Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Respecta si vei fi respectat !
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 Reclamatie Dragonu aKa 47

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Fanta
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 52
Data de inscriere : 18/12/2010

Reclamatie Dragonu aKa 47  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Dragonu aKa 47    Reclamatie Dragonu aKa 47  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 19, 2010 1:28 am

HoTD.Caddy a scris:
Nu am sters nici un mesaj.-.-"
stai calm ... nu tu
Sus In jos
Fanta
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 52
Data de inscriere : 18/12/2010

Reclamatie Dragonu aKa 47  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Dragonu aKa 47    Reclamatie Dragonu aKa 47  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 19, 2010 1:32 am

clar ... am jucat de atatea ori pe servar ... mi sa facut de atatea ori poze ... nu inteleg dc sa am acuma cod ? Neutral
va folositi putin capul ? .... fara suparare ...
nu o sa va inteleg niciodata .... nu ma mir ca multi au plecat .... v-ati facut un grupulet si gata ala ramane ... cand zice unu contra ... toti fac la fel ... nici macar unu sa gandeasca din toti ....
hai sa se arunce unu in fantana ca vor sari toti =))
Sus In jos
SaKaLuL
Designer
Designer
SaKaLuL

Mesaje : 377
Data de inscriere : 13/09/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

Reclamatie Dragonu aKa 47  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Dragonu aKa 47    Reclamatie Dragonu aKa 47  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 19, 2010 1:41 am

eu nu inteleg ce va mai lungiti atata...o poza poate iesi neagra dupa urmatorul criteriu: 1) a avut wall iar programu a incercat sa ascunda asta facand totul negru 2) mai este un program de aim...in care cand respecetivul admin ii face poza programul "cade" iar poza iesi neagra.....altceva nu mai stiu...eu nu am auzit "poze negre" de la flood....
Sus In jos
Fanta
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 52
Data de inscriere : 18/12/2010

Reclamatie Dragonu aKa 47  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Dragonu aKa 47    Reclamatie Dragonu aKa 47  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 19, 2010 1:47 am

chestia e ca trebuia sa iasa toate .... nu ultima ....
Sus In jos
drOg;x
V.I.P
V.I.P
drOg;x

Mesaje : 1718
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 33
Localizare : Petrosani

Reclamatie Dragonu aKa 47  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Dragonu aKa 47    Reclamatie Dragonu aKa 47  - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 19, 2010 2:02 am

Hai ca deja asta e o prostie am cautat pe google si sa mor eu daca am gasit eu poze negre de la flood...
Closed ! banul ramane !
Sus In jos
Continut sponsorizat




Reclamatie Dragonu aKa 47  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Dragonu aKa 47    Reclamatie Dragonu aKa 47  - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 

Reclamatie Dragonu aKa 47

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial :: Serverele Noastre :: Inf3rnal.cs-16.net[War3ft] Non-Stop :: Reclamatii admini-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente