Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Respecta si vei fi respectat !
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 Reclamatie RED

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
eXp
V.I.P
V.I.P
eXp

Mesaje : 1135
Data de inscriere : 01/12/2010
Varsta : 33
Localizare : Petrosani

Reclamatie RED Empty
MesajSubiect: Reclamatie RED   Reclamatie RED Icon_minitimeSam Dec 18, 2010 11:17 pm

Nick acuzat:RED
Ip acuzat:Din pacate nu-l am a jucat astazi de 2 ori pe server prima data shadow ia cerut sa scoate aimu si el a iesit, a doua oara am uitat de el
Mapa/Harta:Prima data de_dust_bomb(parca asa se numeste) si a 2 d2 cred
Motiv:Pai avea aim se vedea clar la orice kill HS
Dovada/Martori:Shadow, cezz

Am facut aceasta reclamatie ca el sa fie banat cand mai intra caci nu am ip, asptept pareri
Sus In jos
Caddy
V.I.P
V.I.P
Caddy

Mesaje : 2974
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 28
Localizare : Braila

Reclamatie RED Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie RED   Reclamatie RED Icon_minitimeDum Dec 19, 2010 12:01 am

Cum spunea Drog (dovada!),asa ca de unde stiu eu ca tu nu te-ai ofticat pe el?
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
drOg;x
V.I.P
V.I.P
drOg;x

Mesaje : 1718
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

Reclamatie RED Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie RED   Reclamatie RED Icon_minitimeDum Dec 19, 2010 12:35 am

+1 caddy
dar daca a zis shadow sa asteptam parerea lui Smile
Sus In jos
Shadow_Killer
Adminstrator
Adminstrator
Shadow_Killer

Mesaje : 1546
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 33
Localizare : Botosani

Reclamatie RED Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie RED   Reclamatie RED Icon_minitimeDum Dec 19, 2010 12:49 am

eu am zis ca o sa ma mai uit pe el dar mi s-a parut cam suspect ca am luat 3 hs-rui de la el din intoarcere....
Sus In jos
http://fullmp3.ro
eXp
V.I.P
V.I.P
eXp

Mesaje : 1135
Data de inscriere : 01/12/2010
Varsta : 33
Localizare : Petrosani

Reclamatie RED Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie RED   Reclamatie RED Icon_minitimeDum Dec 19, 2010 12:53 am

si eu am luat f multe si tot timpu dadea ce dovada sa-ti dau dc erau 2 admini, aceasta reclamatie este ca sa va atrag atentia in legatura cu plyerul resptectiv
Sus In jos
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

Reclamatie RED Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie RED   Reclamatie RED Icon_minitimeDum Dec 19, 2010 1:15 am

ExPeRiEnCe;x a scris:


Am facut aceasta reclamatie ca el sa fie banat cand mai intra caci nu am ip, asptept pareri

te cam sucesti.. ai grija...fara dovada nu ii putem face nimic..!
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
eXp
V.I.P
V.I.P
eXp

Mesaje : 1135
Data de inscriere : 01/12/2010
Varsta : 33
Localizare : Petrosani

Reclamatie RED Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie RED   Reclamatie RED Icon_minitimeDum Dec 19, 2010 1:21 am

Ma vad ca tot nu intelegeti
Nu vreau sa-i dati ban ci cand il vedeti pe server sa-l verificati, si bineinteles daca intra cu aim cum a intrat azi sa-l banati la asta ma refeream
Sus In jos
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

Reclamatie RED Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie RED   Reclamatie RED Icon_minitimeDum Dec 19, 2010 2:31 am

ExPeRiEnCe;x a scris:
Ma vad ca tot nu intelegeti
Nu vreau sa-i dati ban ci cand il vedeti pe server sa-l verificati, si bineinteles daca intra cu aim cum a intrat azi sa-l banati la asta ma refeream

Smile) exact ce am spus Smile) prima oara ai zis ca "am facut aceasta reclamatie pentru ai da ban cand il vedem pe server"
Oricum am zis fara dovada nu putem face nimic... oricum multumim pentru avertizare... dar asta puteai sa ne spui pe mess eventual...
P.S Experience sa nu crezi ca am zis astea pentru ca am ceva cu tine.. pentru ca nu am nimic cu tine.. dar cum sa zic... acest topic.. este cam aiurea ..puteai doar sa zici pe mess si gata.. nu trebuia sa faci un topic... oricum cum am mai zis multumim pentru informare.... RED o sa fie supraveghiat//

Cred ca putem da T.C nu?
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
drOg;x
V.I.P
V.I.P
drOg;x

Mesaje : 1718
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 32
Localizare : Petrosani

Reclamatie RED Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie RED   Reclamatie RED Icon_minitimeDum Dec 19, 2010 3:08 am

da ma si vroiai sa dea pe mess la toti adminii nu? nu vad care e problema cu topicul mai ales ca a zis si Ionut ca era suspect...terminati odata ca nu sunteam in armata.
Sus In jos
Caddy
V.I.P
V.I.P
Caddy

Mesaje : 2974
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 28
Localizare : Braila

Reclamatie RED Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie RED   Reclamatie RED Icon_minitimeDum Dec 19, 2010 3:08 am

Topic inchis.
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
Continut sponsorizat




Reclamatie RED Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie RED   Reclamatie RED Icon_minitime

Sus In jos
 

Reclamatie RED

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial :: Serverele Noastre :: Inf3rnal.cs-16.net[War3ft] Non-Stop :: Reclamatii playeri-
Mergi direct la:  
Creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente