chesti banale "NU E VOIE PE HARTA" ....slab te sui pe harta sa ai "killuri" multe si tu sa te simti bine in pilea ta de ZEU asta este chesti..-.-".
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
drOg;x
V.I.P
V.I.P
drOg;x

Mesaje : 1718
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

Reclamatie Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie   Reclamatie Icon_minitimeMier Dec 01, 2010 3:05 pm

da ma inteleg da ii dai ban 120 de minute ma nu 1000 ca ii ca ala nu o sa mai intre pe server cand vede ban 1000 ca zice ca nu a facut nimic si a luat ban 1000minute mai bine 120...tie ti-am mai zis ba e doar un joc...
Sus In jos
Caddy
V.I.P
V.I.P
Caddy

Mesaje : 2974
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 28
Localizare : Braila

Reclamatie Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie   Reclamatie Icon_minitimeMier Dec 01, 2010 3:42 pm

Un joc? Macar ai avut vreo data un serv la vreun joc sti macare ceva despre asta?
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
drOg;x
V.I.P
V.I.P
drOg;x

Mesaje : 1718
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

Reclamatie Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie   Reclamatie Icon_minitimeMier Dec 01, 2010 3:46 pm

lasa ca ai avut tu vreo 100 creca, i-a zi ca asta nu e un joc? pentru voi stiu ca e viata reala dar mai calmati-va ma...si da stiu sa fac un srv de cs daca la asta te referi...spre deosebire de tine...
Sus In jos
SaKaLuL
Designer
Designer
SaKaLuL

Mesaje : 377
Data de inscriere : 13/09/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

Reclamatie Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie   Reclamatie Icon_minitimeMier Dec 01, 2010 4:35 pm

ba eu am avut si stiu cum e ..nu lam avut hostat dar il aveam pe un server nu dau nume...credema daca unu flodeaza ca prostu sau daca foloseste coduri sau se suie pe mapa nu prea imi convine fiindca apar reclamati ei vad ca nu iau masuri tot mai multi fac iar playeri care sau saturat pleaca..si asa sa dus un server de rapa:)
Sus In jos
drOg;x
V.I.P
V.I.P
drOg;x

Mesaje : 1718
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

Reclamatie Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie   Reclamatie Icon_minitimeMier Dec 01, 2010 4:39 pm

ba frate am inteles ce zici tu iei masuri ba ii dai ban 120 minute sau ii dai slay dar nu ii dai ban 1000m wa
Sus In jos
SaKaLuL
Designer
Designer
SaKaLuL

Mesaje : 377
Data de inscriere : 13/09/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

Reclamatie Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie   Reclamatie Icon_minitimeMier Dec 01, 2010 4:40 pm

exact .............asa ii pe orice server dar in nici un caz un 1000000000de min...NeutralNeutral....
Sus In jos
Caddy
V.I.P
V.I.P
Caddy

Mesaje : 2974
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 28
Localizare : Braila

Reclamatie Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie   Reclamatie Icon_minitimeMier Dec 01, 2010 7:44 pm

Este a 2 sanctionare ffs ! Daca continua tot asa pot sa dau si ban permanent Smile.
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
drOg;x
V.I.P
V.I.P
drOg;x

Mesaje : 1718
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

Reclamatie Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie   Reclamatie Icon_minitimeJoi Dec 02, 2010 12:16 am

nu ai dreptul sa ii dai ban permanent pentru ca sa suit pe mapa....ii dai slay si ban 120min....zici ca ti greu sa ii dai tot asa....te-ai prostit rau de tot frate....te-a tampit jocu asta...
Sus In jos
SaKaLuL
Designer
Designer
SaKaLuL

Mesaje : 377
Data de inscriere : 13/09/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

Reclamatie Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie   Reclamatie Icon_minitimeJoi Dec 02, 2010 2:05 am

si eu sunt de acord cu drog...120 de minute inseamna 2 ore...intri si daca chiar nu sa invatat minte dublez...la 240 min..parerea mea....eu de exemplu lam prins pe ergologlo pe mapa iam dat de 6 ori slay si dupa ce a terminat sa se urce pe mapa a dat cu he de orc iam dat frumusel ban 120 de min si dupaia sa invatat minte..si nici nu e roman...deci eu cred ca asa ar trebui sa procedam
Sus In jos
Caddy
V.I.P
V.I.P
Caddy

Mesaje : 2974
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 28
Localizare : Braila

Reclamatie Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie   Reclamatie Icon_minitimeJoi Dec 02, 2010 2:48 am

Se pare ca nu intelegi Smile...
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
drOg;x
V.I.P
V.I.P
drOg;x

Mesaje : 1718
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

Reclamatie Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie   Reclamatie Icon_minitimeJoi Dec 02, 2010 2:59 am

ce e de inteles ba explica-ne si noua ca in viziunea ta probabil suntem prosti...zice ce nu intelegem?...nu intelegem ca e doar un joc?nu intelegem ca nu e viata reala? este doar un joc ba toti emretam sa il jucam de acea sunt impotriva banului pe durata mare.
Sus In jos
yc3^t3a
V.I.P
V.I.P
yc3^t3a

Mesaje : 83
Data de inscriere : 27/10/2010

Reclamatie Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie   Reclamatie Icon_minitimeJoi Dec 02, 2010 6:11 am

wai wai nu va mai certati ka kioriii...voi suteti admini ar trebui sa dati exemple la pleyeri...nu aproape cei mai importanti 2 oameni de pe server aproape(ka nam nimikcu nimeni ) va certati va dati seama ka se apuca si simplii membri...ar mai lipsi sa se ia si shadow la cearta cu voi si ar fi gata... drog are dreptate cadyy e doar un joc inteleg ka va creeaza probleme dar hai sa faceti o regula la 3-4 suiri pe mapa ban 60 de minute de ex dar dupa 3 slayuri.
Sus In jos
Caddy
V.I.P
V.I.P
Caddy

Mesaje : 2974
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 28
Localizare : Braila

Reclamatie Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie   Reclamatie Icon_minitimeJoi Dec 02, 2010 7:08 pm

Asta tot incerc sa spun daca "PROBLEMATICUL" trebuie sa scriu neaparat cu o culoare sa iasa in evidenta? Deci daca el este noob si tot nu vrea sa inteleaga banul creste , crezi ca daca el tot sufera de reguli si de buguri ele nu trebuie sa pedepsite?Pai drog ceea ce pun eu acuma in vorba cu regula ...asta ai facut si tu cu NO RECOIL, atunci ar trebui ca sa nu mai dam ban perm pe el ci doar sa il lasam in pace nu?Sau codurile deci toate sunt contra joc ..incerci sa intelegi ca daca eu consider asa nu afecteaza cu nimica comunitatea....sa sti cand foloseati HE-ul de ORC pe "de_rats" , acest lucru a cauzat la servar o pierdere de date...si tot asa daca ar fi as continua dar ..nu mai zic nimica Smile.Acuma vreau sa isi spuna si Shadow parerea, apropo daca eu ma contrazic cu cineva(in cazul acesta Drog ,nu inseamna ca ne certam ...este o mare diferenta ).Hai sa fim seriosi cati in procente din playeri de pe serv viziteaza FORUMU infara de Admin/UnBan... :-j ...ma dezgusta lucrul asta (astea sunt noobi ).
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
drOg;x
V.I.P
V.I.P
drOg;x

Mesaje : 1718
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

Reclamatie Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie   Reclamatie Icon_minitimeJoi Dec 02, 2010 8:12 pm

+1 caddy cu faza cu certat-o ...nu ne certam discutam intr-un mod mai serios...am inteles nu trebuie sa ma jicnesti ca nu esti cu copii tai aici...pricep ce vrei sa spui dar sunt total contra sa dai ban permanent pentru un lucru stupid...ca urcatul pe mapa.
Sus In jos
Continut sponsorizat




Reclamatie Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie   Reclamatie Icon_minitime

Sus In jos
 

Reclamatie

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial :: Serverele Noastre :: Inf3rnal.cs-16.net[War3ft] Non-Stop :: Reclamatii playeri-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente