Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Respecta si vei fi respectat !
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 Reclamatie Dannyel de la Fuck-OFF

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
dud
V.I.P
V.I.P
dud

Mesaje : 175
Data de inscriere : 13/02/2011
Varsta : 28
Localizare : Dej

Reclamatie Dannyel de la Fuck-OFF - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Dannyel de la Fuck-OFF   Reclamatie Dannyel de la Fuck-OFF - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iun 18, 2011 6:31 pm

PRO unban
Sus In jos
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

Reclamatie Dannyel de la Fuck-OFF - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Dannyel de la Fuck-OFF   Reclamatie Dannyel de la Fuck-OFF - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iun 18, 2011 6:31 pm

DaNnYeL a scris:
sa fim seriosi licoare ca din cauza ta erau sa plece mai multi playeri nu numai din cauza mea...1)DaN
2)Merry
3)wannex
sunt frati sau nush ces da tu ai ceva impotriva lor..
cat despre asta ii da-ti unban oricum astept un player cu un demo sa vad cum joaca el seara cand nu sunt admini on...

se pare ca iar vrei sa ne certam.. eu am zis asa.. ca au plecat/au fost facuti sa plece MULTI PLAYERI VECHI .. iar prin vechi .. vreau sa zic foarte vechi.. pei fuck.. joaca cam de vreo 3-4 ani asa pe servar.. si a mai avut probleme .. cand il suspectau oameni de cod.. dar niciodata nu sa gasit nimic impotriva lui.. stiu cum joaca.. ti`am zis nu joc de azi de maine pe acest servar.. joc de mult timp.. si ii cunosc pe toti plaieri vechi.. eu am inceput sa joc pe servar cand erau unghie/viva/eagames etc.. admini.. asa ca tu degeaba vorbesti acuma..!
edit: ai dat multe banuri aiurea .. doar pentru ca asa ai vrut tu.. asa ca sa nu mai vorbim aici de cine e cinstit si cine nu.. cum ti`a zis si kid la cererile tale.. uni chiar nu au cod.. iar tu le-ai dat ban.. si ii mai si ameninti ca le dai ban pe forum...

Citat :
ba nici macar nu sti sa citesti..oricum ban pe forum si pe sv T.C

deci chiar as vrea sa se uite kid/shadow/dubios/caddy/quest cine mai vrea la demo la Limitless sa`mi zica daca chiar are cod ...Neutral
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

Reclamatie Dannyel de la Fuck-OFF - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Dannyel de la Fuck-OFF   Reclamatie Dannyel de la Fuck-OFF - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iun 18, 2011 6:44 pm

Smile)...daca te uiti mai atent nu eu i-am dat ban lui nonam3 ci dud...si joaca cand nu sunt admini on cu cod...da nu eu i-am dat ban si cand am vrut sa ii dau ban pe forum deja avea...oare cn i-a dat?ai vreo idee?
Sus In jos
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

Reclamatie Dannyel de la Fuck-OFF - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Dannyel de la Fuck-OFF   Reclamatie Dannyel de la Fuck-OFF - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iun 18, 2011 6:46 pm

daca tot zici tu .. treaba cu joaca cand nu sunt admini on cu cod.. arata`mi acea dovada.. daca nu el va avea unban de la mine.. nu ma intereseaza cine/ce zice.. ai inteles.. se duce ..? app vezi ca nu ai raspuns decat la 1 singura parte din ce am scris eu Wink
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

Reclamatie Dannyel de la Fuck-OFF - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Dannyel de la Fuck-OFF   Reclamatie Dannyel de la Fuck-OFF - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iun 18, 2011 6:52 pm

putin imi pasa...cat despre asta poti sa ii dai unban..
Sus In jos
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

Reclamatie Dannyel de la Fuck-OFF - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Dannyel de la Fuck-OFF   Reclamatie Dannyel de la Fuck-OFF - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iun 18, 2011 7:01 pm

DaNnYeL a scris:
putin imi pasa...cat despre asta poti sa ii dai unban..

Foarte frumos mi`ai raspuns.. asta e raspuns de cineva caruia "CHIAR II PASA DE COMUNITATEA ASTA" imi pare rau pentru tine sincer.. iti mai zic odata.. nu ma intereseaza ca esti var cu shadow/kid putin imi pasa.. daca ei cred ca am facut ceva gresit. atunci sa faca ce vor ei sa imi dea ban pe sv/forum.. ce vor ei.. dar sa sti ca este urat ce faci.. doar pentru ca uni joaca mai bine asta nu inseamna ca sunt neaparat codati.. pana si fratemiu care are 16 ani.. stie sa faca diferenta dintre un player cu skill si altu cu cod..Neutral
Cat despre Dan/wannex sincer nu ma intereseaza de ei.. nu vor avea parte de respectul meu,, si iti zic. ca daca vroiam zburau de mult dupa servar(daca erai in locu meu zburau din prima) dar eu ii las sa joace.. am atatea printuri cu ei.. cand ma jignesc.. si nu le`am facut nimic ( plus reclamatia facute de ei catre mine in care se gaseste atatea jigniri fata de mine si tot nu le`am facut nimic) asta inseamna sa gandesti cu adevarat.... asa ca te rog ai grija ce faci... crezi ca daca tu te intelegi bine cu oameni asta inseamna ca toti te plac? chiar asta crezi.. te inseli amarnic.. daca ai sti cati imi zic de tine.. si ce zic.. iti zic eu ca nu ai mai fi asa "vesel" cum esti acum.. oricum.. eu te las...
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
Fuck-OFF
V.I.P
V.I.P
Fuck-OFF

Mesaje : 22
Data de inscriere : 19/08/2010
Varsta : 31
Localizare : Rm. Valcea

Reclamatie Dannyel de la Fuck-OFF - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Dannyel de la Fuck-OFF   Reclamatie Dannyel de la Fuck-OFF - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iun 18, 2011 7:09 pm

DaNnYeL a scris:
sa fim seriosi licoare ca din cauza ta erau sa plece mai multi playeri nu numai din cauza mea...1)DaN
2)Merry
3)wannex
sunt frati sau nush ces da tu ai ceva impotriva lor..
cat despre asta ii da-ti unban oricum astept un player cu un demo sa vad cum joaca el seara cand nu sunt admini on...

La mn faci referire in legatura cu demo-ul ?
Posteaza amice demo-uri...poze..tot ce vrei tu ...
Si lasa adminii COMPETENTI sa le examineze si de aici sa dea verdictul

Sincer Danyele u de cand ai intrat pe serv ai avut ceva PERSONAL cu mn si chiar nu stiu care e problema ta

Suferi prea mult de narcisism si ingamfare ... crezandu-te superior fara de toti ceilalti ..cand defapt u esti un amarat de amator ( ma refer strict la Cs ) , fara admin fiind un NIMENI ANONIM PE SERVER .


Ultima editare efectuata de catre Fuck-OFF in Sam Iun 18, 2011 7:11 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

Reclamatie Dannyel de la Fuck-OFF - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Dannyel de la Fuck-OFF   Reclamatie Dannyel de la Fuck-OFF - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iun 18, 2011 7:10 pm

Fuck-OFF a scris:

Suferi prea mult de narcisim si ingamfare ... crezandu-te superior fara de toti ceilalti ..cand defapt u esti un amarat de amator ( ma refer strict la Cs ) , fara admin fiind un NIMENI ANONIM PE SERVER .

+1


Ultima editare efectuata de catre licoare in Sam Iun 18, 2011 7:13 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
Fuck-OFF
V.I.P
V.I.P
Fuck-OFF

Mesaje : 22
Data de inscriere : 19/08/2010
Varsta : 31
Localizare : Rm. Valcea

Reclamatie Dannyel de la Fuck-OFF - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Dannyel de la Fuck-OFF   Reclamatie Dannyel de la Fuck-OFF - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iun 18, 2011 7:13 pm

ma bucur ca nu sunt singurul care sustine aceste lucruri Wink
Sus In jos
Caddy
V.I.P
V.I.P
Caddy

Mesaje : 2974
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 28
Localizare : Braila

Reclamatie Dannyel de la Fuck-OFF - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Dannyel de la Fuck-OFF   Reclamatie Dannyel de la Fuck-OFF - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iun 18, 2011 7:15 pm

Este asa dificial sa stii cine are skill si cine are cod?


Ultima editare efectuata de catre Caddy in Dum Iun 19, 2011 3:08 am, editata de 1 ori
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
Fuck-OFF
V.I.P
V.I.P
Fuck-OFF

Mesaje : 22
Data de inscriere : 19/08/2010
Varsta : 31
Localizare : Rm. Valcea

Reclamatie Dannyel de la Fuck-OFF - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Dannyel de la Fuck-OFF   Reclamatie Dannyel de la Fuck-OFF - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iun 18, 2011 7:18 pm

Nust...intreaba-l pe Domnul Owner..supranumit si Zeus Danyel
Numai el vede cod in demo-ul acela ...ceilalti ori sunt prea chiori sa observe..ori sunt prea amatori si nu se pot compara cu experienta nemarginita a lui Danyel

Sus In jos
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

Reclamatie Dannyel de la Fuck-OFF - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Dannyel de la Fuck-OFF   Reclamatie Dannyel de la Fuck-OFF - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iun 18, 2011 7:19 pm

Caddy a scris:
Este asa dificial sa stii cine are skill si cine are cod?
asta este o intrebare? daca da..

atunci este foarte simplu iti trebui ceva ani de adminat ca sa iti dai seama cine are skill si cine are cod.)
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
Fuck-OFF
V.I.P
V.I.P
Fuck-OFF

Mesaje : 22
Data de inscriere : 19/08/2010
Varsta : 31
Localizare : Rm. Valcea

Reclamatie Dannyel de la Fuck-OFF - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Dannyel de la Fuck-OFF   Reclamatie Dannyel de la Fuck-OFF - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iun 18, 2011 7:31 pm

Va multumesc mult pentru sustinere baieti Smile
Am fost debanat
Bafta in continuare Wink

Sus In jos
Shadow_Killer
Adminstrator
Adminstrator
Shadow_Killer

Mesaje : 1546
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 33
Localizare : Botosani

Reclamatie Dannyel de la Fuck-OFF - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Dannyel de la Fuck-OFF   Reclamatie Dannyel de la Fuck-OFF - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iun 18, 2011 9:21 pm

am scos eu toate banurile de la server , bft la cs la toti
Sus In jos
http://fullmp3.ro
dud
V.I.P
V.I.P
dud

Mesaje : 175
Data de inscriere : 13/02/2011
Varsta : 28
Localizare : Dej

Reclamatie Dannyel de la Fuck-OFF - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Dannyel de la Fuck-OFF   Reclamatie Dannyel de la Fuck-OFF - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iun 18, 2011 9:41 pm

atunci trebuie sa stam cu ochii pe codati ca pe butelie:))
Sus In jos
Kid
Adminstrator
Adminstrator
Kid

Mesaje : 517
Data de inscriere : 07/11/2010
Varsta : 31
Localizare : Botosani

Reclamatie Dannyel de la Fuck-OFF - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Dannyel de la Fuck-OFF   Reclamatie Dannyel de la Fuck-OFF - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iun 18, 2011 9:52 pm

dud a scris:
atunci trebuie sa stam cu ochii pe codati ca pe butelie:))
ca sa nu va plictisiti : ) )

Sus In jos
DaNnYeL
Asistent
Asistent
DaNnYeL

Mesaje : 1469
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 34
Localizare : sibiu

Reclamatie Dannyel de la Fuck-OFF - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Dannyel de la Fuck-OFF   Reclamatie Dannyel de la Fuck-OFF - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 19, 2011 12:40 am

desteptule nici un demo nu sti sa il vezi...asa se deschide prin notpad nu?hai ca fac pe mn de ras ti si dud ...nici un demo nu stiti sa il vedeti..Avea dreptate un plyer ca aici care sunt prieteni ,colegi sau mai stiu eu ce sar unu pentru altu fara sa gandeasca..
Sus In jos
Caddy
V.I.P
V.I.P
Caddy

Mesaje : 2974
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 28
Localizare : Braila

Reclamatie Dannyel de la Fuck-OFF - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Dannyel de la Fuck-OFF   Reclamatie Dannyel de la Fuck-OFF - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 19, 2011 3:10 am

Daca o propozitie contine "?"este o afirmatie Licoare?!Am intrebat doar ca o chestie.
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
licoare
Moderator GlobalModerator Global
licoare

Mesaje : 1201
Data de inscriere : 12/08/2010
Localizare : Pantelimon

Reclamatie Dannyel de la Fuck-OFF - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Dannyel de la Fuck-OFF   Reclamatie Dannyel de la Fuck-OFF - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 19, 2011 3:14 am

Caddy a scris:
Daca o propozitie contine "?"este o afirmatie Licoare?!Am intrebat doar ca o chestie.
putea sa fie altceva.. prima sa fie o intrebare pentru mine(nu neaparat) la care ti`am raspuns iar a 2 fiind o aberatie la adresa lui daNnyel
Sus In jos
https://infernal.forumgabon.com/
Continut sponsorizat




Reclamatie Dannyel de la Fuck-OFF - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Dannyel de la Fuck-OFF   Reclamatie Dannyel de la Fuck-OFF - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 

Reclamatie Dannyel de la Fuck-OFF

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Inf3rnaL.CS-16.NET | addonsuri, resurse Forumul Oficial :: Serverele Noastre :: Inf3rnal.cs-16.net[War3ft] Non-Stop :: Reclamatii admini-
Mergi direct la:  
Creati un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente