Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Respecta si vei fi respectat !
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 Reclamatie licoare 22/04/2011 a facut cea vrut

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
DaN
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 28
Data de inscriere : 13/03/2011

Reclamatie licoare 22/04/2011 a facut cea vrut Empty
MesajSubiect: Reclamatie licoare 22/04/2011 a facut cea vrut   Reclamatie licoare 22/04/2011 a facut cea vrut Icon_minitimeVin Apr 22, 2011 10:57 pm

http://fisierulmeu.ro/34IWNXCPQ8KN/licoare1-dem.html

Unii admini zic ca e voie cu he de orc pe rats altii nu, licoare face ce vrea.

+ ca inainte pe assault dadea slay la orice tero in baza la CT de 3-4 luni de cand joc nu am luat slay pe assault, azi premiere

astept martorii sa dea reply

P.S. Esti cam trist licoare si varza la cs btw.


Ultima editare efectuata de catre DaN in Sam Apr 23, 2011 12:52 am, editata de 1 ori
Sus In jos
w1ckEenDz.
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 62
Data de inscriere : 19/04/2011

Reclamatie licoare 22/04/2011 a facut cea vrut Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie licoare 22/04/2011 a facut cea vrut   Reclamatie licoare 22/04/2011 a facut cea vrut Icon_minitimeVin Apr 22, 2011 11:12 pm

licoare oi fi tu mai vechi...... el zice ca nu e voie cu he de orc pe rats care e harta mare.. fie nu stau sami bat capu cu el si dan imi este fff bun preten si nu ma mintit pana acm..... fie e si vina ta dane ca si tu injurai..... dar licoare trebuia sati dee gag si atata nu ban dar fie!!!
Sus In jos
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

Reclamatie licoare 22/04/2011 a facut cea vrut Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie licoare 22/04/2011 a facut cea vrut   Reclamatie licoare 22/04/2011 a facut cea vrut Icon_minitimeVin Apr 22, 2011 11:20 pm

BUn.. Luati demo`ul vizionatil.. K?1 De cand sunt admin.. Pe harta de_rats sa jucat fara he de orc.. Pentru ca e ca si cum dai din baza in baza.
2.traba cu Assault e alta.. Am dat mesaje Clare cu CT OStateci --- Iar TerrO Sta IN BAZA SI APARA OSTATECI..! Tu Cum nu mai ascultat ai luat slay(bineinteles si ceilalti). Am zis Asa Pentru ca nu vreau sa te mai aud ca T fac Rush... Si Ct NU pot sa ia ostateci Din aceasta cauza..
3.DACA ADmini (cei vechi vreau.. dar si cei noi) Decid ca am gresit cu ceva? Atunci eu vreau REMOVE la admin..Am ajuns ca dupa atata timp de cand joc pe Infernal sa isi bata joc niste "pusti"(sa nu zic altfel) de mine? Am ajuns sa ma ameninte "uni" ca raman fara admin...

http://www.speedyshare.com/files/28096021/de_rats0000.bmp

Pentru W1ckhedz(sau cum e).. Nu te mai baga peste ce face un admin. Pentru ca acel admin cu siguranta are un motiv. pentru ceea ce face..+ ca nu tu suporti consecintele ci eu.. Asa ca te rog eu mult.. NU te mai baga peste mine.. cand fac ceva ? k

Hf..
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
DaN
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 28
Data de inscriere : 13/03/2011

Reclamatie licoare 22/04/2011 a facut cea vrut Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie licoare 22/04/2011 a facut cea vrut   Reclamatie licoare 22/04/2011 a facut cea vrut Icon_minitimeVin Apr 22, 2011 11:25 pm

licoare a scris:
BUn.. Luati demo`ul vizionatil.. K?1 De cand sunt admin.. Pe harta de_rats sa jucat fara he de orc.. Pentru ca e ca si cum dai din baza in baza.
2.traba cu Assault e alta.. Am dat mesaje Clare cu CT OStateci --- Iar TerrO Sta IN BAZA SI APARA OSTATECI..! Tu Cum nu mai ascultat ai luat slay(bineinteles si ceilalti). Am zis Asa Pentru ca nu vreau sa te mai aud ca T fac Rush... Si Ct NU pot sa ia ostateci Din aceasta cauza..
3.DACA ADmini (cei vechi vreau.. dar si cei noi) Decid ca am gresit cu ceva? Atunci eu vreau REMOVE la admin..Am ajuns ca dupa atata timp de cand joc pe Infernal sa isi bata joc niste "pusti"(sa nu zic altfel) de mine? Am ajuns sa ma ameninte "uni" ca raman fara admin...

http://www.speedyshare.com/files/28096021/de_rats0000.bmp

Pentru W1ckhedz(sau cum e).. Nu te mai baga peste ce face un admin. Pentru ca acel admin cu siguranta are un motiv. pentru ceea ce face..+ ca nu tu suporti consecintele ci eu.. Asa ca te rog eu mult.. NU te mai baga peste mine.. cand fac ceva ? k

Hf..

dupa 30min (dupa ce a trecut banu) imi iau iar ban ca domnu trist nu ma vrea pe server

http://fisierulmeu.ro/34HK0BWWZZXY/licoare2-dem.html

esti prea praf omule si ca admin si ca player, habar nu ai sa joc, si pe assault dupa ce mureai tu incepeai sa dai slap la toti sa se miste mai cu talent, pai tu crezi ca toti suntem asa praf ca tine ? Esti ca un copilas mic faci ce vrei daca nu e ca tine incepi sa dai slay/ban

cica tero nu au voie pe casa pe assault... luatii adminu ca nu stie ce face
Sus In jos
DaN
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 28
Data de inscriere : 13/03/2011

Reclamatie licoare 22/04/2011 a facut cea vrut Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie licoare 22/04/2011 a facut cea vrut   Reclamatie licoare 22/04/2011 a facut cea vrut Icon_minitimeVin Apr 22, 2011 11:26 pm

Si btw nus un pusti cum crezi tu, nu incerca sa te iei in gura cu mine ca nu ai nici o sansa amice. Daca tu habar nu ai sa joci, macar lasai pe altii sa joace.
Sus In jos
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

Reclamatie licoare 22/04/2011 a facut cea vrut Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie licoare 22/04/2011 a facut cea vrut   Reclamatie licoare 22/04/2011 a facut cea vrut Icon_minitimeVin Apr 22, 2011 11:28 pm

CARE 30 de min? era pe servar darkness cant ti`am dat ban 30 de min.. SI ai reintrat dupa 5 min.. Iar eu ti`am dat 60(asa cum scrie in regulament) si tu ai intrat iarasi peste 10 min

Bun Atat Mai zic. Atata timp cat nu se ia masuri ..Cu ACEST player.. Eu vreau remove la admin.. Si nici nu mai intru pe sv

Hf.. Atat mai am de zis


edit: Tu de ce crezi ca am pus "pusti" in loc de pusti..? dovedeste exact ce am vrut sa zic..!
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
Wannex
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 1
Data de inscriere : 22/04/2011

Reclamatie licoare 22/04/2011 a facut cea vrut Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie licoare 22/04/2011 a facut cea vrut   Reclamatie licoare 22/04/2011 a facut cea vrut Icon_minitimeVin Apr 22, 2011 11:30 pm

Are dreptate w1ck si dan, licoare crede ca serverul e a lui, daca cineva nu face cum vrea imediat da slay gag sau ban, ce *** navem voie sa vb pe server sau ce? si dan e corect pe assault cum murea licoare incepea cu slay si slap, eram pe casa pe margine am luat slap degeaba si am murit, era minutu 1:31.
Domnu licoare ti s-a urcat alcolemia la cap si nu mai stii de tine ?

Edit by quest:Vezi cum vorbesti ca nu esti pe camp !
Sus In jos
DaN
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 28
Data de inscriere : 13/03/2011

Reclamatie licoare 22/04/2011 a facut cea vrut Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie licoare 22/04/2011 a facut cea vrut   Reclamatie licoare 22/04/2011 a facut cea vrut Icon_minitimeVin Apr 22, 2011 11:31 pm

Imi pare rau nu am avut timpul necesar sa iti cunosc umorul, mai invata sa joci si invata regulile dupaia ceri acces la comenzi...

A si in reguli scrie CLAR : 9. Counter sa nu faca RUSH in primul minut.
si tu ce faceai licoare pe inferno? erai amnezic o luai ca oaia in baza la tero? Sa gasesc demo si il pun imediat.

esti gg frate
Sus In jos
w1ckEenDz.
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 62
Data de inscriere : 19/04/2011

Reclamatie licoare 22/04/2011 a facut cea vrut Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie licoare 22/04/2011 a facut cea vrut   Reclamatie licoare 22/04/2011 a facut cea vrut Icon_minitimeVin Apr 22, 2011 11:35 pm

licoare lasate citeste inca odata ce ai zis odata ai zis 5minute odata 10 bai frate lasate de scris
Sus In jos
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

Reclamatie licoare 22/04/2011 a facut cea vrut Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie licoare 22/04/2011 a facut cea vrut   Reclamatie licoare 22/04/2011 a facut cea vrut Icon_minitimeVin Apr 22, 2011 11:38 pm

w1ckEenDz. a scris:
licoare lasate citeste inca odata ce ai zis odata ai zis 5minute odata 10 bai frate lasate de scris

CIteste mai atent.. Nu eu am nevoie de ochelari.. CIteste mai atent si intelegi..!
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

Reclamatie licoare 22/04/2011 a facut cea vrut Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie licoare 22/04/2011 a facut cea vrut   Reclamatie licoare 22/04/2011 a facut cea vrut Icon_minitimeVin Apr 22, 2011 11:40 pm

Wannex a scris:
Are dreptate w1ck si dan, licoare crede ca serverul e a lui, daca cineva nu face cum vrea imediat da slay gag sau ban, ce plm navem voie sa vb pe server sau ce? si dan e corect pe assault cum murea licoare incepea cu slay si slap, eram pe casa pe margine am luat slap degeaba si am murit, era minutu 1:31.
Domnu licoare ti s-a urcat alcolemia la cap si nu mai stii de tine ?

Citat :
Imi pare rau nu am avut timpul necesar sa iti cunosc umorul, mai invata sa joci si invata regulile dupaia ceri acces la comenzi...

A si in reguli scrie CLAR : 9. Counter sa nu faca RUSH in primul minut.
si tu ce faceai licoare pe inferno? erai amnezic o luai ca oaia in baza la tero? Sa gasesc demo si il pun imediat.

Astia doi sunt frati..! acuma nu ma intereseaza. EU AM ZIS. Daca Nu se ia MASURI asupra lor.. EU vreau REMOVE ADMIN..SI gata.. Urat.. Urat ce se intampla pe aici.. Apuc si eu sa intru pe servar Si stau sa`mi bat ziua cu astia..!

Edit: scuze de Dublu-post
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

Reclamatie licoare 22/04/2011 a facut cea vrut Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie licoare 22/04/2011 a facut cea vrut   Reclamatie licoare 22/04/2011 a facut cea vrut Icon_minitimeVin Apr 22, 2011 11:45 pm

1)1warn Dan pentru dublu post,si revin putin mai tarziu cu alte comentari
2)1warn licoare acelasi motiv...exista functia edit prieteni
Sus In jos
^Darkness^
V.I.P
V.I.P
^Darkness^

Mesaje : 73
Data de inscriere : 17/03/2011

Reclamatie licoare 22/04/2011 a facut cea vrut Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie licoare 22/04/2011 a facut cea vrut   Reclamatie licoare 22/04/2011 a facut cea vrut Icon_minitimeVin Apr 22, 2011 11:47 pm

Domnisorule Dan veziti limbajul pe forum in primul rand pentru ca nu esti in padure...deci dan si w1ck dupa cum bine stiti sunt foarte buni prieteni si se apara unul pe altu(gest frumos)...insa nu mai tabarati pe un admin aiurea...1.Dan meriti banul pentru ca il injuri pe licoare cu prima ocazie...2. w1ck desii Dan iti este prieten nu te mai baga aiurea peste licoare si lasal sasi faca treaba...3. wannex si mihai pentru ca adminii nu va fac voua pe plac ii luati la injuraturi si batjocura de cea mai joasa treapta...
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

Reclamatie licoare 22/04/2011 a facut cea vrut Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie licoare 22/04/2011 a facut cea vrut   Reclamatie licoare 22/04/2011 a facut cea vrut Icon_minitimeVin Apr 22, 2011 11:53 pm

eu cred,ca Dan are ceva cu Licoare,tot timpul am vazut ca se ia de el...doar ei stiu ce au...
am incercat si eu sa inteleg ce sa intamplat de fapt si cred,ca si licoare are partea lui de vina,stiu ca licoare este un bun ADMIN si nu cred ca va tine pica pe playeri ca i-au facut reclamatie,si din ce a spus Darkness ca el a fost MARTOR si tinem cont de ce zice el dau


CONTRA reclamatiei
Sus In jos
w1ckEenDz.
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 62
Data de inscriere : 19/04/2011

Reclamatie licoare 22/04/2011 a facut cea vrut Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie licoare 22/04/2011 a facut cea vrut   Reclamatie licoare 22/04/2011 a facut cea vrut Icon_minitimeVin Apr 22, 2011 11:57 pm

darkness eu nu mas fii bagat daca el nu dadea ban aiurea.... a dat ban pe faptul ca arunca cu he de orc pe de_Rats care e dita mai harta scuzama dar nui prea corect...
Sus In jos
^Darkness^
V.I.P
V.I.P
^Darkness^

Mesaje : 73
Data de inscriere : 17/03/2011

Reclamatie licoare 22/04/2011 a facut cea vrut Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie licoare 22/04/2011 a facut cea vrut   Reclamatie licoare 22/04/2011 a facut cea vrut Icon_minitimeVin Apr 22, 2011 11:58 pm

Da dannyel ai dreptate si licoare are parte lui de vina dar mai mereu il provoci dan...parerea mea e sa vorbiti sa va impacati si sa mai lasati din taraboiu asta..parerea mea
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

Reclamatie licoare 22/04/2011 a facut cea vrut Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie licoare 22/04/2011 a facut cea vrut   Reclamatie licoare 22/04/2011 a facut cea vrut Icon_minitimeVin Apr 22, 2011 11:59 pm

w1ckeendz nu a dat ban pentru ca se dadea cu he de orc ci pentru faptul ca a fost injurat prea de multe ori,regulamentul ii da dreptul lui licoare sa dea ban pentru asta
Sus In jos
^Darkness^
V.I.P
V.I.P
^Darkness^

Mesaje : 73
Data de inscriere : 17/03/2011

Reclamatie licoare 22/04/2011 a facut cea vrut Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie licoare 22/04/2011 a facut cea vrut   Reclamatie licoare 22/04/2011 a facut cea vrut Icon_minitimeSam Apr 23, 2011 12:00 am

ia dat ban pentru ca la injurat nu pentru he...si indiferent de motiv tu nu ai dreptul sa te bagi peste el...il lasi sasi faca treaba si daca a gresit suporta consecintele
Sus In jos
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

Reclamatie licoare 22/04/2011 a facut cea vrut Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie licoare 22/04/2011 a facut cea vrut   Reclamatie licoare 22/04/2011 a facut cea vrut Icon_minitimeSam Apr 23, 2011 12:01 am

DaNnYeL a scris:
eu cred,ca Dan are ceva cu Licoare,tot timpul am vazut ca se ia de el...doar ei stiu ce au...
am incercat si eu sa inteleg ce sa intamplat de fapt si cred,ca si licoare are partea lui de vina,stiu ca licoare este un bun ADMIN si nu cred ca va tine pica pe playeri ca i-au facut reclamatie,si din ce a spus Darkness ca el a fost MARTOR si tinem cont de ce zice el dau


CONTRA reclamatiei

Multumesc pentru parerea ta Dar si al lui dark.. Eu am incercat sa remediez acest conflict cu mult calm.. Dar deja ma doare capu` de la cati nervi am .. De la acesti "pusti".. de 3-4 zile.. Incontinuu ei au ceva de reclamat la adresa mea.. Injura/jigneste mereu.(pe mine)

VREAU CA ACEST TOPIC SA RAMANA DESCHIS PANA VINE SHADOW. ROG CA NICIUN MG SA NU INCHIDA ACEST TOPIC!
PENTRU CA DACA NU SE REZOLVA CUMVA SITUATIE.. VREAU REMOVE ADMIN!

EDIT:
w1ckEenDz. a scris:
darkness eu nu mas fii bagat daca el nu dadea ban aiurea.... a dat ban pe faptul ca arunca cu he de orc pe de_Rats care e dita mai harta scuzama dar nui prea corect...

Ti`am spus nu te mai baga peste mine.. Ti`am spus pe amx_chat INCONTINUU Dar Tu TOt AVEAI CEVA DE COMENTAT.. crezi ca daca esti god.. Esti mai presus ca mine? Cum ai ajutat tu aceasta Comunitate? W1ck eu ti`am zis Nu mai vorbi in necunostinta de cauza..!
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
DaN
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 28
Data de inscriere : 13/03/2011

Reclamatie licoare 22/04/2011 a facut cea vrut Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie licoare 22/04/2011 a facut cea vrut   Reclamatie licoare 22/04/2011 a facut cea vrut Icon_minitimeSam Apr 23, 2011 12:10 am

DaNnYeL a scris:
eu cred,ca Dan are ceva cu Licoare,tot timpul am vazut ca se ia de el...doar ei stiu ce au...
am incercat si eu sa inteleg ce sa intamplat de fapt si cred,ca si licoare are partea lui de vina,stiu ca licoare este un bun ADMIN si nu cred ca va tine pica pe playeri ca i-au facut reclamatie,si din ce a spus Darkness ca el a fost MARTOR si tinem cont de ce zice el dau


CONTRA reclamatiei

Cand am injurat pe cineva? oricare? Faptul ca zic ca e incompotent e un fact nu o injuratura, aveti 5 ani sau ce? Si nu am nimic cu el doar cu personalitatea lui de a se crede superior, nici macar nu stie ce face, joc de ceva timp aici si nu am avut niciodata probleme cu cineva.

Faptul ca da slay pe assault si ban pt he pe rats = admin incompetent care nu stie regulile, nu zic ca merita suspend sau remove, el doar nu vrea sa inteleaga sau sa invete ceva, face cum vrea el, crezand ca asa e corect, nu esti singurul de pe server amice...
Sus In jos
DaN
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 28
Data de inscriere : 13/03/2011

Reclamatie licoare 22/04/2011 a facut cea vrut Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie licoare 22/04/2011 a facut cea vrut   Reclamatie licoare 22/04/2011 a facut cea vrut Icon_minitimeSam Apr 23, 2011 12:11 am

^Darkness^ a scris:
ia dat ban pentru ca la injurat nu pentru he...si indiferent de motiv tu nu ai dreptul sa te bagi peste el...il lasi sasi faca treaba si daca a gresit suporta consecintele

admin praf = injuratura? unde traiesti in lumea basmelor? grow up...

iam zis ca e praf ca nu stie regulile

+dark eu nu provoc pe nimeni, daca el face pe desteptu cu mine el o cauta, ma joc pt fun nu sa se ia cineva degeaba de mine


Si licoare nu mai face pe victima ca nu iti merge, faptul ca nu stii regulilele e o problema, oamenii vor sa joaca nu sa ia slay ca nu joaca dupa cum canti tu.


Ultima editare efectuata de catre DaN in Sam Apr 23, 2011 12:17 am, editata de 1 ori
Sus In jos
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

Reclamatie licoare 22/04/2011 a facut cea vrut Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie licoare 22/04/2011 a facut cea vrut   Reclamatie licoare 22/04/2011 a facut cea vrut Icon_minitimeSam Apr 23, 2011 12:17 am

DaN a scris:
DaNnYeL a scris:
eu cred,ca Dan are ceva cu Licoare,tot timpul am vazut ca se ia de el...doar ei stiu ce au...
am incercat si eu sa inteleg ce sa intamplat de fapt si cred,ca si licoare are partea lui de vina,stiu ca licoare este un bun ADMIN si nu cred ca va tine pica pe playeri ca i-au facut reclamatie,si din ce a spus Darkness ca el a fost MARTOR si tinem cont de ce zice el dau


CONTRA reclamatiei

Cand am injurat pe cineva? oricare? Faptul ca zic ca e incompotent e un fact nu o injuratura, aveti 5 ani sau ce? Si nu am nimic cu el doar cu personalitatea lui de a se crede superior, nici macar nu stie ce face, joc de ceva timp aici si nu am avut niciodata probleme cu cineva.

Faptul ca da slay pe assault si ban pt he pe rats = admin incompetent care nu stie regulile, nu zic ca merita suspend sau remove, el doar nu vrea sa inteleaga sau sa invete ceva, face cum vrea el, crezand ca asa e corect, nu esti singurul de pe server amice...


Aici ai dreptate acele cuvinte pe care mi le adresezi (de 3 zile) Sunt Jigniri NU injuraturi! DACA AS Putea Mi`as Da SINGUR REMOVE. Pentru ca deja a inceput sa fie prea exagerat..

P.S,1
DaN a scris:
Imi pare rau nu am avut timpul necesar sa iti cunosc umorul, mai invata sa joci si invata regulile dupaia ceri acces la comenzi...

A si in reguli scrie CLAR : 9. Counter sa nu faca RUSH in primul minut.
si tu ce faceai licoare pe inferno? erai amnezic o luai ca oaia in baza la tero? Sa gasesc demo si il pun imediat.

esti gg frate

As vrea sa vad acel demo.. Pe care zici tu

PS.2 VA anunt de acuma.. RETRAGEREA MEA de pe acest Servar.. NU are rost sa mai joc.. Daca am ajuns ca niste INAPTI( scuzati`ma dar asta e adevarul) Sa imi zica ce sa fac..Sunt admin cred ca de 1-2 SI IN TOT ACEST Timp DACA MA uit NU AM decat 1-2 reclamati LA ADRESA MEA... Iar CU ACESTI Copii AM AJUNS SA AM 2 Reclamati in 2 zile PE MOTIV" ca NU stiu sa`mi fac Treaba." Vreau ca caddy/drog/quest/Padu^(dragonu) Sa imi spuna SI MIE.. CUM SE JUCA PE RATS? CU HE DE ORC? SAU FARA? PENTRU CA E ACEELasi LUCRU PE d2_long!

Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
^Darkness^
V.I.P
V.I.P
^Darkness^

Mesaje : 73
Data de inscriere : 17/03/2011

Reclamatie licoare 22/04/2011 a facut cea vrut Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie licoare 22/04/2011 a facut cea vrut   Reclamatie licoare 22/04/2011 a facut cea vrut Icon_minitimeSam Apr 23, 2011 12:24 am

in primul rand dan "admin praf" este o jignire la adresa lui...in al doilea rand din cate observ te crezi mare si tare pe forum...in al treilea rand eu nuti permit sa mi te adresezi ca si cum as fi un copil....nam nimic cu tine esti un jucator bun imi place cum joci dar in ultimu timp tiai luato in cap...treaba ta ce faci pe mine nu ma intereseaza dar in reclamatiile tale sunt numai povesti...si cam 40% adevar....daca tu continui asa ma indoiesc ca te va mai baga cineva in seama...iti mai spun odata esti un jucator bun...dar te strica atitudinea
Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

Reclamatie licoare 22/04/2011 a facut cea vrut Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie licoare 22/04/2011 a facut cea vrut   Reclamatie licoare 22/04/2011 a facut cea vrut Icon_minitimeSam Apr 23, 2011 12:30 am

dane dane...+2warn din nou dublu post

sunt cu totul CONTRA deciziei tale licoare


Ultima editare efectuata de catre DaNnYeL in Sam Apr 23, 2011 12:32 am, editata de 1 ori
Sus In jos
DaN
V.I.P
V.I.P
avatar

Mesaje : 28
Data de inscriere : 13/03/2011

Reclamatie licoare 22/04/2011 a facut cea vrut Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie licoare 22/04/2011 a facut cea vrut   Reclamatie licoare 22/04/2011 a facut cea vrut Icon_minitimeSam Apr 23, 2011 12:31 am

^Darkness^ a scris:
in primul rand dan "admin praf" este o jignire la adresa lui...in al doilea rand din cate observ te crezi mare si tare pe forum...in al treilea rand eu nuti permit sa mi te adresezi ca si cum as fi un copil....nam nimic cu tine esti un jucator bun imi place cum joci dar in ultimu timp tiai luato in cap...treaba ta ce faci pe mine nu ma intereseaza dar in reclamatiile tale sunt numai povesti...si cam 40% adevar....daca tu continui asa ma indoiesc ca te va mai baga cineva in seama...iti mai spun odata esti un jucator bun...dar te strica atitudinea

povesti heh? stai afk 50% din timpu in care esti spectator si zici ca eu zic povesti, ce am inventat? Erai si tu pe server cand am luan ban degeaba si NU ZICEAI NIMIC, si acu vii tafnos si postezi aici.
Sus In jos
Continut sponsorizat




Reclamatie licoare 22/04/2011 a facut cea vrut Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie licoare 22/04/2011 a facut cea vrut   Reclamatie licoare 22/04/2011 a facut cea vrut Icon_minitime

Sus In jos
 

Reclamatie licoare 22/04/2011 a facut cea vrut

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial :: Serverele Noastre :: Inf3rnal.cs-16.net[War3ft] Non-Stop :: Reclamatii admini-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | Jocuri | Comunitati | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente